Close
هتل

هتل سان رایز
سه ستاره

Sunrise Kish hotel

هتل سان رایز
پیشنهاد کاربران

آیا شما صاحب این کسب و کار هستید؟

این کسب و کار برای شماست یا شما آن را اداره می کنید؟ برای پاسخ به نظرات ، به روزرسانی و موارد دیگر مالکیت خود را به ثبت برسانید.

ثبت ادعای مالکیت

تورهای این هتل

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این هتل :
 • کاربر لست سکند Peiman zaki
  نقدها:
  گزارش
  هتل سان رایز
  توصیه شده توسط کاربر

  این هتل سه ستاره در کنار گذر خلیج فارس جزیره کیش در کنار هتل پنج ستاره کوروش محل اقامت ما در سفر چهار روزه ه کیش بود.
  من که با توجه به عکس ها و نظرات مسافران قبلی این هتل در انتخاب کرده بودم تا حدودی آنچه که دیده و شنیده بودم متفاوت بود.
  برخورد خشک پذیرش هتل در بدو ورود تو ذوقمون زد .بعد از تحویل اتاق که یه تخت دو نفره داشت عملا با یه چمدان متوسط و یک کالسکه پسرمون جایی برای حرکت نبود و خیلی سخت می‌تونستیم جا به جا بشیم.
  نکات منفی هتل :داخل اتاق چای ساز نبود . داخل یخچال هم آب و شکلات  بود که با تعداد تحویل دادند و قیمت ها رو دیدیم از دست زدن بهشون منصرف شدیم و ترجیح دادیم همه چی را از بیرون خرید کنیم .چون قیمت خیلی از بیرون بالاتر بود .اینترنت هم فقط در لابی میشد استفاده کرد .
  نکات مثبت هتل صبحانه نسبتا متنوع و خوب و همچنین مکان هتل بود که اکثرا به مراکز خرید و ساحل جزیره نزدیک بود

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
 • کاربر لست سکند علی محسنی
  نقدها:
  گزارش
  هتل خوب با بعضی نکات منفی
  توصیه شده توسط کاربر

  این هتل می توان گفت یک هتل خوب 3 ستاره می باشد، اتاق های تمیز با موقعیت مکانی خوب و برخورد مناسب و خوب پرسنل، صبحانه در حد هتل 3 ستاره و معمولی می باشد، کیفیت غذاهای رستوران به نسبت جزیره کیش با کیفیت و قیمت مناسب است.
  نکات منفی هتل
  - از بخش گردشگری هتل خیلی خیلی خیلی تاکید می کنم به هیچ وجه خرید نکنید فردی که مسئول آنجا می باشد کاملا آدم کلاهبرداری بوده و تمامی سعی خود را می کند تا مسافران را سرکیسه کند، متاسفانه این موضوع به شدت در حال آسیب به وجهه هتل می باشد.
  - در داخل اتاق ها متاسفانه چای ساز وجود ندارد و این موضوع باعث سوءاستفاده کافی شاپ هتل شده است که یک قوری چای دونفره را 10 هزارتومان حساب می کند.
  - در اتاق های اقلامی مانند مسواک، شامپوی بدن وجود ندارد.
  در کل با هتل 3 ستاره خوبی روبرو هستید که متاسفانه دو قسمت گردشگری و کافی شاپ که ظاهرا مستقل از هتل اداره می شوند در حال آسیب به وجهه هتل هستند امیدوارم مدیریت هتل رسیدگی کند.

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
 • کاربر لست سکند معصومه کشانی
  نقدها:
  گزارش

  سلام.آذرماه 96 در این هتل اقامت داشتم.در بدو ورود برخورد پرسنل پذیرش بسیار عالی بود و نهایت همکاری رو با من داشتند که اتاق مناسب داشته باشم.سرویس دستشویی حمام بازسازی شده و تمیز بود و سشوار داشت.وسایل یکبار مصرف فقط صابون و خمیر دندون بود و مسواک و واکس و نرم کننده و....نداشت.سرویس چای در اتاق(کتری برقی و جای و فنجون )نداشت .اتو و روفرشی هم نداشت.
  دیوار اتاقها نازک بود سروصدای مسافران اتاق کناری ما و گریه و جیغ بچه کوچکشون آسایش مارو صلب کرده بود.
  ملافه رو فقط مرتب شده بود ولی عوض نکرده بودند و رو تختی هم مستعمل بود اما تا زنگ زدم به پذیرش سریعا پرسنل خانه داری آمدند و وقتی دیدند من رو این مسئله حساس هستم کل سرویس خواب از بالش و ملافه ها و روتختی رو برام عوض کردند و نو گذاشتند.
  من فقط صبحانه رو تو هتل بودم که صبحانه در حد متوسط بود اما سرو صدای پرسنل تو فضای رستوران زیاد بود و بدون توجه به مهمانان با صدای بلند حرف میزدند.
  مثلا برای نسکافه باید شیر سرد استفاده میکردی و شیر گرم روی میز نبود.
  هتل در محل مناسبی بود به راحتی می تونستی با تاکسی و مینی بوسهای شهری به همه نقاط تجاری و تفریحی دسترسی پیدا کنی.
  درمجموع به عنوان هتل سه ستاره در جزیره کیش کمبودهایی داشت که امیدوارم برطرف بشه تا بتونم دوباره به این هتل برم چون پرسنل مودب و مهربونی داشت.

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
 • کاربر لست سکند پیمانه پوربخش
  نقدها:
  گزارش
  هتلی تمیز با کارکنان مودب
  توصیه شده توسط کاربر

  هفته اخر شهریور به همراه همسرم در این هتل اقامت داشتم.هتلی بازسازی شده و تمیز با پرسنلی مودب میباشد.اتاقها تمیز و صبحانه کامل و تازه بود.سرویس بهداشتی تمیزی داشت.حوله ها سفید و تمیز و بسته بندی شده بود.دمپایی هم داشت.از امکانات هتل 5 ستاره برخوردار نبود اما واقعا میشه گفت سه ستاره تاپ بود.اینترنت در لابی رایگان اما اتاقها اینترنت نداشتند.دسترسی به مراکز تفریحی و بازارها در حد متوسط یعنی گاهی پیاده و گاهی با تاکسی میرفتیم.بستگی به این داره کجا میخواین برین.فضای بیرونی هتل هم به قدری جذاب بود که بشه یه چند تا عکس خوب گرفت.ما که راضی بودیم و این هتل رو به شما پیشنهاد میدم. راستی برای سه شب اقامت 390 تومن پرداخت کردیم.

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل: