Close
هتل

هتل شاه پالاس
چهار ستاره

Shah Palace hotel

هتل شاه پالاس
پیشنهاد کاربران

امکانات هتل شاه پالاس

تورهای هتل شاه پالاس

نقد و بررسی هتل شاه پالاس


امتیاز این هتل :
 • کاربر لست سکند شاهرخ زند
  نقدها:
  گزارش

  نقد خودم در مورد هتل شاه پالاس را به دو قسمت تقسیم میکنم. اول در مورد خود هتل و دوم در مورد آژانس لاچین سیر که با چه وضعیتی من رو به شهر باکو فرستاد.
  هتل شاه پالاس:
  اگر قصد تجربه یک هتل متفاوت از سایر هتلهایی که تا الان بودید را دارید که داخل یک محیطی شبیه شهرک های سینمایی قرارداشته باشه این هتل را انتخاب کنید. این هتل خودش شبیه یک موزه هست و واقعا بر روی بافت باستانی شهر باکو و در محله ایچری شهر یا شهر کهنه قرار گرفته. محله ای که پر از کوچه پس کوچه های پر رمز و رازه و میتونه شما رو دو سه روزی سرگرم خودش کنه. من در ورود به هتل با یک استکان چای پذیرایی شدم و برخورد پرسنل رسیپشن خیلی محترمانه بود. در ورود به هتل متوجه تفاوتهای اتمسفر هتل با مکانهای دیگه میشید. یک ساختمان چند صد ساله با معماری زیبای شرقی. وسط این هتل چهار طبقه با یک لابی کاملا جالب مواجه میشید. یک تراریوم با مبلهای بامزه که قطعات و اشیای عتیقه زیادی دور و برشون قرارداده شده و یک تابلو هست که با اعداد و شکل هرکدام از این اشیا رو توضیح میده. در خصوص هتل هم توضیح میده که قدمت چند صد ساله داره و زیر هتل پر از کانال و چاه و دهلیز بوده. یک سری دریچه کف لابی هست که اول خیال کردم چاه هست. بعد یک پلکان مارپیچ توی لابی بود که از روی کنجکاوی رفتم اون رو پایین. بعد از حدود 12 متر که یکم هم تاریک شده بود و محتاط شده بودم رسیدم به یک زیر زمین خیلی باحال که چند سالن و بار داشت که البته ظاهرا در زمان اقامت من در هتل این فضا استفاده نمیشد. 4 سالن و چند دهلیز و راهرو. اون چاه ها در سقف این فضا بودند و نور از سقف شفاف تراریوم به این زیر زمین نفوذ میکرد. خیلی جای باحالی هست.
  در جای جای هتل اشعار شعرای ایرانی در قالب تابلوهای مینیاتور و بصورت قاب عکس نصب شده که آدم خیلی حس خوب پیدا میکنه. اتاقها از یک تم کلاسیک در شکل و رنگ تخت و کمد و کاغذ دیواری ها و رنگ آمیزی در و دیوار پیروی میکنه. اتاق من در طبقه سوم ولی رو به یک حیاط با نمای نه چندان جالب بود ولی من که میخواستم اکثرا بیرون از هتل باشم برام اهمیتش درجه دو بود. قرار بود هر روز بطری آب اتاق شارژ بشه که روز اول شد و روز دوم نشد که به اطلاعات هتل تذکر دادم و برام آوردن. نکته بدی که به ذهنم میرسه نفود بوی غذا از رستوران طبقه چهارم به اتاق من بود که بعضی اوقات زننده بود. از ساعت 4 صبح هم طبقه بالا صدای کشیده شدن میز و صندلی و رفت و آمد پرسنل برای آماده کردن صبحانه میومد که من را واقعا بد خواب کرد در طی اون 3 روزی که در هتل بودم.
  نظافت اتاقها یکم ضعیف بود یعنی باید به رسیپشن تذکر میدادم تا خدمتکار میومد. کیفیت صبحانه از نظر تنوع در حد یک هتل معمولی 4 ستاره بود ولی از نظر کیفیت برخی از خوراکیها و بخصوص میوه ها چندان راضی کننده نبود. میوه ها سفت و نارس و بیمزه بود. رفتار گارسونها بسیار مودبانه و دوستانه بود و ویوی رستوران طبقه 4 خوب و دوست داشتنی بود.
  تمامی میهمانان هتل اروپایی بودن و ایرانی بجز خودم ندیدم. امکاناتی مثل سونا و حمام سنتی و ماساژ و سالن بدن سازی داشت که من فرصت استفاده پیدا نکردم. یک بارهم داشت و یک حالت قهوه خانه سنتی در تراریوم که خیلی خلوت بود همیشه.
  با توجه به اینکه این هتل در ایچری شهر هست برای ناهار و شام اگر به رستورانهای اطرافش مراجعه کنید کیفیت غذا متوسط حجمش کم و قیمتش بالاست.

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
آیا شما صاحب این کسب و کار هستید؟

برای پاسخ به نظرات، بروزرسانی اطلاعات و موارد دیگر مالکیت خود را به ثبت برسانید و پنل اختصاصی خود را از ما دریافت کنید.

ثبت ادعای مالکیت