قرعه کشی همایش

جهت شرکت در قرعه کشی روی لینک روبرو کلیک و فرم را به صورت کامل و فارسی تکمیل کنید . اگر عضو لست سکند نیستید، برای شما اس ام اس فعال سازی ارسال خواهد شد که بایستی آن را در فرم وارد نمایید. دقت داشته باشید نام و نام خانوادگی به صورت کامل و دقیق وارد شود. مهلت تکمیل فرم تا جمعه ساعت ۱۰ صبح خواهد بود.
در صورت مغایرت نام در فرم با مشخصات واقعی کاربر جایزه به برنده تعلق نخواهد گرفت.
نکته بسیار مهم : دقت کنید که حتما می‌بایست روز جمعه از ساعت ۱۰ الی ۱۳ به همین صفحه مراجعه و اعلام حضور (Check in) کنید تا ثبت نام شما نهایی شود. در غیر اینصورت نام شما در قرعه کشی قرار نخواهد گرفت.
تمامی مراسم همایش و قرعه کشی در همین صفحه به صورت زنده پخش خواهد شد.

جهت شرکت در قرعه کشی

کلیک کنید

درباره همایش لست سکند

لست سکند در سال 89 با هدف ارائه خدمات متفاوت و با کیفیت به کاربران در صنعت گردشگری تاسیس شده است. سیاست اصلی سایت، ارائه اطلاعات کامل، صحیح، بدون جهت گیری و بدون واسطه است. همچنین اشتراک گذاری تجارب مسافران در بخش‌های مختلف از ویژگی‌های بارز و خاص سایت محسوب میشود و با استقبال بسیار زیاد کاربران نیز مواجه شده است. امروز لست سکند یک برند معتبر و پر مخاطب در صنعت گردشگری است، مهمترین وجه تمایز لست سکند حضور مخاطبین فعال و تولید محتوای معتبر، با کیفیت و جدید در همه زمینه های مرتبط با گردشگری بوده است. ماموریت اصلی این سایت ایجاد بستر فعال و پویا برای تولید و تبادل اطلاعات و محتوای معتبر است. در این راستا محصول جدید این گروه اپلیکیشن لست‌گرام است که رسانه‌ای اجتماعی جهت اشتراک گذاری و استفاده از تجارب افراد در زمینه‌ی سفر، تفریح و سرگرمی است.

دومین همایش لست سکند با حضور ۴۰۰ نفر از کاربران برتر، چهره‌های صنعت گردشگری، برندگان مسابقه سفر‌نامه نویسی، مدیران آژانس‌های مسافرتی، کسب و کار‌های صنعت گردشگری و هتل داری در تاریخ ۳ اسفند ماه ۱۳۹۷ در هتل پارسیان اوین تهران برگزار میشود. در روز همایش علاوه بر ارایه جوایز به برندگان مسابقات برگزار شده در سایت لست‌سکند از چهره های بنام در صنعت گردشگری دعوت شده است تا درباره موضوعات جذاب و نوین صنعت سفر و گردشگری مطالبی را ارائه دهند. یک فرصت ویژه برای .قدردانی از فعالیتهای کاربران سایت و برقراری ارتباط موثر بین آژانسها و علاقه مندان به سفر است همچنین در کنار معرفی و تقدیر از برندگان مسابقه سفرنامه نویسی لست سکند 97، یک مسابقه بزرگ در قالب بازی گروهی محیطی بین حاضرین در سالن همایش و چند قرعه کشی به صورت آنلاین و حضوری بین شرکت کنندگان این رویداد برگزار خواهد شد. شایان ذکر است در سال پیش حدود ۲۳ هزار نفر در قرعه کشی آنلاین همایش لست‌سکند شرکت کردند. پیش بینی می‌شود امسال این رویداد با داشتن مخاطبینی در حدود ۴۰ هزار نفر، می‌تواند فرصت مناسبی برای معرفی برندها و کسب و کارهای حوزه گردشگری و مهمان نوازی باشد.

100.000

تعداد دنبال کنندگان تلگرام لست سکند

391.000

تعداد دنبال کنندگان اینستاگرام لست سکند

سخنرانان همایش

منصور ضابطیان

مجری برنامه

کامران عسگری

مدیر لست سکند

اشکان بروج

مدیر پروژه لست‌گرام

عیسی امیدوار

جهان گرد و سفرنامه نویس

سعید ضروری

طبیعت گرد و موسس ماجراجویان طبیعتگرد معلول ایرانی

لست سکند در این همایش از افراد شناخته شده، فعال و علاقه مند در زمینه سفر نیز دعوت کرده است تا در این برنامه حضور موثر و فعال داشته باشند.

داوران

img

آرش نورآقایی

img

سمیرا منفرد

img

محمد گایینی

مهمانان ویژه

img

مهسا نعمت

img

رضا علمداری

img

مهدی عنبر

img

حوری رحیمی

اسپانسر همایش لست سکند

مجموعه هتل های پارسیان

اسپانسر طلایی

نقطه پرواز

اسپانسر نقره ای

سلام پرواز

اسپانسر برنزی

رسانه های پوشش دهنده همایش

تلگرام لست سکند

ویدیو

اینستاگرام لست سکند

لایو - ویدیو

وبسایت لست سکند

پخش زنده

وبسایت آپارات

لایو - ویدیو

آکادمی گردشگری ایران

خبرنامه

مجله گردشگری گیلگمش

خبرنامه

عصر ایران

خبرگزاری حاضر در رویداد

خبر آنلاین

خبرگزاری حاضر در رویداد

درخواست شرکت در همایش

برای شرکت در همایش لست سکند می بایست اپلیکیشن لست گرام را از لینک های زیر دانلود کرده، نصب نموده و از قسمت منو در بخش ثبت نام همایش اقدام به تکمیل فرم نمایید.

لازم به ذکر است که با توجه به سطح کاربری و یا کاندید شدن شما در بخش های مختلف مسابقه، طبق برنامه زمان بندی اعلام شده امکان ثبت نام رایگان با پرداخت وجه میسر خواهد بود. کافیست با نام کاربری لست سکند در لست گرام وارد شده تا از سطح خود مطلع گردید.