Close
هتل

هتل فانوس کیش
دو ستاره

Fanoos hotel

هتل فانوس کیش
پیشنهاد کاربران

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این هتل :
 • reza25444
  نقدها:
  گزارش

  من بهمن ۹۸ به مدت ۳ شب در این هتل اقامت داشتم.
  هتل از مرکز شهر و همینطور از مراکز تفریحی مهم کیش کاملا دوره. البته دقیقا جلوی درب هتل ایستگاه مینی بوس هست که میتونه شما رو تا مرکز شهر ببره. هتل بسیار قدیمیه و احساس خوبی به شما نمیده. دیوار اتاقی که من داشتم نم گرفته بود و توی اتاق هم بوی نامطبوعی میداد، یه بوعی شبیه به اتاق تزریقات بیمارستان! لوازم داخل اتاق هم اکثرا قدیمی هستند. حتی اب معدنی هم جزو مینی بار به حساب میاد و از امکانات روتین مثل چایساز یا سشوار هم در اتاق خبری نیست.
  صبحانه هر روز از ساعت ۸ تا ۱۰ سرو میشه و شامل کره، مربای هویچ، پنیر، خیار، گوجه و عدسی میشه. هر روز یک نوع صبحانه شامل تخم مرغ هم هست. در سه روزی که من در کیش بودم، نیمرو، املت و سوسیس تخم مرغ دادند. فقط چای موجود هست. ظروف صبحانه بسیار قدیمیه اکثرا شکستگی های کوچکی روی ظرف هست.
  بافت اطراف هتل قالبا بومی های جزیره کیش هستند و درصد بالایی از افراد به زبان عربی صحبت میکنند. مزیت این هتل به ارزان بودنه ولی من این هتل رو پیشنهاد نمیکنم.
  اگه میخواید توی کیش بهتون خوش بگذره، سعی کنید هتل های سمت شرق جزیره رو رزرو کنید که به مرکز شهر نزدیکترند.

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
 • Mahboubeh
  نقدها:
  گزارش

  هتل فانوس کیش هتل جمع و ‌جور در نزدیک میدان سعدی، بازار پارس خلیج و ‌نزدیک ترین اسکله میرمهناست. تقریبا با مرکز شهر با ماشین۱۰ دقیقه طول می کشه. ایستگاه مینی بوس جلوی بازار پارس خلیج ایستگاه داشت. در سه طبقه و سوییت ها داخل حیاط بود. من ‌در طبقه+۱ بودم تمیز بود و برخورد کارکنان خوب و اتاق سریع تحویل داده شد. رستوران در محوطه پشت هتل بود که در حد دو ستاره خوب بود. من هتل رو برای یک شب۱۴۰۰۰۰ تومان گرفتم. یخچال مینی بار با هزینه داشت و سرویس حمام دوش و توالتش فرنگی بود. ایرادش رو‌می شه در دوری از شهر گذاشت. چون محیطش و تمیزیش از هتل پانیذ هم که دو ستاره ست، بهتر بود. زمان صبحانه از ۸ تا۱۰ صبح بود. هزینه‌ ترانسفر از فرودگاه تا هتل ها در کیش معمولا۲۰۰۰۰ تومان بود. یک سالن بیلیارد و‌ کافی شاپ کوچک هم در طبقه همکف بود.

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل: