Close
هتل

بوتیک هتل رویتی بیچ
سه ستاره تاپ

Rivethi Beach Boutique Hotel

Rivethi Beach Boutique Hotel (1).jpg
Rivethi Beach Boutique Hotel (2).jpg
Rivethi Beach Boutique Hotel (3).jpg
Rivethi Beach Boutique Hotel (4).jpg
Rivethi Beach Boutique Hotel (5).jpg
Rivethi Beach Boutique Hotel (6).jpg
Rivethi Beach Boutique Hotel (7).jpg
Rivethi Beach Boutique Hotel (8).jpg
Rivethi Beach Boutique Hotel (10).jpg
Rivethi Beach Boutique Hotel (9).jpg
پیشنهاد کاربران

Rivethi Beach hotel is a five star hotel located at the beach side of Hulhumale Maldives, it is 15 room hotel with modern lift taking guests to terrace floor where you can have your fine dinner facing to the Indian Ocean

امکانات هتل

رستوران
ترانسفر فرودگاهی
خشکشویی
سرویس رایگان رفت و آمد
پارکینگ

خدمات اینترنت

اینترنت وای فای رایگان در لابی
اینترنت وای فای رایگان در اتاقها

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این هتل :
 • مجید میرزادی
  نقدها:
  گزارش

  هتل Rivethi beach Hotel یک هتل 4 ستاره در جزیره هولهوماله کشور مالدیو است. این هتل در خیابن بیچ راد که دورتادور حزیره کشیده شده است وجود دارد. همچنین این هتل از طریق بوکینگ و بدون کارت اعتباری و پیش پرداخت قابل رزرو است. یکی از نکاتِ مثبتِ این هتل سرویس ترانسفر رایگان از/به فرودگاه است که مزیتِ خوبی به حساب می آید .این هتل در حاشیه خیابان ساحلی این جزیره قرار دارد و روبری هتل دریای فیروزه ای و ساحل بسیار زیبای اقیانوس هند قرار دارد و با طی کردن 10 قدم و گذر از خیابان به ساحل میرسید.
  ما ارزان ترین اتاق دَبِل این هتل را با سرویس صبحانه از بوکینگ به مبلغ ۶۹ دلار برای یک شب رزرو کرده بودیم که البته با احتساب ۲۲٪ مالیات نقدا ۸۳ دلار به رسپشن هتل پرداخت کردیم. در زمان رزرو از بوکینگ از طرف هتل ایمیلی ارسال شد و شماره و تاریخ و زمان پرواز به مالدیو را جهت انجام و هماهنگی ترانسفر از من درخواست کردند که متعاقبا برایشان ارسال کردم و پس از رسیدن به فرودگاه به راحتی با ترانسفر رایگان به هتل رفتیم.
  پس از رسیدن به هتل، با توجه به کوچک و جمع و جور بودن هتل خیلی سریع پذیرش شدیم و به همراه یکی از پرسنل به اتاقمان راهنمایی شدیم. اتاق هم مانند تمام قسمت های دیگر هتل کوچک و نقلی بود اما بسیار تمیز و مرتب بود. یک تخت دو نفره راحت و کمد و تلویزیون و اینترنت رایگان و مینی بار رایگان و... پریزهای برق هتل نیاز به تبدیل برق داشت که از تلفن اتاق استفاده کردیم و به رسپشن موضوع را گفتیم و خیلی سریع برایمان آوردند. فشار آب هم بسیار خوب بود.
  فضای رستوران هتل بسیار کوچک و نقلی و صبحانه هم مختصر و مفید بود و از لحاظ تنوع بیشتر به یک هتل سه ستاره میخورد. اما نقطه قوت هتل پرسنل خوش برخورد و مهربان و صمیمی بودند که از هیچ کمکی دریغ نمی کردند و هر درخواستی را اجابت می کردند. با اینکه ماه رمضان بود و همه پرسنل روزه بودند اما تاثیری بر روی لبخند و برخوردشان با میهمان نگذاشته بود و این جای تحسین داشت.
  همچنین فضای بسیار زیبایی به همراه صندلی و نیمکت روبری هتل ایجاد کرده بودند که جان میداد برای ساعتها نشستن و لذت بردن از زیبایی این دریای خوش رنگ....
  این هتل را برای اقامت های کوتاه یک و یا دو روزه به شدت پیشنهاد می کنم.
  #مالدیو #هولهوماله #rivethi_beach_hotel

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل: