هتل

هتل کروانسرای
چهار ستاره تاپ

Kervansaray Hotel

4068768.jpg
63041216.jpg
2317994.jpg
18527410.jpg
4791356.jpg
1906935.jpg
36529513.jpg
4890582.jpg
78633415.jpg
39476611.jpg
7880287.jpg
86876812.jpg
8218414.jpg
60493820.jpg
2106781.jpg
46033819.jpg
8861619.jpg
1836153.jpg
56715521.jpg
78826718.jpg
پیشنهاد کاربران

این هتل در قلب استانبول و در نزدیکی مراکز تفریحی و خرید شهر مستقر شده است. چه در تعطیلات باشید چه در سفر کاری، اوقاتی فراموش نشدنی در این هتل خواهید داشت زیرا کیفیت سرویس دهی و مهمان نوازی کارکنان اینجا فضایی آرام و دلنواز برایتان فراهم خواهد نمود. امکانات تجارتی و کاری هم برای تجار تدارک دیده شده تا از سفر خود بهترین استفاده را ببرند.

تورهای این هتل

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این هتل:
 • Omid Teimouri
  نقدها:
  گزارش

  دوستان ما این هتل رو برای 4 شب برای 5بزرگسال و 1 بچه گرفته بودیم . واقعا اگر برای خودتون به عنوان یک ایرانی ارزش قائل هستید این هتل رو انتخاب نکنید . نمی دونم از کجا به این هتل ستاره دادن . واقعا به اندازه یک متل هم نبود . هر چی توی توضیحاتش نوشته که داره رو مطمئن باشید که نداره . بوی افتضاح فاضلاب - اتاق های کثیف - صبحانه بسیار بسیار بسیار بد و ابتدایی - کارکنان غیر حرفه ای . در کل بهتون در یک کلمه می گم که برای خودتون ارزش قائل باشید. من به شدت در حال پیگیری و طرح شکایت از این هتل و شرکتهایی که در حال فروش این هتل به عنوان یک هتل 4 ستاره تاپ ( اسمش روشه کاروانسرا که واقعا کاروانسراست ) هستم . اگر کسی هم تجربه وحشتناک من رو داشته و دوست داره میتونه با من در ارتباط باشه . من بعد از 2 شب رفتم خودم جای دیگه یه هتل 5ستاره گرفتم که حداقل مسافرت خانوادگی بهمون بیشتر از این کوفت نشه .

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
 • خدیجه عربی
  نقدها:
  گزارش
  کروانسرای هتل معمولی با موقعیت خوب
  توصیه شده توسط کاربر

  کروانسرای هتلی 4 ستاره و جزء زنجیره هتل های کروانسرای است. این هتل به میدان استقلال و خیابان تقسیم بسیار نزدیک است و برای تفریح در شهر و خرید به دلیل نزدیکی به مترو و وسایل نقلیه عمومی گزینه مناسبی به حساب می آید. ما در مهر 94 به مدت 5 شب در این هتل اقامت داشتیم. در اتاق چای سازو گاو صندوق وجود داشت ، اتاق ما ابتدا در طبقات بالا بود که عملا اینترنت نداشت اما بعد اتاق را عوض کردیم که در اتاق طبقه دوم اینترنت وجود داشت. صبحانه هم در رستوران زیرزمین سرو می شد و نسبتا خوب بود. رفتار کارکنان معمولی بود و در کل هتل به جز موقعیت خوبش از بسیاری جهات هتلی معمولی محسوب می شد.

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
 • Ashkan ahmadi
  نقدها:
  گزارش

  بدترین هتلی ک‌میشه رفت.لطفا نرید بوی فاضلاب میده.مدیریت و رسپشن بسیار بی ادب و پرو هستن.هیچ کاری نمیکنن باسه ادم.انگار به زور اونجا نشتن. اگر‌میخاید وقتتون لذت ببرید اینجا نرید.اتاقهاش کوچیک.بی نور. کثیف
  انگار مهمان خانه هست.صبحانه افتظاح.من تو‌شهر خودم‌بهتر هست صبحانه بوفه هاش.۲تا اسانسور کوچیک و‌۱کیش همیشه خرابه.کلینرهای روم بدون ک بپرسن مسی هست و‌نیست کارت میزنن‌میان‌تو.من‌تو دی رفتم‌بعد از تمیزی اتاق تو‌هوای برفی بالکن و باز گزاشته بود رفته بود .به‌رسیپشن‌کفتم گفت ناراحتی بگو اژانس عوض کنه هتلتو.ایرانیم هست رسیپشنش

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
 • منصوره اسکندری
  نقدها:
  گزارش
  هتل کروانسرای استانبول
  توصیه شده توسط کاربر

  هتل کروانسرای استانبول از جمله هتل های زنجیره کروانسرای میباشد البته این هتل ۴ ستاره است و با هتل کروانسرای در آنتالیا و بدروم قابل مقایسه نیست.
  هتلی کوچک کمی تاریک بدون امکانات تفریحی اما نزدیک به میدان تقسیم.
  اتاقها متوسط صبحانه قابل قبول و لابی جمع و جور اما جالب چون وقتی توی لابی نشستی انگار که توی پیاده رو نشستی.
  تمیزی اتاقها هر روز انجام میشد و برخورد پرسنل بسیار محترمانه بود .در کل چون توی استانبول خیلی توی هتل نیستیم برای جای خواب و نزدیکی به میدان تقسیم و مترو هتل خوبی است . #تایسیز

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
 • گلشن غفاری
  نقدها:
  گزارش
  هتل کروانسرای نسبتا خوب
  توصیه شده توسط کاربر

  ما به قاصله 16 تا 20مهر در این هتل بودیم به همراه خودم و همسرم.تمیزی اتاق ها خوب بود واقعا و هر روز اتاق تمیز میشد و دسترسیش هم خوب بود

  واقعا.برای ما که اغلب بیرون بودیم جای خوبی بود واقعا.تنها مشکلی که بود یکی نداشتن دمپایی برای حمام و کوچیک بودن تخت های دونفرش بود ولی در کل میتونم بگم که خوب بود و راضی بودیم.

  همچنین یکی از رسپشن های هتل هم فارسی بود که خیلی به ما کمک کرد.صبجانه اونجا هم خوب بود و تنوعش در حد معقولی بود.

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
 • Mahboubeh
  نقدها:
  گزارش
  شهر آرزو
  توصیه شده توسط کاربر

  با سلام.من از ابتدا نظراتی رو که راجع به هتلهای چهار ستاره استانبول بود را خواندم از انجایی که سفر من مجردی بود باید هتلی را انتخاب می کردم که محل آن برای رفت و آمد امنیت داشته باشد جه در روز و چه در شب .

  دوم من دوست داشتم هتلم در نزدیکی میدان تکسیم باشد که به خیابان استقلال که تعریف آن را مبنی بر اینکه برای خرید پوشاک و سایر خرید های ضروری ست باشد.و قیمت آن هم برای من مناسب باشد.چند هتل پیشنهاد شد . من قبلا نظریات در مورد آن هتلها را خوانده بودم بنظرم خوب نیامد و خودم از انجایی که در مورد هتل کرونسرای خوانده بود در چند سایت ایرانی و خارجی و عکسهای هتل بنظرم خوب آمد و از آژانس مسافرتی خواستم هزینه اقامت در این هتل را برایم حساب کند که با توانایی من همخوانی داشت.

  من هم هتل را برای سه شب و چهار روز انتخاب کردم.وقتی به هتل رسیدم موقعیت هتل کاملا خوب بود با انتظارات من و کارکنان هتل خیلی در مدت اقامت من کمک کردند.برخورد خوبی داشتند یک اتاق دو تخته در اختیار من گذاشتند.تمیز بود و همانند عکسی که در سایت دیده بودم.دمپایی وجود داشت سشوار داخل حمام.گاوصندوق داخل کمد دیواری،و میز تحریر و دراور هم داشت.خوشبختانه پنجره باز میشد و هوای بیرون هم عالی بود.کلا همه چیز در اتاق خوب بود و سیستم تهویه درست بود.هر روز اتاق من نظافت می شد و من در طول اقامتم آرامش خاصی داشتم.در نزدیکی هتل امکاناتی نظیر سوپرمارکت،دویز یا همان صرافی چند تا وجود داشت.به ایستگاه مترو و اتوبوس نزدیک بود.رستوران هم در کل خیابان ما وجود داشت و اینترنت رایگان هم در دسترس بود .صبحانه مفصل بود .باز هم اگر به استانبول بروم همین هتل را انتخاب خواهم کرد.

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
 • سعید آینه
  نقدها:
  گزارش

  من با خانواده ام که شامل همسر و فرزندم بود 6 شب در این هتل بودم.. چون قبل از سفر از طریق این سایت مطالعه کرده بودم گفتم واجبه اینجا بنویسم.. اول اینکه من اصولا از گرفتن هتل 4 ستاره پشیمان کاش نفری صد تا دویست بیشتر میداد هتل 5 ستاره خوب میگرفتن دوم اینکه این هتل واقعا برای من افتضاح بود... اتاقش مثل قبر بودن و برای ما که سه نفر بودیم اتاقی دو تخته بود که یه تخت اضافه شده بود و جا برای راه رفتن نبود و هرچی هم گفتیم عوض کنید گوش نکردن.. صبحانه بی کیفیت بود و من نمیدونم فلفل پخته شده اونم یه دیس به چه درد میخوره... اتاقها دمپایی نداشت و آب آشامیدنی شارژ نمیشه. .. جالب اینه از بعضی هتلهای اطراف اومده بودن اینجا در واقع فرار کرده بودن...!!! سوم اینکه برخورد کارکنان خوب بود.. و دسترگی به تکسیم هم عالی بود. در کل به هیچ کس توصیه نمیکنم هتل 4 ستاره خصوصا این هتل

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
 • بهناز شاهوردی
  نقدها:
  گزارش

  سلام به دوستان، ما آذر ماه 95 با شوهرم رفتیم این هتل، 3 شب اقامت داشتیم. صبحانه هاش بد نبود. تنوع خوبی داشت.
  رفتار پرسنل پزیرش اصلا خوب نبود و با ایرانی ها سازگار نبودند. و از انجاییکه پاتوق تهرانی های عزیز شده بود، خیلی به مهمانها احترام نمی ذاشتند. ولی از نظر موقعیت مکانی فوق العاده بود و نزدیک میدان تقسیم یود و هر جا میخواستی بری، ایستگاه مترو و اتوبوس کنارت بود.

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
 • عاطفه ش
  نقدها:
  گزارش
  هتل کروانسرای استانبول
  توصیه شده توسط کاربر

  من به همراه همسرم 4 شب در این هتل اقامت داشتیم هتل با لابی کوچیک و پرسنل با رفتاری کاملاً معمولی(نه خوب نه بد) اتاق ما اندازش متوسط رو به کوچیک بود ما اذیت نشدیم خوب بود سرویس ها خوب بود هر روز نظافت میشد و مرتب میکردن دمپایی نبود که ما درخواست کردیم آووردن صبحانه ضعیف بود و تکراری یه سری از چیزا مثل شیرینی هارو وقتی خالی میشد شارژ نمیکردن دسترسی هتل خیلی بود به میدون تکسیم نزدیک بود دوروبرشم پر بود از کافه و رستوران و مغازه سیف باکس هم داخل هتل بود بیشترین دلخوری ما هنگام چک اوت بود که به دروغ گفتن شما یه آب داشتید و 4 لیر خواستن درحالی که من و همسرم جفتمون آخرین چیزی که چک کردیم یخچال بود و 100% مطمئنیم دو تا بطری آب مینی بار توی یخچال بود بهشونم گفتییم دارید اشتباه میکنید ولی قبول نکردن موضوع 4 لیر نیست موضوع دروغیه که گفتن و برای ما خاطره بد از هتل به یادگار گذاشتن اگر خواستید این هتل رو انتخاب کنید موقع چک اتاق حتماً یک نفر بالا بمونه یکی دیگه کلیدو بیاره پایین تا دیگه نتونن اینجوری از این کارا بکنن

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
 • گزارش
  سفر به استانبول
  توصیه شده توسط کاربر

  با سلام.ما یک گروه 9نفری بودیم که بنده مسئول برنامه ریزی سفر بودم.هتلی رو میخواستیم که در درجه اول نزدیک به میدان تکسیم باشه و در درجه دوم قیمت مناسبی داشته باشه.بعد از تحقیقات اینترنتی 3 هتل کریستال،لیون و کروانسرای با شرایط ما مطابق بود.اولی به دلیل قیمت بالاتر،دومی به دلیل نظرات منفی موجود رد شد و کروانسرای رو انتخاب کردیم.پیاده تا میدان تکسیم 5دقیقه راه و خیابان استقلال دل انگیز هم آن طرف میدان بود. اطراف هتل پر از رستوران و سوپرمارکت بود.منطقه امنی برای خارجی ها بود و ما هر ساعتی از نیمه شب هم بیرون میرفتیم هیچ مورد نا امنی مشاهده نکردیم.

  بعضی از جاهای دیدنی از میدان تکسیم سرویس رایگان داشت .
  اتاق های هتل کوچک و وسایل داخل اتاق قدیمی بود اما هر روز با دقت نظافت میشد و تمیز بود.چون قصد ما این نبود که درون هتل بمونیم و فقط برای خواب به هتل برمیگشتیم امکانات هتل به نظرمون کافی بود.
  صبحانه هم کامل و متنوع نبود اما راضی کننده بود.کارکنان هتل هر ساعتی از شبانه روز آماده ارائه خدمات بودند و آدمهای مورد اعتمادی بودند ، وسایل ما تو هتل پخش بود و هیچ وقت به چیزی دست نمیزدند.
  گاوصندوق هم درون اتاق بود.
  فقط حواستون به لیدر کروانسرای باشه که خیلی کلاهبردار و چرب زبونه.البته ما از قبل اطلاعات کامل داشتیم و نذاشتیم کلاه سرمون بره
  من اگر باز هم قرار باشه برم استانبول همین هتل رو انتخاب میکنم چون انتظاراتی که داشتیم رو براورده کرد و از همه مهمتر قیمت مناسب هتل است.

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
 • یاسر سلکی
  نقدها:
  گزارش

  سلام من یه تور از همین سایت لست سکند پیدا کردم که شرکت مهر پرواز مجری تور بود بر عکس دوره های قبل این سری خیلی راضی بودم همه چی سر موقع بود . در باره هتل هم باید بگم کلا نباید زیاد از هتل های استانبول توقع زیادی داشت معمولا اتاق ها کوچک هستند ، امکانتشون هم خیلی نیست ، هتل کروانسرای هم تقریبا همینطوری بود نظافت اتاق هم متوسط و سرمایش هتل هم ضعیف بود ، فقط موقعیت خوب هتل رو میشه گفت که عالی بود ، صبحانه هم یه جور بود تنوع کم بود ، من چند مین باره که استانبول میرم هر دفعه هم هتل جدید تو یه منطقه جدید گرفتم ولی اوضاع خیلی فرق نکرد. نسبت به هتل های کشور های دیگه مثل تایلند و مالزی ، هتل های استانبول خیلی راضی کننده نیستند و اقامت طولانی مدت رو توصیه نمی کنم

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
 • سمیرا راشدی
  نقدها:
  گزارش

  این هتل از لحاظ دسترسی به میدان تکسیم و خیابان استقلال و مترو و فونیکولار واقعا عالی بود
  صبحانه هتل هم خوب بود و تنوعش زیاد بود
  رفتار پرسنل هم خوب بود ولی انگلیسی بلد نبودن
  وسایل اتاقها خیلی کهنه بود و اتاقها خیلی کوچک
  حمام و دستشویی هم خیلی کوچک بود
  در ضمن این هتل اصلا استخر نداره
  از لحاظ امنیت هم واقعا خوب بود چه داخل اتاق چه منطقه خارج از هتل
  روز اول ما تقریبا ساعت 10 رسیدیم ولی همه ظرفهای صبحانه پر بود
  اتاقها رو هم تا نمیگفتی نمیومدن تمیز کنن
  حوله های حمامش هم خیلی کوچک و مستعمل بود
  و اینکه فقط یه کتری برقی و دوتا استکال تو اتاق هست خبری از تی بک و نسکافه و... نیست چه برسه به اینکه هر روز شارژ بشه
  یخچالشم که اصلا خنک نمیکرد
  ولی در کل برای کسی که اصلا نخواد تو هتل بمونه فقط واسه خواب بیاد بد نیست
  رفتار پرسنلش هم خوب بود

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
 • بهنام باقری
  نقدها:
  گزارش
  موقعیت مکانی خوب
  توصیه شده توسط کاربر

  کیفیت صبحانه از لحاظ تنوع روز های مختلف و صبحانه های گرم ضعیف بود-موقعیت مکانی هتل تا میدان تقسیم بهترین نکته مثبت این هتل بود-برخورد کارکنان خوب وبد و ما چیز منفی ندیدیم- اتاق ها مقداری کوچک بود،تهویه و تخت های خوبی داشت- نمیدونم چرا تخت ها رو روزانه مرتیب و ملحفه ها رو عوض نمی کردند- حمام و سرویس بهداشتی ضعیف داشت از لحاظ سشوار و حوله و کیفیت وان و حمام(خیلی تمیز نبود)- داخل اتاق سیف باکس بود که خیلی مهمه و خوب بود
  در کل نسبت به قیمت اش خوب بود و من پیشنهادش میکنم

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
 • مهدی ر
  نقدها:
  گزارش
  هتل نسبتا خوب با موقعیت مکانی عالی
  توصیه شده توسط کاربر

  سلام من اواخر اردیبهشت 95 به همراه همسرم در این هتل اقامت داشتم نکاتی که به ذهنم میرسه رو براتون مینویسم.
  - موقیعت مکانی فوق العاده خوب و بسیار نزدیک به میدان تکسیم و خیابان استقلال.
  - وجود رستوران، سوپرمارکت و... دیگر مغازه های خرید مایحتاج در اطراف هتل.
  - وجود سشوار، کمد دیواری، میز و صندلی در اتاق.
  - وجود سیف باکس و مینی بار.
  - برخورد نه خوب نه بد کارکنان البته برخورد کارکنان در قسمت صبحانه(زیرزمین) بسیار خوب بود.
  - صبحانه با انواع و اقسام مختلف غذاها البته روزانه به جز شیرینی تغییری در غذاها انجام نمیشد.
  - جمع و جور و نسبتا کوچک بودن اتاق ها.
  - نظافت روزانه اتاق ها.
  - اینترنت با سرعت مناسب.
  - قدیمی بودن نسبی هتل.
  - آرامش مناسب هتل.
  - اکثر مهمانان هتل ایرانی هستند.
  - نه به اندازه یک هتل چهار ستاره اما به هر حال ارزش واقعی نسبت به قیمت هتل.

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
 • آرش آمد
  نقدها:
  گزارش
  موقعیت مکانی مناسب
  توصیه شده توسط کاربر

  درود بر شما
  8 شب به اتفاق همسر و فرزندم در این هتل اقامت داشتم . موقعیت مناسبی داره تقریبا 200 متر تا میدان تکسیم فاصله داره . تو خیابونی که قرار داره پر از هتل هست و توریست زیاده . هتل باید قدمتی حدود 20-25 سال داشته باشه .

  صبحانه حقیرانه در حد هتل های سه ستاره خودمون . اتاق ها با لوازم کهنه ولی تقریبا تمیز - اینترنت وایرلس رایگان تو اتاق داشت . یه استخر کوچیک هم گویا تو زیر زمین داشت که ترجیح دادم استفاده نکنم .

  پرسنل خوش اخلاقی داره ولی توی ترکیه همه توریست رو به چشم یه کیسه پول میبینند . نزدیکی به تکسیم و ایستگاه مترو نقاط قوت این هتل هست و همینطور امنیتش که تا دیر وقت شب هم بیرون باشی احساس امنیت میکنید . صرافی همون دوروبر زیاده و نرخش از نرخ منطقه بازار و سلطان احمد خیلی بهتره . پولی که میدید با امکانات جور نیست ولی مزایاش به معایبش میارزه .

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
 • سعید صید آبادی
  نقدها:
  گزارش
  هتل کروانسرای
  توصیه شده توسط کاربر

  سلام من الان در این هتل هستم.واقعا میتونم بگم بهترین هتل هستش هم از نظر امنیتی که در مرکز شهر است و شما ۳ شب هم بیرون باشید امنیت کامل داره.این هتل تا استقلال ۲۰۰ متر فاصله داره که شب ها این خیابون استقلال محشره واقعا من لذت بردم برای خرید هم در همین میدان تکسیم و استقلال پر از فروشگاه های برند هستش نیازی نیست به جای دیگری بروید.اگر خواستین واسه اقامت چند روزه در استانبول هتل بگیرید من این هتل رو پیشنهاد میدم واقعا لذت میبرید...

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
 • رضا تقوایی
  نقدها:
  گزارش

  دسترسی به تکسیم و خیابان استقلال و مترو خوب بود، تنوع صبحانه متوسط بود، ما که ٦ روز اونجا بودیم بعده روز سوم دیگه صبحانه تکراری شده بود برامون و یه جورایی ازش زده شده بودیم، اتاقش کوچیک و تقریبا وسایلش قدیمی بود ولی برای ما که ١٠ صبح میزدیم بیرون تا آخر شب که بر میگشتیم بد نبود
  نظافت و رفتار پرسنلش هم خوب بود
  در کل جایه متوسطی هستش، برای افرادی که گشت و گذار و رفت و آمدشون به هتل اولویت بیشتری نسبت به جایی که فقط میخوان توش استراحت کنن داره گزینه بدی نیستش
  راستی این نکته رو هم باید بگم خیابونی که توش هست پر از رستوران و کافه هستش و اینکه اگه اتاقتون سمت خیابون باشه مخصوصا شب ها صدای موزیک و سر و صدای خیابون میاد تو اتاقتون البته اگه پنجره باز باشه

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
 • عمار توسلی
  نقدها:
  گزارش

  دسترسی هتل به میدان تکسیم بسیار عالی محیظ هتل خوب بود رسیدگی و برخورد پرسنل هتل عالی بود محیط هتل و اطراف کاملا امن نظافت و شارژ اتاق مرتب انجام میشد فضای اتاق کوچک بود و وسایل اتاق نسبتا قدیمی صبحانه هتل بسیار متنوع اتاق ها دارای گاو صندوق سشوار تلوزیون و روی هم رفته به نسبت قیمت تورش ارزشش رو داره

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
 • بهناز شاهوردی
  نقدها:
  گزارش

  اگر میخواهید فقط شب خوبی داشته باشبد، بد نیست. رفتار پرسنل زیاد جالب نیست و روی مینی بار خیلی حاسا هستند حتی اگر مواد درون یخچال رو با عین خودش جایگذین هم کنید باز پولشو ازتون میگیرن.. صبحانه خوب بود.
  از لحاظ موقعیت مکانی خوب بود و نزدیک متروی میدان تکسیم بود. خیلی راحت میشد که به همه جا دسترسی داشت.
  خودش استخر نداره ولی به هتل های دیگه میفرستن و میتونین رایگان از استخر هتل های مجاور استفاده کنید.

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
 • رضا عبدی
  نقدها:
  گزارش

  سلام
  ما برای ۴ شب و ۵ روز اقامت و با پیشنهاد یکی از تورها این هتل رو گرفتیم که به هیچ عنوان راضی نبودیم، تاکید زیاد داشتیم که اتاق دبل باشه با یک تخت دو نفره، ساعت ۲ صبح رسیدیم اتاق دادند به ما با دو تا تخت سینگل، معترض شدیم گفتند عوض میکنند، دوباره برای پیگیری رفتیم دیدیم شیفت پذیرش عوض شده و اظهار بی اطلاعی میکنند، بعد از ۳ شب پیگیری های مکرر و دیگه عصبی شدن ما و اینکه کارکنان متوجه شدن ما عصبی شدیم پذیرش قول داد که شب چهارم حتما عوض میکنند، متاسفانه اتاق جدید که هم تحویل دادند اون هم ۲تا تخت سینگل داشت و اینبار بوی فاضلاب توی اتاق پیچیده بود، دوباره که گفتیم اینبار گفتند کاری نمی تونیم کنیم و اتاق دیگه ای نداریم
  در کل تجربه افتضاحی بود، انتظار داشتم هتل توی منطقه تکسیم برامون بهتر باشه که نشد متاسفانه

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:

رزرو آنلاین هتل