Close
هتل

هتل لاله سرعین
چهار ستاره

laleh sarein hotel

nse_1B1_4 (Custom).JPG
nse_7ZE_1 (Custom).JPG
DSC01952 (Custom).jpg
nse_DC7_8 (Custom).JPG
DSC01952 (Custom).jpg
پیشنهاد کاربران

امکانات هتل

رستوران
کافی شاپ
آسانسور
تلویزیون کابلی/ماهواره‌ای
پارکینگ

خدمات اینترنت

اینترنت وای فای رایگان در لابی
اینترنت وای فای رایگان در اتاقها

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این هتل :
 • مریم رجایی
  نقدها:
  گزارش
  هتل لاله سرعین
  توصیه شده توسط کاربر

  هتل لاله بزرگترین و در واقع بهترین هتل سرعین است. ما برای یک ماموریت کاری یک شب در این هتل اقامت داشتیم. هتل قدیمی است اما نظافت و تمیزی ان خوب است. اتاقها جادار و تمیز بودند و دارای بالکن نیز میباشند. مینی بار محدود و شامل اب و ابمیوه و نوشابه بود. وسایل بهداشتی مانند مسواک و شامپو و.. در اتاق فراهم بود اما کمبود کتری برقی در اتاق کاملا حس میشود. سرمایش اتاقها بصورت پنکه است البته با توجه به هوای خنک سرعین کفایت میکند مگراینکه خیلی گرمایی باشید. در زمان اقامت ما سروصدا در هتل زیاد بود البته این موضوع بیشتر به مهمانان هتل بستگی دارد که متاسفانه بعضی افراد بی ملاحظه هستند و هتل را با منزل شخصی اشتباه میگیرند. البته پس از تماس با پذیرش و تذکر ایشان به مهمانان مشکل برطرف شد. صبحانه هتل خوب و شامل سرشیر و عسل، انواع پنیر محلی و ... و همچنین بوفه گرم مانند املت، نیمرو، عدسی و... بود. ضمنا این هتل با ابگرم سبلان که درست در طرف دیگر خیابان واقع است ، قرارداد دارد.

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
 • زهرا طوسی
  نقدها:
  گزارش

  من 3 شب در این هتل بودم. اتاق من در پشت آسانسور حمل غدا بود و اکثرا بوی غذا در اتاقم پیچیده میشد. از طبقه بالا مرتب صدای آب میومد. در یخچال مینی بار بود. یکی از شبها در آمفی تأتر هتل عماد طالب زاده اجرای نیم ساعته داشت که خیلی خوشحال شدم. نزدیک به مراکز خرید و آبدرمانی از مزایای این هتل است. رفتار کارکنان خوب بود. صبحانه در حد متوسط بود. عسل و سرشیر و ... بود که من به خاطر رعایت سلامتی سرشیر نخوردم. فضای هتل خوب بود. جای پیشرفت داره.

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
 • فریناز اطمینان
  نقدها:
  گزارش
  هتلی در قلب آبهای معدنی
  توصیه شده توسط کاربر

  امسال با چند دوست خوبمان در سفر ایرانگردی که داشتیم بعد از گذر از تبریز به سرعین رفتیم و پس از آن به اردبیل آستارا و چند شهر شمالی. سالها بود دوست داشتم این قسمتهای زیبای شمال غرب راببینم و موفق نشده بودم تا بالاخره موقعیت مناسبی دست داد و چند همسفر خوب و هوای بسیار مطبوع خرداد ماه که برای ما که در شیراز زندگی میکنیم مثل بهار بود. خلاصه جای همه شما خالی مناظری که در این جاده ها و شهر های زیبا دیدیم ارزش راه دوری که رفتیم داشت و خیلی لذت بخش بود.

  بعد از ظهر بود که به سرعین رسیدیم از اول شهر با هجوم بسیار زیاد پسر بچه هایی روبرو شدیم که به سمت ماشین میدویدند و کارتهای ویلا واتاق به دست داشتند و همه با هم فریاد میکشیدند. حسابی راهمان را میبستند و جالب اینکه شماره ماشین را که میدیدند همه با هم داد میزدند کاکو شیرازی!

  خلاصه ما که از قبل هتل لاله را رزرو کرده بودیم به هر زحمتی بود از دستشان فرار کردیم و به هتل رسیدیم. هتل لاله بهترین هتل شهر کوچک و زیبای سرعین است. تنها هتل چهار ستاره شهر. هتل به نظر قدیمی می آمد اما خیلی باصفا و قشنگ بود. البته ما تنها یک شب اقامت داشتیم و منتظر هتل لوکسی هم نبودیم. هتل بسیار شلوغ بود. به خاطر تعطیلات خرداد ماه و هوای خوب جلو پذیرش پر بود از مسافر منتظر. پس از انجام کارهای کاغذ بازی معمول اتاقهایمان را تحویل گرفتیم و راهی آبگرم شدیم. اتاقها تمیز بود یک تراس خیلی باصفا هم داشت که هنگام غروب که از استخر برگشتیم و یک نم باران هم میزد جای شما خالی در تراس یک چای گرم خوردیم و حسابی چسبید. شهر خیلی بزرگ نبود اما هتل لاله دقیقا اول خیابان اصلی شهر بود که پر بود از مغازه و رستوران. پیاده به راه افتادیم و در هوای خنک سر شب یک آش دوغ خوشمزه خوردیم. همه فروشگاههای شهر عسل میفروختند و عکسهای خنده داری از مغازه داران بزرگ بر سر در مغازه ها آویزان بود که سر و صورتشان پر از زنبور بود! یک حس رقابت عجیبی بینشان حس میشد انگار هر کس بیشتر زنبور به خودش چسبانده عسلش بیشتر فروش میرود!

  سر شیر و عسل معروف سرعین هم خوردیم که الحق خوشمزه بود.

  صبحانه هتل خیلی خوب بود. رفتار کارکنان هم با احترام و به جا بود. در کل به نظر من جای مناسبی بود.

  روزی که در پذیرش هتل داشتم فرم ها را پر میکردم لحجه یک همشهری توجهم را جلب کرد که داشت با خانم مسوول چانه میزد کنجکاو شدم و فهمیدم اینترنتی هتل رزرو کرده بودند اما به جای هتل لاله سرعین هتل لاله کندوان در تبریز را رزرو کرده بودند! رفتم پیشش و پرسیدم حالا میخواهند چه کار کنند گفت مجبوریم برویم کندوان به او گفتم راه خیلی دور است آخر شب میرسید و دیگر ارزش ندارد. آن را فراموش کنید و همین جا بمانید مخصوصا اینکه بعد از اینجا هم میخواهید به آستارا بروید. خلاصه هم دلم به حالشان سوخت هم از این همه بی دقتی تعجب کردم.

  نمیدانم چه بر سرشان آمد اما پیش خودم گفتم این همه هتل لاله در ایران هست خوب که تهران رزرو نکرده بودند وگرنه حسابی ضرر میدادند!

  اگر شما هم در این ایام که حتما هنوز هوا خوب است عازم سرعین شدید و قصد اقامت در این هتل داشتید اولا دقت کنید اشتباه رزرو نکنید دوم اینکه حتما از قبل رزرو کنید تا با شلوغی هتل رو به رو نشوید.
  با آرزوی سفر های خوب.

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل: