Close
هتل

مهمانخانه پدری
یک ستاره

Pedari Guest House

Pedari Guest House (1).jpg
Pedari Guest House (2).jpg
Pedari Guest House (3).jpg
Pedari Guest House (4).jpg
Pedari Guest House (5).jpg
Pedari Guest House (6).jpg
Pedari Guest House (7).jpg

سرای پدری در محیطی آرام و دلنشین در محله سرچشمه، شهرستان خوش آب و هوای خوانسار واقع شده است. این ساختمان شامل دو بخش است یکی ساختمان قدیمی بازسازی شده و دیگری ساختمانی که در دوره معاصر بنا گردیده است. این هتل در بخش تازه ساخت با هفت بوتیک آپارتمان و در قسمت قدیمی با 3 اتاق، پذیرای مهمانان می‌باشد. از ویژگی‌های خاص این هتل، معماری منحصر به فرد آن است که توسط، طراحان و بناکنندگان زاو طراحی و اجرا گردیده است. این بنا در سال 1390 رتبه سوم جایزه معمار در بخش ساختمان‌های عمومی را کسب نموده و کاندید شده برای مسابقه آقا خان، در سال 2013 نیز بوده است،که تمامی نشانی از معماری متمایز ، با کیفیت بالای ساخت در این هتل است. از دیگر وجه تمایزات این بنا ، رابطه مسالمت آمیز آن با شهر و همسایگی، محیط طبیعی، عوارض زمین و بنا و حیاط قدیمی موجود در محوطه هتل است. به گونه‌ای که گویشی امروزی از ساختمان‌های قدیمی خوانسار است و با ایجاد دید به طبیعت خوانسار حال و هوای زندگی در خوانسار را می‌توان با اقامت در این هتل تجربه نمود.

امکانات هتل

رستوران
تلویزیون کابلی/ماهواره‌ای
پارکینگ

خدمات اینترنت

اینترنت وای فای رایگان در لابی
اینترنت وای فای رایگان در اتاقها

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این هتل :
 • moj
  نقدها:
  گزارش
  هتل سرای پدری
  توصیه شده توسط کاربر

  در مرحله اول باید بگویم شما با انتخاب این مکان شما قطعا یک هتل انتخاب نکرده اید شما با انتخاب این مکان وارد حجم وسیعی از اصالت و خاطرات می شوید یک خانه قدیمی در کنار یک سازه و عمارت مدرن ترکیب بسیار دلنشینی ساخته است؛ امکانات هتل هم خاص و جالب است؛ اتاق فیلمی که می توانید تا صبح در آن فیلم های روز جهان را ببینید :تنها هتلی شاید در جهان که شب ها کارکنان آن می روند و کلید هتل را به دست خودتان می دهند!

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
 • بهار قادری
  نقدها:
  گزارش
  بوتيك هتل سراي پدري
  توصیه شده توسط کاربر

  بوتيك هتل سراي پدري، هتلي مدرن با فضايي نوستالژيك و زيبا و خدماتي بي نظير در خوانسار قرار داره.
  طراحي اين هتل زيبا توسط گروه معماري زاو انجام شده و در سال ٩٠ برنده جايزه معماري شده. ساختمان مدرن اين مجموعه شامل سوئيت هاي اقامتيه. هر سوئيت داراي تخت خواب، تلويزيون و اشبزخانه مجزا است. و دقيقا حس اقامت در هتلي مدرن رو براي شما زنده مي كنه. در طرف ديگه حياط ساختماني قديمي اما بازسازي شده وجود داره كه نماي زيبايي به حياط اين خونه بخشيده. اين قسمت سنتي شامل اتاق فيلم و كنابخونه است كه درفصل زمستان كرسي هم داره. و خيلي راحت هم ميشه براي فيلم ديدن رو مبلهاي راحت لم داد يا زير كرسي. اتاق غذاخوري هم در همين ساختمان و در مجاورت اتاق فيلم قرار داره. دمنوش هاي خوشمزه و سرو انواع غذا هم از ديگر خدمات اين بوتيك هتله. حياط زيبا با نيمكت هايي كه درش قرار داره مي تونه خاطره يه عصر دل انگيز رو ثبت كنه. با سفر به خوانسار و اقامت در اين بوتيك هتل زيبا با پرسنل مهربان، سفري لذت بخش رو تجربه كنيد
  #تايسيز

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل: