Close
رستوران

جزیره خای نوک

Khai Nok Island

Khai Nok Island (1).jpg
Khai Nok Island (2).jpg
Khai Nok Island (3).jpg
Khai Nok Island (4).jpg
Khai Nok Island (5).jpg
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

نوع جاذبه:
 • جزایر

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این جاذبه :
 • کاربر لست سکند هومن پولاد
  نقدها:
  گزارش
  جزیره بکر و زیبا
  توصیه شده توسط کاربر

  کو خای نوک جزیره ای است بکر و همانند سواحل فی فی، دارای ماسه هایی سفید رنگ می باشد. دارای تعدادی مغازه آلاچیق مانند است که ما 2 تا نارگیل سبز متوسط به مبلغ هر کدام 50 بات و یک عدد بلال کباب شده به مبلغ 40 بات خریداری کردیم. بازدید از این جزیره زیبا در تور جزیره فی فی قرار دارد و ایستگاه پایانی تور ما قبل از رسیدن به اسکله بود. در صورت تمایل می توانید اسنورکل را از قایق تحویل بگیرید و به اکتشاف در دنیای زیبای زیر آب شفاف دریا بپردازید. ما با توجه به عمق کم ساحل و انجام اسنورکل در جزیره ماقبل اینجا، ترجیح دادیم به عکاسی در فضای ساحل و استراحت بپردازیم.
  #گلفام_سفر

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند Lahiji_majid
  نقدها:
  گزارش
  با ماهیها شنا کن
  توصیه شده توسط کاربر

  تورهایی که برای گشت جزایر رزرو میکنید توقفی در این جزیره دارند.
  به این جزیره رسیدیم ، نیم ساعتی فرصت داشتیم تا شنا کنیم و با آناناس و هندوانه هایی که تورلیدر برایمان آماده کرده بود، کمی خنک شویم.
  قبلتر در خیلی از سفرنامه ها خوانده بودم که با داشتن کمی نان، ماهیها به سمت شما میآیند و این تجربه ی بینظیری بود که من در این جزیره داشتم.
  جالبتر از آن تعجب مردان و زنانی بود که از دیدن این صحنه به وجد آمده بودند. و خودشان را به محدوده ای که غذا میدادم نزدیک میکردند تا عکسی با آن ماهی های رنگارنگ فسفری بگیرند.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند ناصر Nassaj2011
  نقدها:
  گزارش
  جزیره ای با شن های سفید
  توصیه شده توسط کاربر

  در مسیر تور جزیره فی فی توقفی در این جزیره زیبا داشتیم. شن های سفید این جزیره بسیار چشم نواز و جذاب بودند‌. در نوار جلویی جزیره که ساحل شنی آن بود غرفه ها و کلبه های چوبی محلی بود که غذا و میوه های محلی و استوایی عرضه میکردند‌. قسمت پشت جزیره نیز پوشیده از درختان بود. آب زلال و شفاف آن باعث دیده شدن ماهی های زیبایی آکواریومی میشد‌. صخره های کوچکی نیز در دور و اطراف جزیره بود که موقعیت مناسبی برای عکس های فوق العاده فراهم میکردند. البته در کنار یکی از این صخره ها موجود ترسناک چهارپایی را دیدیم که در عکس ها دیده میشود، پس با احتیاط به آنها نزدیک شوید.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: