Close
هتل

هتل کسکادس
پنج ستاره

The Cascades hotel

هتل کسکادس
پیشنهاد کاربران

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این هتل :
 • سعید عسکریان
  نقدها:
  گزارش

  سفر ما به آفریقای جنوبی در مهر 95 و به صورت تور انجام شد پس از 4 شب اقامت در کیپ تاون و یک شب اقامت در پارک جنگلی پیلانزبرگ مقصد بعدی ما سان سیتی بود

  سان سیتی شهری است فانتزی و سرسبز در میان جنگل های آفریقا با مناظر فوق العاده دیدنی و متشکل از 6 هتل ، زمین های گلف ، مجموعه وسیعی از امکانات تفریحی ، سرگرمی ، ورزش های آبی که معمولاً تخلیه انرژی ، اوج هیجان و استراحت در این بخش از سفر و تور طراحی میگردد.

  هتل های معروف و در جوار هم در سان سیتی The Palace of The Lost City ، Cascades ، Sun City و Cabanas می باشد. هتل ما در سان سیتی ریزورت 5 ستاره Cascades ( کسکیدس ) هتلی با محوطه زیبا بود.

  نمای اصلی ساختمان هتل به شکل مثلث و آسانسورهای هتل بصورت اکسپوز در نما بود که امکان یک دید عالی را به مسافر میداد . استخر هتل بزرگ با طراحی جالب در میان محوطه مشجر و آب نماهای زیبا ، صخره ها و آبشار مصنوعی چشم نواز بود .

  یکی از مکان های جالب در هتل وجود یک پل معلق زیبا بود که با گذر از آن به محوطه Tennis Courts و زمین های گلف منتهی میشد . محصور نبودن هتل ها و در کل سان سیتی یکی از نکات قابل توجه در این شهر رویایی بود .

  حدود ساعت 12:30 در لابی هتل Cascades بودیم. اتاق ها هنوز حاضر نبود. برای ناهار به رستوران کنار لابی در طبقه سوم رفتیم، در همین فاصله اتاق ها هم آماده تحویل شد. چمدانها توسط کارکنان هتل به اتاق منتقل شد، اتاق ها خوب و معمولی بود و وسایل داخل اتاق قدیمی بود.

  صبحانه هتل در رستوران طبقه 1- هتل در تراس مشرف به محوطه و استخر و آبشار زیبای آن در کنار سایر همسفران سرو می شد که تنوع و کیفیت آن خوب و قابل قبول بود.

  یکی از نکات عجیب در سان سیتی وجود میمون های زیاد در شهر و محوطه هتل ها می باشد ضروریست در خصوص بسته بودن پنجره های اتاق بعلت ورود میمون ها به اتاق در زمان عدم حضور در اتاق مطمئن باشید.

  با توجه به کوچک بودن سان سیتی دسترسی ها به صورت پیاده امکان پذیر است Welcome Centre (مرکز فروش تورها) و پارک آبی Vally of Waves و مرکز ماساژ Gary player Health spa در نزدیکی هتل قرار دارد.

  از هتل Cascades تا پارک آبی با گذر از خیابان کنار ساختمان Entertainment Center بصورت پیاده بین 5 تا 7 دقیقه زمان میبرد.
  رأس ساعت 11 در روز آخر چک اوت هتل بدون هیچ مشکلی انجام شد.

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل: