Close
رستوران

پل پارک بهشت پرندگان منطقه آزاد انزلی

Bridge of Bandar-e Anzali Bird Paradise Park

Bridge of Bandar-e Anzali Bird Paradise Park (1).jpg
Bridge of Bandar-e Anzali Bird Paradise Park (1).jpeg
Bridge of Bandar-e Anzali Bird Paradise Park (2).jpg
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

نوع جاذبه:
 • مناطق حیات وحش
 • پل

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این جاذبه :
 • کاربر لست سکند ندا
  نقدها:
  گزارش

  در منطقه آزاد انزلی قسمتی هست به نام پل پارک بهشت پرندگان که یک پل چوبی طویل به صورت مارپیچ از روی تالابی که درختان انبوهی از توی این تالاب سردرآورده، است . برای بازدید این جاذبه بلیط نداره ولی بسیار زیبا و آرامش بخش و لوکیشن خوبی برای عکاسی است. امکان استفاده از قایق پر ولی هم بود البته چون من ترسو هستم استفاده نکردم. ولی اگه به منطقه آزاد انزلی رفتید حتما سری به این محل زیبا بزنید.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند منصوره اسکندری
  نقدها:
  گزارش
  پل پارک بهشت پرندگان
  توصیه شده توسط کاربر

  در منطقه آزاد انزلی و درست در مجاورت آکواریوم یک آبگیری است پر از درخت انبوه و بلند که روی این آبگیر پلی چوبی پر پیچ خم ساخته اند برای بازدید . گویا این آبگیر زیستگاه پرندگان است ولی ما اونجا پرنده ایی ندیدیم ولی لونه هایی براشون روی درختها ساخته شده بود، قایق پدالی هم بود که برای ۱۵ دقیقه ۱۵ هزار تومان بود. در کل این منطقه جای بسیار زیبایی برای عکاسی است.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند Reza
  نقدها:
  گزارش
  محیطی کوچک اما بسیار زیبا
  توصیه شده توسط کاربر

  سلام. اگر به مجموعه منطقه تجاری و آزاد گردشگری انزلی که در حدود 21 کیلومتری آن است تشریف ببرید پس از ورود به یک مجموعه بسیار بزرگ که شامل پاساژها و مجتمعهای زیاد و از همه مهمتر یکی از بزرگترین آکواریومهای ایران، در کنار آکواریوم یک پل چوبی که آخرش مشخص نیست را خواهید دید. این پل چوبی به بهشت پرندگان معروف است، چون پر از درختهای متراکم و دریاچه ای مملو از گونه های مختلف گیاهان هستش. طول این پل 100 متر بیشتر نیست اما بسیار زیبا و قشنگه و شبها نورپردازی خاصی روش انجام میشه مکانی دنج برای عکاسی و لذت بردن هستش و حیفه که تا آکواریم بروید و اینجا رو نبینید.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند هادی حجتی
  نقدها:
  گزارش
  آبگیر منطقه آزاد
  توصیه شده توسط کاربر

  این آبگیر زیبا جنب آکواریوم منطقه آزاد انزلی هست. درخت های داخل این آبگیر درختها توسکا هستن. روی این مسیر پیاده روی چوبی درست کردن که بسیار زیباست. همچنین یه تعداد نیمکت برای استراحت هم روی این پل چوبی هست.
  روی درختها یه تعداد لونه پرنده درست کردن که البته بعید میدونم توی اون شلوغی پرنده ای حاضر باشه اونجا لونه کنه.
  داخل آبگیر یه تعداد یایق پدالی هست برای اجاره هست.
  شبها اینجا نورپردازی جالبی داره و زیباست. یه تعداد آلاچیق هم جنب این آبگیر هست که اگر خوش شانس باشید شاید خالی باشه! آخرین باری که من رفتم توی آبگیر واطراف اون پرنده ای ندیدم. فکر می کنم موقع ساخت بهتر بود اسم دیگه ای انتخاب می کردن.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند Arezou.SB
  نقدها:
  گزارش
  بهشت پرندگان
  توصیه شده توسط کاربر

  داخل محوطه منطقه آزاد انزلی آبگیری وجود داره که داخلش درختان زیبایی به صورت متراکم ریشه دارن، در این چندسال اخیر یک پل چوبی با تعدادی خانه پرندگان روی این آبگیر ساخته شده و هرسال یک قسمتی بهش اضافه میشه، داخل آبگیر مرغابی،غاز و بیشتر اردک در حال شنا کردن هستن، نیمکتهایی هم برای نشستن و لذت بردن از فضا وجود داره، و روی نرده لونه هایی نصب شده که داخلش نان خشک میذارن تا بتونید به ماهیها و پرنده ها غذا بدین، مجموعا فضای زیبایی رو ایجاد کرده که کاملا متفاوت با فضای محوطه منطقه هست و مخصوصا اگر ساعت خلوتی باشه لذت حضور در این مکان خیلی بیشتره، این قسمت به اسم بهشت پرندگان نامگذاری شده و در قسمت شرقی مجتمع تجاری و کنار پارکینگهای مجموعه قرار داره و اگر دقت نکنید ممکنه متوجه ورودیش نشید.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند Dm_mahsa
  نقدها:
  گزارش
  پارک بهشت پرندگان منطقه آزاد انزلی
  توصیه شده توسط کاربر

  تابستون سال 96 برای گشت و گذار و خرید از منطقه ی آزاد کاسپین انزلی دیدن کردیم.میتونم بگم هوا به حدی گرم و شرجی بود که حس میکردی داری شنا میکنی!!! بعد از خرید از بازارها برای خروج از منطقه سوار ماشینمون تو پارکینگ شدیم و داشتیم بیرون میرفتیم که یه محوطه ی سرسبز پشتِ یه پلِ چوبی دیدیم.از سر کنجکاوی با وجودِ گرمای شدید پیاده شدیم. یکی از عجیبترین حسایی که تابه حال تجربه کردم, تغییرِ دمای شدید با قدم گذاشتن روی پل بود.حس کردیم وارد محوطه ای شدیم که کولر روشن هست.هوای عجیبِ خنکی تو این قسمت جریان داشت.تالابِ فوق العاده زیبا و آروم.این پل از وسطِ تالاب میگذره و جلوتر که میری شاخه شاخه میشه.دورِ پل نرده ی محافظ داره.اینجا واقعا بی نظیره.هرچی بگم کم گفتم. از پارکینگ داخلی منطقه ی آزاد تجاری به سمت خروجی که راه بیفتید سمت چپتون تالاب رو خواهید دید.حتما حتما اینجارو ببینید.حس فوق العاده ای داره.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: