Close
هتل

هتل سامارا
پنج ستاره

Samara hotel

43471421.jpg
87456818.jpg
4623410.jpg
3657821.jpg
4609008.jpg
12333524.jpg
3624535.jpg
46211522.jpg
50913716.jpg
89908613.jpg
38927921.jpg
62179012.jpg
1409437.jpg
32154723.jpg
3399715.jpg
4898886.jpg
70050320.jpg
31677619.jpg

امکانات این هتل همانند مرواریدی درخشان در میان دریای اژه معروف است و اکثر توریست های داخلی و خارجی از مهمان نوازی آن خرسند هستند. این هتل تنها 8 کیلومتر با مرکز شهر بودروم فاصله دارد و در زمینی به وسعت 70 هزار مترمربع از ساحل مستقر شده است. این هتل یکی از شاخص ترین هتل های بدروم است که در سال 1995 ساخته شد و شدیدا طرفدار حمایت از محیط زیست می باشد. از ظاهر هتل مشخص است که چقدر به حفظ ظاهر طبیعی خط ساحلی دریای اژه اهمیت داده و طبیعت آن را دست نخورده نگه داشته است.

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این هتل :
 • فرزانه امینی زاده
  نقدها:
  گزارش
  صمیمی و گرم
  توصیه شده توسط کاربر

  هفته اول خرداد ماه رو توی این هتل دوست داشتنی اقامت داشتیم، به محض اینکه رسیدیم با اینکه ساعت 5 صبح بود اتاق رو به ما تحویل دادن اتاقی تمیز با تراس رو به باغ هتل که خیلی ویو زیبایی داشت، محیط هتل و برخورد تمامی پرسونل از نگهبان جلو در تا گارسن و سرآشپز و تیم اینترتیمنت و مدیر فوق العاده گرم و دوستدانه بود که خیلی فضای هتل رو دوستداشتنی تر میکرد ?تنوع غذا و دسر و میوه هم خیلی خوب بود همینطور اسنک بار و همه بارهای دیگه هتل خیلی خوب بود. شو شبانه هم با هتل های دیگه ای که رفته بودیم متفاوت و باحال بود. تنها مشکلی که هتل داشت نداشتن سرسره های آبی بود ?از نظر دسترسی هم با کمی پیاده روی به ایستگاه دلموش ها میرسیدیم که با نفری 3.3 لیر به مرکز شهر میرفتن روی هم رفته هتل دوستداشتنی برای ما بود.#تایسیز

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
 • Kian Knight
  نقدها:
  گزارش
  یه هتل واقعا عالی
  توصیه شده توسط کاربر

  سلام
  الان که براتون اینو مینویسم اتاق رو تحویل دادیم و منتظر ترنسفر هستیم که به فرودگاه ببرتمون

  در مورد هتل باید بگم همه چیز فوق العاده بود، برخورد پرسنلش بسیار بسیار عالی و باور نکردنی بود جوری که ما فکر میکردیم مگه اینا چقدر حقوق میگیرن که انقدر خوب سرویس میدن و دوستانه رفتار میکنن، وعده های غذایی بسیار متنوع و هتل از نظر بزرگی و امکانات و دسترسی و نظافت اتاقها و محوطه در سطح بسیار خوبی قرار داره، مهماناش اکثرا خارجی بودن و تقریبا ایرانی کمیابه اینجا، ساحل شنی خیلی خوب و نوشیدنی های گوارا

  طول سفر اتوبوسی از ازمیر تا اینجا هم حدود سه ساعت بود که در راه یه دریاچه ی بسیار زیبا داره که ازش لذت زیادی بردیم، فاصله هتل تا مرکز بدروم هم با دلموشهایی که هر یک ربع حرکت میکنه ١٥ دقیقس و کرایش نفری سه لیر ،در کل بهتون بگم اصلا شک نکنید چون واقعا فوقوالعادس از هر لحاظ،تور کشتی کاتاماران وغواصی رو اصلا از دست ندید و تورش رو نصف قیمت لیدر از دکه های شهر بخرین .فقط عیبش این بود که تلویزیونش مال ترکیس که هیچی نداره، البته وقتم نکردیم اصلا ببینیم، سفر خوبی داشته باشین

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
 • فرخ
  نقدها:
  گزارش
  خیلی عالی و دوست داشتنی
  توصیه شده توسط کاربر

  من و همسرم به همراه مادر و برادر همسرم هفته اول خرداد ماه رو توی این هتل دوست داشتنی اقامت داشتیم که به محض اینکه رسیدیم با اینکه ساعت 5 صبح بود اتاق ها رو به ما تحویل دادن اتاق هایی تمیز با تراس رو به باغ هتل که خیلی ویو زیبایی داشت ولی به نسبت هتل های بقیه شهرهای ساحلی ترکیه کوچیک بود.
  محیط هتل و برخورد تمامی پرسونل از نگهبان جلو در تا گارسن و سرآشپز و تیم اینترتیمنت تا مدیر اینقدر گرم و دوستدانه بود که آدم احساس میکرد صاحب هتل هستش.
  تنوع غذا و دسر و میوه هم خیلی خوب بود همینطور اسنک بار و همه بارهای دیگه هتل خیلی خوب بود.
  شو شبانه هم با هتل های دیگه ای که رفته بودیم متفاوت و باحال بود.
  تنها مشکلی که هتل داشت نداشتن سرسره های آبی بود که با توجه به اینکه پارک آبی ددمان در شهر بدروم هم اینطور که به ما گفتن به خاطر برشکستگی تعطیل بود توی ذوق میزد.
  از نظر دسترسی هم با کمی پیاده روی به ایستگاه دلموش ها میرسیدیم که با نفری 3.3 لیر به مرکز شهر میرفتن.

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
 • alidmax
  نقدها:
  گزارش

  من این هتل رو با نظر دوستان که مشاهده میفرمایید رفتم هتل به محض رسیدن در 4 صبح به من اتاق دادن که طبق معمول 2 ظهر میباشد دستبند هم در کار نبود و تا لحظه اخر از امکانات هتل سامار استفاده کردم حتی حواله استخر هتل تمیز و شیک میباشد و خانوادگی در تایم که من بود هیچ ایرانی به غیر من در هتل حضور نداشتن... هتل با شهر ده دقیقه فاصله داشت البته با دلموش سر خیابان که هر 15 دقیقه یکبار رد میشوند ..در خلاصه نبست به پول که هزینه کردم 5 برابر خدمات دیدم

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
 • یوسف نظری
  نقدها:
  گزارش
  بسیار عالی برای خانواده
  توصیه شده توسط کاربر

  سلام دوستان
  من شهریور سال 96 رفتم هتل سامارا. واقعا جای عالیی بود. ما اولش یه اشتباه کردیم و اون این بود که بلیط هواپیما به بدروم نگرفتیم و رفتیم ازمیر و از اونجا 4 ساعت با اتوبوس رفتیم بدروم که با بچه یک ساله و نیمه کمی سخت بود. وقتی رسیدیم هتل تمام خستگی هامان فراموش شد. ورودی عالی، رسپشن خیلی عالی برخورد کردند و گفتند اتاق اماده نیست و چون حدود 9 صبح رسیده بودیم گفتن برید پایین سه صبحانه مشتی بخورید که واقعا کلی حال داد چون تقریبا قبلش هیچی نخوردیه بودیم. چون ما با دوستمون خانوادگی رفته بودیم و هر کدوم یه بچه داشتیم دخواست اتاق کنار هم دادیم و برامون نوبتی تمیز کردن و تحویل دادن وقتی وارد اتاق شدیم واقعا سورپرایز شدیم اتاق با رنگ سورتی و کرم با تختخواب خوشرنگ و نو و با تخت پارک مخصوص بچه با تمام امکانات توی حمام و توالت ما را متحییر کرد. واقعا تمیز و عالی بود. بعد از استراحت رفتیم بیرون حیاط بسیار بزرگ و پر از بار و مینی بار و استخر و الاچیق و تخت و هزارتا چیزه دیگه بود. کلا محیط بسیار آرومی داشت و خدمه و کارکنان هتل بسیار محترم و باادب بودن. غذاها عالی، راستی برنامه شبانه هم داشت. خوراکی همه جای هتل پیدا میشه. در هر مموقع از شبانه روز چیزی برای خوردن پیدا میشه. برای رفتن به داخل شهر هم به فاصله 2 دقیقه پیاده روی راحت با می نی بوس میشه رفت داخل شهر که کلا 10 دقیقه فاصله داره. کلا من این هتل رو به شدت توصیه می کنم.

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
 • افشین فدایی
  نقدها:
  گزارش
  هتلی عالی با تعطیلات بیاد ماندنی
  توصیه شده توسط کاربر

  با سلام در سال نود و شش اردیبهشت ماه به این هتل رفتم و در واقع اولین ورودی های بدروم بودیم هتل بصورت بلوک بلوک ساخته شد در دو طبقه فوق العاده زیبا و محیط جنگلی که شعار هتل حفظ محیط زیست بود از بدو ورود اتاق داده شد و برخورد خوب پرسنل . تمیزی اتاقها عالی رستوران فوق العاده عالی با پرسنلی با ادب و میتوان گفت کیفیت غذاها و دسر معرکه بود دو ساحل زیبا داشت استخر عالی ولی سرسره نداشت گروه انیمیشن عالی بود و هر شب مسابقه در سالن آمفی تئاتر اجرا میشد . میز بیلیارد بدون هزینه بود. بار کنار ساحل و اسنک بار و قسمت بستنی عالی بود . در کل بدروم به هتلهاش معروفه چون شهر پراکنده هستش ولی شبهای قشنگی داره در کل هتلی عالی و زیبا برای تعطیلات خوب . حتما این هتل رو برای سفر بعدی انتخاب میکنم .

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل: