Close
رستوران

بازار ساحلی حرا

Hara Beach Bazaar

Hara Beach Bazaar.jpeg
Hara Beach Bazaar2.jpeg
Hara Beach Bazaar1.jpeg
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

نوع جاذبه:
 • بازارهای خیابانی

نقد و بررسی بازار ساحلی حرا


امتیاز این جاذبه :
 • کاربر لست سکند Yannar
  نقدها:
  گزارش
  بازارچه ساحلی حرا(قشم)
  توصیه شده توسط کاربر

  بازارچه ساحلی حرادر کنار جنگل های حفاظت شده حرا که یکی از عجایب هفتگانه قشم است بازارچه ساحلی احداث شده و حدود ۷۰ کیلومتری شهر قشم است و در آنجا میتوانید قایق هایی کرایه کنید و از جنگل های زیبای حرا بازدید کنید و پس از برگشت از جنگل حرا میتوانید به بهترین قسمت سفرتون(خرید کردن)برسید که در این بازارچه انواع صنایع دستی مردم که اکثرا با صدف ها و مرجان هاساخته شده اند و درآمد تعداد زیادی از مردم این منطقه از طریق فروش این صدف ها است و با خرید از این بازار کمک شایانی به تشویق هنر این افراد میکنید.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند shahrzad
  نقدها:
  گزارش
  بازارچه ساحلی حرا
  توصیه شده توسط کاربر

  درکنارجنگلهای حفاظت شده حرا بازارچه ساحلی حرا قرارگرفته وتقریبا هفتاد کیلومتر با شهرقشم فاصله دارد. این بازارچه زیبا درکنارجایگاهی قرارگرفته که مسافران قایق کرایه می کنند تا از جنگل‌های زیبای حرا بازدید کنند.،چشم انداز جالبی دارد وتمام بازارچه پراست از صنایع دستی مردم آن منطقه که با صدفها ومرجانها... تهیه شده است.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند شکوفه.
  نقدها:
  گزارش
  بازارچه ساحلی حرا
  توصیه شده توسط کاربر

  بازارچه ساحلی حرا در کنار جنگلهای حفاظت شده حرا قرار گرفته و تقریبا ۷۰کیلومتر با شهر قشم فاصله دارد.این بازارچه زیبا که در کنار جایگاهی قرار گرفته است که مسافران قایق کرایه میکنند تا از جنگلهای زیبای حرا بازدید کنند چشم انداز جالبی دارد و تمام بازارچه پر است از صنایع دستی مردم آن منطقه که با صدفها و مرجانها و ...تهیه شده است.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: