هتل

هتل مهینستان راهب
اقامتگاه سنتی

Mahinestan Raheb Hotel

Mahinestan Raheb Hotel-01.jpg
Mahinestan Raheb Hotel-02.jpg
Mahinestan Raheb Hotel-03.jpg
Mahinestan Raheb Hotel-04.jpg
Mahinestan Raheb Hotel-05.jpg
Mahinestan Raheb Hotel-06.jpg
Mahinestan Raheb Hotel-08.jpg
Mahinestan Raheb Hotel-07.jpg
Mahinestan Raheb Hotel-09.jpg
Mahinestan Raheb Hotel-10.jpg
پیشنهاد کاربران

اقامتگاه تاریخی مهینستان راهب از جمله خانه‌های قدیمی کاشان در مرکز محله درب باغ در تاریخ ۱۹ مرداد ۱۳۸۴ به عنوان یکی از آثار ملی ایران به ثبت رسیده است. قدمت آن به اواسط عصر قاجاری مربوط می‌شود. این خانه دارای سه حیاط جدا از هم به عنوان حیاط اندرونی، حیاط بیرونی و حیاط خدمه و سرویس های فرنگی و ایرانی در حیاط می‌باشد. مجموع خانه در دو طبقه و به صورت سه طرف ساخت در اطراف دو حیاط شکل گرفته است. مهینستان راهب در سال ۱۳۸۹ زیر نظر استاد معماری ایران آقای سید اکبر حلی مورد مرمت قرار گرفت و در سال ۱۳۹۳ مرمت این بنا به اتمام رسید. ترکیب امکانات روز دنیا با فضای تاریخی این خانه اقامتی بسیار دلنشین را برای میهمانان فراهم آورده است. خانه تاریخی مهینستان راهب از طرف سازمان میراث فرهنگی به عنوان لوکس ترین اقامتگاه تاریخی انتخاب شده است.

امکانات هتل

رستوران
کافی شاپ
خشکشویی
گاو صندوق
پارکینگ

خدمات اینترنت

اینترنت بیسیم رایگان در لابی
اینترنت بیسیم رایگان در اتاقها

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این هتل:
 • vania
  نقدها:
  گزارش
  هتل مهینستان راهب
  این هتل را به شما پیشنهاد می کنم

  مگه از این هتل سنتی ها قشنگ ترم داریم؟ خونه هایی که با عشق ساخته شده بودن و حالا شدن جایی برای استراحت مسافرا،خیلیییی دوست داشتنیه جو هتلش پر حال خوب. کاشان و یزد از این سبک هتل های سنتی کم ندارن که هر کدومشون خوبی های خودشو داره. فقط خاطرتون باشه تو یه فصل هایی که مسافر زیاده شاید لازم باشه از چند ماه قبل رزرو کنید . کیفیت پذئرایی هتل خوبه قیمت ها تفاوتی با هتل نداره و در کل برای تجربه متفاوت پیشنهاد میکنم.

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
 • Zahra
  نقدها:
  گزارش
  هتل مهینستان راهب
  این هتل را به شما پیشنهاد می کنم

  هتلی سنتی بسیار تمیز و زیبا . اتاق ما طبقه بالا بود که بالکن هم داشت.اون روز هوای کاشان بارونی بود و اقامت توی این اتاق با منظره ی حیاطی قدیمی و سنتی بسیار دلچسب بود . کل روز رو توی هتل گذروندیم و از فضاش لذت بردیم. فقط غذای رستورانش اونقدر که تعریف کرده بودن نبود نه که بد باشه ولی خیلی عالی هم نبود.
  #مسابقه #تایسیز

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:

رزرو آنلاین هتل