Close
رستوران

بازار سادار (آگرا)

Sadar Bazaar

Sadar Bazaar (2).jpg
Sadar Bazaar (1).jpg
Sadar Bazaar (4).jpg
Sadar Bazaar (3).jpg
Sadar Bazaar (5).jpg
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

بازار سادار در شهر آگرا یکی از محبوب ترین مراکز خرید در میان گردشگران به شمار می آید. این بازار در نزدیکی ایستگاه راه آهن  آگرا کانتونمنت (Agra Cantonment) قرار دارد و فاصله چندانی نیز با تاج محل و قلعه آگرا ندارد.

نوع جاذبه:
 • مراکز خرید

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این جاذبه :
 • کاربر لست سکند روزبه شهنواز
  نقدها:
  گزارش
  بازار مکاره
  توصیه شده توسط کاربر

  از پدیده های عجیب و غریبی که در کشور هند میشه دید همین بازار سادار هست.
  مکانی با این همه بساطی و دست فروش که از شیر مرغ تا جونِ آدمیزاد در بساطشون پیدا میشه قطعا خیلی دیدنیه. جالبه که در این نوع کسب و کار فعالیتهای خدماتی مثل فروش اغذیه و آرایشگری هم به چشم میخوره که قضیه رو جالب تر میکنه.
  اینجا محدودیتی در چانه زنی و تخفیف گرفتن ندارین و هر جنسی رو با هر مقدار پولی که دوست داشته باشین میتونین بخرین و اگر فکر میکنید که در خرید کردن خیلی زرنگ هستید و نهایت تخفیف رو گرفتین متوجه میشین ک یک نفر با قیمت خیلی پایین تر از شما همون جنس رو از همون فروشنده خریده!
  خلاصه که مکاره بازاریه برای خودش و خرید سوغاتی و صنایع دستی رو از اینجا رو به همه پیشنهاد میکنم.
  در آخر اینکه تو همین تهران خودمون هم بازارِ خلاویز رو داریم که چیزی کمتر از سادار نداره و شاید تکمیل تر و عجیب تر هم باشه.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند Naeemeh Ghasemi
  نقدها:
  گزارش
  بازار مناسب خرید سوغاتی
  توصیه شده توسط کاربر

  در سفرم به هندوستان در شهر آگرا، به این بازار رفتم، لیدر تور و مسئول هتل که میگفتند تنها بازار این شهر هست ولی توی نت اگر بگردید بازارهای دیگه ای هم برای این شهر معرفی کردند. از مدل بازارهای سنتی هست، مغازه های کنار هم و البته یک ساختمان قدیمی هم به صورت پاساژ هست که اقلام و کالاهای اکثر مغازه ها صنایع دستی و یا صندل و کفش و کیف هست. جلوی بازار پر از دستفروش هست که اغلبشون کیف و صندل میفروشند. صندل ها و کیفهای سنتی و گلدوزی شده بسیار زیبا و با قیمت خیلی خوب که برای سوغاتی خیلی مناسبند. مثل سایر بازارهای سنتی هند نیاز به چانه زدن دارید در این صورت به راحتی اجناس قشنگشون رو به قیمت ۱۰۰ روپیه به شما میفروشند. در زمان سفر من ۱۰۰ روپیه معادل ۱۰ هزار تومان میشد که واقعا می ارزید. و یک نماد کوچک تاج محل نیز همین مبلغ بود. توی خیابان پر از توک توک هم هست که برای بازگشتتان نگران نباشید. البته این بازار تا ساعت ۹ فقط باز هست و دوشنبه ها هم تعطیل هست. کسانی که هتلشان کلارک شیراز هست به راحتی و با مبلغ ۵ روپیه با ریکشا میتوانند به این بازار بیایند. مسیر بازار برای این هتل کوتاه و مستقیم هست و پیاده هم میشود به آن رسید. همه فروشنده ها انگلیسی خوب صحبت میکنند اما تعداد قابل توجهی فارسی هم دست و پا شکسته بلد بودن.
  #بازار #سدار #سادار #سوغات #هند #آگرا #تایسیز

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: