Close
هتل

هتل لئون دی اورو
چهار ستاره

Hotel Leon D'Oro

Hotel Leon D´Oro (2).jpg
Hotel Leon D´Oro (1).jpg
Hotel Leon D´Oro (3).jpg
Hotel Leon D´Oro (4).jpg
Hotel Leon D´Oro (5).jpg
Hotel Leon D´Oro (6).jpg
Hotel Leon D´Oro (7).jpg
Hotel Leon D´Oro (8).jpg
Hotel Leon D´Oro (9).jpg
Hotel Leon D´Oro (10).jpg
Hotel Leon D´Oro (12).jpg
Hotel Leon D´Oro (11).jpg
Hotel Leon D´Oro (13).jpg
پیشنهاد کاربران

A.K.A: Residence Leon D`Oro Hotel Prague

FORMERLY KNOWN AS
Residence Leon D'Oro

امکانات هتل

خدمات 24 ساعته در اتاق
ورود حیوانات
پارکینگ

خدمات اینترنت

اینترنت وای فای رایگان در لابی
اینترنت وای فای رایگان در اتاقها

آیا شما صاحب این کسب و کار هستید؟

برای پاسخ به نظرات، بروزرسانی اطلاعات و موارد دیگر مالکیت خود را به ثبت برسانید و پنل اختصاصی خود را از ما دریافت کنید.

ثبت ادعای مالکیت

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این هتل :
 • کاربر لست سکند سعید عسکریان
  نقدها:
  گزارش
  هتلی ایده آل در قلب اولدتاون
  توصیه شده توسط کاربر

  هتل 4 ستاره لئون دورو Leon D’oro Residence با موقعیت بسیار عالی در قلب بافت قدیمی شهر (Old town) در Prague1 و در نزدیکی ایستگاه مترو Mustek (چهار دقیقه پیاده از ایستگاه مترو تا هتل) واقع شده است.
  هتل در خیابان Havelska و در مجاورت کلیسای سنت گالن Church Of St.Gallen قرار دارد. محیط اطراف هتل با مناظر زیبا، فضای قرون وسطایی، ساختمان های رنگارنگ دلربایی می کند.
  با توجه به ورود ما به هتل در ساعت 7 صبح، مطابق انتظار، تحویل اتاق به ساعت 14 موکول شد ولی در کمال ناباوری آن هم از یک هتل اروپایی، اجازه دادند از صبحانه هتل استفاده کنیم. لابی هتل درخور یک هتل 4 ستاره، بزرگ و مناسب است، تنوع غذایی صبحانه هتل زیاد و شامل غذا  سرد و گرم می باشد.
  در زمان رزرو با دیدن عکس کوچه ای که هتل در آن واقع شده بود، حس مثبتی نسبت به این هتل داشتم، درواقع دیدن طبقه همکف هتل و رفتار پرسنل پذیرش مبنی بر اجازه استفاده از صبحانه هتل، مهر تأییدی بر آن حس مثبت بود.
  موقعیت هتل ما به حدی مناسب بود که با پیاده روی 3 دقیقه ای به میدان قدیمی شهر Old town Square می رسیدیم، میدان و جاذبه های فراوان دور تا دور آن، مثل گوهری جذاب و پر از سبک های معماری در دل پراگ است.
  پس از تحویل اتاق در طبقه 6 که آخرین طبقه هتل می باشد و با ورود به اتاق سورپرایز شدیم. یک اتاق بزرگ با امکانات خوب، دید به برج ساعت نجومی و کلیسای Tyn، تختخواب راحت و مبلمان کامل، سرویس و حمام تمیز و بزرگ، فراتر از یک هتل 4 ستاره، آن هم در یک شهر اروپایی بود. جالب اینکه یک آشپزخانه کوچک با گاز و چای ساز و امکانات اولیه آشپزی هم در گوشه ای از اتاق، تعبیه شده بود.
  ویوی ساعت نجومی و کلیسای Tyn از پنجره اتاق درشب که با نورپردازی زیبا، جلوه خاصی پیدا کرده بود، وسوسه تان خواهد کرد که پراگ گردی در شب، میدان شهرداری و کوچه و خیابان های اطراف آن را تجربه کنید.

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل: