Close
رستوران

بازار رسولی

Rasouli Market

Rasouli Market (1).JPG
Rasouli Market (2).JPG
Rasouli Market (4).JPG
Rasouli Market (3).JPG
Rasouli Market (5).JPG
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

نوع جاذبه:
 • مراکز خرید
 • بازارهای خیابانی

نقد و بررسی بازار رسولی


امتیاز این جاذبه :
 • کاربر لست سکند Maryam_aram63
  نقدها:
  گزارش
  بازار رسولی
  توصیه شده توسط کاربر

  بازار رسولی یکی از بازارهای معروف شهر زاهدان است.بازار رسولی در واقع خیابانی است که در دو طرف خیابان مغازه و پاساژهای زیادی وجود دارد.به خاطر نزدیک بودن به مرز پاکستان وافغانستان وهند انواع جنسهای خارجی از خوراکی تا پوشاک در بازار رسولی وجود دارد.اگر اهل طبیعت وکوهنوردی هستید مغازه استوک فروشی زیادی دارد که میتونید لوازم مورد نیاز خودتون رو با قیمت خیلی مناسب تهیه کنید.در ضمن این بازار مرکز اصلی چای وادویه ومیوه های استوایی باقیمت مناسب است.نکته اینکه اگربه قصد خرید به این بازار آمدید به علت بزرگ بودن وزیاد بودن مغازها دو روز وقت بگذارید تا اجناس دلخواه خود را بخرید.ساعت کار مغازهای بازار از۹ صبح یکسره تا ۱۰ شب باز است. آدرس زاهدان خیابان مولوی حسین بر

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند فاطمه فراهانی
  نقدها:
  گزارش

  چهار راه رسولی در واقع مرکز شهر زاهدان هست و یکی از شلوغترین جاهای این شهر هست. اینجا که در واقع یکی از بهترین جاها برای طبیعتگردا و کوهنوردای بی پولی مثل من هست. پر از مغازه و پاساژهای که اجناس و کالاهای طبیعتگردی و کوهنوردی دست دوم هست. قیمت کالا به شدت ارزان هست و با توجه به اینکه اینجا پر از مغازه و پاساژهای مختلف هست بنابراین اگر واقعا چیزی نیاز دارید باید خیلی بگردید. کتونی ها و لباسهای کوه با قیمتها و برندهای مختلف هست اما حواستون باید باشه که جنسهای نو هیچ کدوم اصل نیست و تماما یا فیک هستن یا تعمیر شدن.
  اگه از گشتن خسته شدید هم میتونید از غذاهای خیابونی بخرید و بخورید. فلافل، سمبوسه تند و یه مدل ساندویچ دیگه که با گوشت قرمز بود تو چرخ دستی فروخته میشد که به شدت خوشمزه و ارزون بودن.
  فقط اینکه این خیابن خیلی بزرگه و برای گشتن حداقل یک روز و نیم کامل وقت میگیره ازتون :)

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: