Close
رستوران

اسکله مرجان

Marjan Pier

Marjan Pier.jpeg
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

نوع جاذبه:
 • فلای بورد

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این جاذبه :
 • Roya.noori
  نقدها:
  گزارش
  ساحل مرجان
  توصیه شده توسط کاربر

  یکی از زیباترین ساحل ها، با ساحل نقره ای،آب نیلگون و زلال و شفاف،و آلاچیق های زیبا پارک ساحلی مرجان که در شرق جزیره کیش قرار گرفته.. در این ساحل زیبا پیست دوچرخه سواری،کلوپ های تفریحات آبی شامل غواصی،شاتل،پاراسل،جت اسکی،وجود دارد که تقریبا از همش استفاده کردیم و عالی بود.. دوچرخه سواری کنار این ساحل زیبا رو بشدت توصیه میکنم که برید..

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • Mahboubeh
  نقدها:
  گزارش
  اسکله پارک ساحلی مرجان
  توصیه شده توسط کاربر

  سال ها پیش که به جزیره کیش سفر کردم این اسکله مثل الان نبود. ولی جایی سنگ چین شده برای سوار شدن قایق موتوری بود. الان‌ این اسکله کوچک زیبا هست که در انتهاش مجسمه مردی نقره ای رنگ که شب ها هم نور پردازی شده قرار داره. برای سوار شدن قایق های تفریحی مثل چتر پاراسل و قایق موتوری اینجا مکان خوبیه و کلوپی هم هست‌که برای تفریحاتی مثل شاتل و بنانا و... مناسبه. یک عکاس هم در نزدیکی اسکله بود هر کس علاقه داشت ازش کنار ساحل عکس می گرفت من بیشتر برای تماشای ماهی ها به اینجا می رفتم. نزدیک پارک و بازار مرجان هست که مینی بوس ها ‌در جلوی پارک مرجان ایستگاه دارن. شب ها هم جای ارامش بخشیه. #گلفام_سفر

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • Nastaran R
  نقدها:
  گزارش
  اسکله مرجان
  توصیه شده توسط کاربر

  در شما شرق جزیره نزدیک بازار مرجان محدوده ای از سواحل به صورت تفریحی درست کردن که همان ساحل مرجان نام دارد.که در این قسمت آلاچیق ، چند تا کلوپ دریایی و مکان هایی برای اجاره دوچرخه هست.ساحل مرجان یه اسکله قدیمی دارد که چند سال پیش بازسازی کردن و قایق های تفریحی کف شیشه ای زیادی در این اسکله برای گردشگران هست. 

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • Reza
  نقدها:
  گزارش
  اسکله ای آرام و زیبا
  توصیه شده توسط کاربر

  سلام. این اسکله در شرق جزیره واقع شده است و شاخص آن مجسمه ای که در انتهای آن در حال نگاه با تلسکوپ به آسمان است، می باشد. این اسکله به دلیل داشتن ساحل مرجانی آبهای آبی بسیار چشم نوازی دارد و در شبها هم که چراغهای آن روشن می شوند منظره زیبایی رو خلق می کند. اگر کمی روی اسکله پیشروی کنید و در اطراف تکه نانی به آب بیندازید انواع ماهیهای آکواریومی را مشاهده خواهید نمود. تور کشتی آکواریم نیز به این ساحل می آید. در کل یکی از جذابترین مناطق کیش این اسکله با ابهای آبی آن است.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • ناصر Nassaj2011
  نقدها:
  گزارش
  ماهی های آکواریومی کیش
  توصیه شده توسط کاربر

  اسکله ساحل مرجان‌کیش یکی پاتوق های گردشگران برای تفریحات دریایی از قبیل شاتل، بنانا، غواصی و ... است. اما یکی‌از جاذبه های کم هزینه این ساحل، دیدن‌ماهی های رنگارنگ و آکواریومی زیبایی هستند که در کنار اسکله این‌ساحل می چرخند. ریختن‌کمی بیسکویت یا ریزه نان باعث جمع شدن و فراهم آوردن شرایط بهتر دیدن آنها میشود (هرچند این کار توسط علاقه مندان طبیعت و حیات‌وحش نهی شده است.)

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • شکوفه.

  وفس یکی از روستاهای بسیار زیبا ، سرسبز و توریستی استان مرکزی است که در شهرستان کمیجان قرار دارد.این روستای...

 • shahrzad

  روستای وفس از توابع شهرستان کمیجان است. این روستا با داشتن هوای بسیارعالی وداشتن باغهای میوه وزمینهای کشاورزی وسرسبزی آن...

 • Yannar

  برای یک مسئله کاری به یکی از زیباترین روستاهایی که دیدم (وفس)رفتم .این روستا از توابع کمیجان هست و به...