Close
هتل

پالمت ریزورت کریش
پنج ستاره

palmet resort kiris

88.jpg
99.jpg
111.jpg
555.jpg
img-20180516-wa0001-largejpg.jpg
59533636.jpg
img-20180620-194916-hdr.jpg
پیشنهاد کاربران

تورهای این هتل

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این هتل :
 • احسان رحیم زاده
  نقدها:
  گزارش

  من تور این هتل رو حدود ۳ میلیون تومن خریداری کردم. ۲ و نیم پول پروازه و من و دوستم هر کدوم ۵۰۰ تومن بابت هتل پرداخت کردیم. پس باید همین اندازه انتظار داشته باشیم‌. اینجا شما فقط هزینه خواب رو می پردازین. از نظر امکانات چیز دیگه ای نداره. آب حمام اکثر اوقات سرده. تیم انیمیشن و جنگ شبانه وجود نداره. از بین غذاهاش فقط ناگت مرغش قابل خوردنه. شما توی کریش ساکن می شین که حدود نیم ساعت تا کمر فاصله داره. کریش یه روستاست و مغازه بدرد بخوری توش نیست. کاملا از آبادی دور هستین. از ساحل هم حدود ۱۰ دقیقه فاصله دارین‌. به مجردها اتاق همکف رو می دن که خیلی نمناک هستن. اتاق های طبقه اول رو می دن به بقیه. روس ها هم طبقه بالا هستن. اب استخرش خیلی تمیز نیست. حتی ی بار دورش نوار قرمز کشیدن. حسن اینجا فقط و فقط ارزونیشه که اونم بی دلیل نیست. من دیدم بعضیا ۳ و ۷۰۰ بابت این تور پول دادن که خب سرشون کلته رفته. با ۴ تومن می شه هتل خوب کمر رو گرفت. رستوران توی زیر زمینه که اونجا بوی خیلی بدی میاد. مسواک و خمیردندون و شامپو هم نمی دن.

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
 • فریبا هنریار
  نقدها:
  گزارش

  این هتل در حد هتل دوستاره است.غذا بد وتکراری است.رستوران در زیرزمین واقع شده بنابراین انتظار غذای کبابی هم نداشته باشید.استخر کثیف وحتی علاقهای به تمیز کردن دیواره های آن هم ندارند.تیم انیمیشن وجود ندارد.لابی بسیار گرم است.رسپشن بسیار بد برخورد هستند وهنگامی که به تور لیدر در مورد رفتار آنها گفته میشود در جواب میگویندکاری نمیشود کرد وبدتر با ما لج میکنند!اینترنت بسیار ضعیف وفقط در لابی قابل استفاده است.هنگام ورود دلار یا یورو از شما به امانت میگیرند.تا ساحل پانزده دقیقه پیاده روی در خیابان داریدواز ترانسفر خبری نیست.جهت حفظ شان ایرانیها درخواست دارم این هتل از پکیج تورها حذف شود ویا شرایط کاملا برای مسافر گفته شود.در مدت اقامت در این هتل در انتظار پایان سفر بودیم چون شرایط بسیار بد بود.

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
 • Hami
  نقدها:
  گزارش

  سلام به همه عزیزانی که قصد سفر به این اصطلاح هتل 5 ستاره دارن.دوستان این متن در حالی مینویسم که تازه حدود 10 ساعت از سفر برگشتم.ما در تاریخ 24 خرداد 97 به هتل پالمت ریزورت کریش سفر کردیم.در ابتدا که رسیدیم بعد از 5 ساعت معطلی به ما اتاق دادن .لیدر تور ما که شرکت پرادو بود و متاسفانه افرادی بسیار بدبرخورد بودن برای راهنمایی از لیدرها جواب سربالا میدادن تا لحظه ای که تورهای شرکت به مسافران بفروشن اگر مسافری توری با قیمت چندین برابر قیمت واقعی خودش از لیدرهامیخرید با او رابطه بهتری داشتن ولی من و همسرم که توری نخریدیم و تورهای مورد نظر خود را از بیرون هتل با قیمتی بسیار بهتر و منصفاته تر تهیه کردیم .در کل رفتار بسیار زشت و زننده ای داشتن هرسوالی داشتیم یا راهنمایی میخواستیم از مسافرانی که چند روز جلوتر اومده بودن میگرفتیم متاسفانه باید بگم که فروش تور به هموطنان با قیمت چندین برابر کار همیشگی این شرکت است به عنوان تجربه باید بگم که درست روبه روی درب ورودی هتل مغزاه کوچکی است که همه تورهای لیدرها رو به قیمت خیلی مناسب میفروشه فارسی هم تاحدی بلده.رفتار زشت و بی ادبانه لیدر این شرکت طوری بود که اکثر مسافران ناراضی بودن.حالا اگر از هتل بپرسید باید بگم که فاجعه است.رستوران هتل در زیرزمین که بسیار کثیف و تاریک بودوغذاهاش به غیراز چند مورد محدود مابقی افتضاح بود .به طور کل انتظار شما از این هتل در حد یک هتل سه ستاره (البته بیشترمسافرخانه)باید باشه تا ازش راضی باشید.این هتل پنج طبقه هست که زیرزمین تا نهایت طبقه دوم رو به ایرانیها میدن طبقات بالاتر مختص روسها وترکیه ای ها هست.استخر کثیف ودر نهایت این هتل رو پیشنهاد نمیکنم

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:

رزرو آنلاین هتل