Close
هتل

هتل سان سیتی
سه ستاره

Sun City Gheshm hotel

هتل سان سیتی
پیشنهاد کاربران

آیا شما صاحب این کسب و کار هستید؟

برای پاسخ به نظرات، بروزرسانی اطلاعات و موارد دیگر مالکیت خود را به ثبت برسانید و پنل اختصاصی خود را از ما دریافت کنید.

ثبت ادعای مالکیت

تورهای این هتل

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این هتل :
 • کاربر لست سکند سمانه
  نقدها:
  گزارش
  هتل سان سیتی قشم
  توصیه شده توسط کاربر

  این هتل دوستاره و تقریبا نوساز بود.اتاقها و محیط تمیزی داشت و به مرکز شهر خیلی نزدیک بود و دسترسی به پاساژها و رستورانهای خوب خیلی راحت بود با توجه به موقعیت هتل و امکانات،قیمت هم مناسب بود......تنها عیب هتل نداشتن پارکینگ بود.جلوی هتل جای پارک بود و امنیت داشت.ما از اینترنت نامحدود هتل هم توی اتاق استفاده میکردیم.تلویزیون،کمد لباس،اتو،وسایل حمام و دمپایی موجود بود. صبحانه معمولی ای هم داشت. رفتن به این هتل رو پیشنهاد میکنم.

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
 • کاربر لست سکند Mostafa
  نقدها:
  گزارش
  هتل سان سیتی قشم
  توصیه شده توسط کاربر

  هتل سان سیتی قشم واقع در بلوار ولیعصر خیابان فلسطین بوده و تقریبا با دریا ۲۰۰ متر فاصله داره.
  این هتل چهار ستاره هست و BB داره و وای فای رایگان و اتاقهاش هم فضای مناسب و خوب و تمیزی داره.
  البته وای فای اون در بعضی از اتاقها خوب آنتن نمیده و متاسفانه تا روزی که اتاق رو تحویل بدی نظافت و شارژ نمیکنن.
  برخورد پرسنل خوب و مودبانه ست.
  فشار آب در طبقه چهار زیاد خوب نیست.
  البته وقتی اتاق رو تحویل میدی وسایل شما رو تا وقتی که شهر رو ترک کنی امانت نگه میدارن.
  در کل هتل خوبیه.

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
 • کاربر لست سکند شکوفه.
  نقدها:
  گزارش
  سان سیتی
  توصیه شده توسط کاربر

  این هتل در بلوار ولی عصر خیابان فلسطین واقع شده است.خدمات هتل تنها شامل صبحانه میشود. پرسنلی خوب و بسیار آرام دارد و به دور از استرس. دسترسی به دریا خوب است و۵۰متر پایینتر از هتل یک آژانس و یک رستوران با غذاهای دریایی است ولی با مراکز خریدی مثل سان سیتی فاصله دارد.هتل چهار ستاره است ولی کلا"هتلهای چهار ستاره قشم در حد چهار ستاره نیستند مثلا" از معایب این هتل میتوان به نداشتن حوله وتوالت فرنگی اشاره کرد.

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
 • کاربر لست سکند Mahboubeh
  نقدها:
  گزارش
  هتل اپارتمان تمیز و زیبا در قشم
  توصیه شده توسط کاربر

  با سلام من این هتل رو در اواخر دی امسال رزرو کردم. موقعیت هتل بسیار خوب بود هتل بزرگی نبود اما خوب و محیط ارامی داشت و نزدیک بازار ستاره قشم بود. طوری که من صبح پیاده از هتل به پارک ساحلی زیبای زیتون رفتم. و همینطور در مسیر بازارهای سیتی سنتر ۱ و۲ و بازار پردیس در خیابان اصلی بود و تا ساعت۱۱ شب تقریبا جنب و‌جوش بود. هتل سان سیتی یک هتل نوساز در پنج طبقه به صورت هتل اپارتمان بود و بخاطر حالت گرد ساختمان و پنجره بزرگ اتاق نور کافی داشت و داخل اتاق امکانات لازم بود و همه وسایل تقریبا نو و تمیز بودند. اتاق زیبا بود. توالت فرنگی و دوش متحرک داشت و تشک راحت بود. یخچال هم مینی بار با هزینه داشت. اینترنت رایگان داشت اما من از اینترنت سیم کارت گوشیم استفاده کردم. برخورد کارکنان خوب بود و سریع اتاق تحویل داده شد. سر و صدا نبود با اینکه اتاق من تقریبا به اسانسورها نزدیک بود. دو اسانسور برای مسافرها در ساختمان بود. رستوران طبقه پایین هتل بود. من دو تور از قسمت گردشگری گرفتم که خیلی خوب بود. در زمان اقامت من تمام اتاقهای هتل پر شده بود. اینها نکات مثبت هتل بود و اما منفی نمی شه گفت اینکه کف سرویس اگر خیس می شد ممکن بود با دمپایی قسمت حمام سربخوریم.هتل پارکینگ اختصاصی نداشت. البته بعضی هتلها درقشم ممکنه داشته باشند. و‌نکته اخر رستوران طبقه همکف بود و امکانات صبحانه در عرض رستوران بود که گنجایش برای سی نفر بود. اما وقتی من اقامت داشتم یک گروه همه باهم برای صرف صبحانه امدند و همه سعی در ریختن چای و برداشتن بشقاب و...بودند که خیلی شلوغ شد. اگر چیدمان بهتر بود شاید اینطور نمی شد. در کل هتل دوست داشتنی و تمیزی بود. اگر به قشم برم باز هم دوست دارم در این هتل اقامت داشته باشم.

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل: