Close
هتل

هتل لاله بیستون
پنج ستاره

Laleh Biston hotel

هتل لاله بیستون
پیشنهاد کاربران

آیا شما صاحب این کسب و کار هستید؟

برای پاسخ به نظرات، بروزرسانی اطلاعات و موارد دیگر مالکیت خود را به ثبت برسانید و پنل اختصاصی خود را از ما دریافت کنید.

ثبت ادعای مالکیت

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این هتل :
 • کاربر لست سکند Zahra
  نقدها:
  گزارش
  هتل لاله بیستون
  توصیه شده توسط کاربر

  موقعیت مکانی این هتی دلیل انتخاب ما بود و واقعا هم انتخاب بجایی بود چون دیدن کوه باشکوه بیستون از کاروانسرایی تاریخی حس خیلی خوبی بود
  اول از همه باید از برخورد بسیار عالی و محرمانه کارکنان هتل بگم از مسئولین پذیرش گرفته تا رستوران و ... ما یه سوئیت ۶ نفره گرفته بودیم وارد اتاق که شدیم متوجه شدیم چقدر بزرگه سوئیت خوبی بود فقط حیف که خیلی خیلی گرم بود چیلرها روشن بودن و چون پنجره ای هم نداشت مثل سونا گرم شده بود گرمایش و خاموش کردیم درم باز گذاشتیم بازم بهتر نشد پس مجبور شدیم به پذیرش بگیم و مثل همیشه خوب برخورد کردن و اتاقمون و تغییر دادن اتاق ۴ تخته با نفر اضافه گرفتیم که هواش نسبت به قبلی خیلی بهتر بود هرچند برای من بازم گرم بود و مجبور شدم تا صبح لای در و باز بذارم و روی کاناپه کنار کنار در بخوابم! صبحانه هم در حد هتل پنج ستاره نبود و خیلی مختصر و معمولی بود .
  اما در کل راضی بودیم و از اقامتمون تو این هتل خاص لذت بردیم فقط اگه یه فکری برای تهویه هوا بکنن عالی میشه .

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
 • کاربر لست سکند H VF
  نقدها:
  گزارش
  هتل لاله بیستون
  توصیه شده توسط کاربر

  نمای بیرونی هتل جالب و تاریخی است. داخل اتاق ها تمیز است و معماری سنتی دارد. شاید اشکال اتاق های این هتل نداشتن پنجره به بیرون باشد. البته نورگیر از بالای تخت به صورت سنتی وجود دارد و شما متوجه بالا آمدن خورشید خواهید شد.
  شب های دل چسب هتل در فضای باز، زیر آسمان پر ستاره کرمانشاه در محیط بیستون برای ما بسیار خاطره انگیز بود. ضمن اینکه کافه این هتل تا بعد از دوازده شب هم باز هست و می تونید سفارش چای و قلیان یا شام بدید.
  منوی صبحانه مناسب بود و کارکنان آن وظیفه شناس و مودب بودند.
  چه با وسیله نقلیه خودتان به کرمانشاه سفر می کنید چه با هواپیما نگران دور بودن هتل از شهر نباشید. فاصله زیاد نیست. و تاکسی سرویس هایی در هتل برای رساندن شما تا شهر موجود است.

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل: