Close
رستوران

سفره خانه سنتی موزه حمام قلعه

Hamam-e Qal'eh Museum of Anthropology

پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

موزه حمام قلعه یک موزه مردم شناسیه، که در سال ۱۳۸۷ شمسی در خیابان شریعتی، کوچه مهر، جنب حمام قلعه در شهر همدان افتتاح شده . ساعات کار این موزه از ۸ صبح تا ۱۰ شبه. مجموعه فرهنگی تاریخی حمام قلعه، به جز موزه سفره خانه هم داره که می تونین بعد از بازدید از این مکان تاریخی، با انواع غذاهای سنتی در "سفره خانه سنتی حمام قلعه" دلی از عزا دربیارین.

سبک آشپزی

رستوران سنتی

نوع کاربری

قهوه خانه
رستوران

امکانات رزرواسیون

امکان رزرو

نوع رژیم غذایی

غذای حلال

نوع وعده های غذایی

ناهار
شام

قیمت

گران

امکانات

خدمه رستوران
تلویزیون
دارای پارکینگ
پرداخت الکترونیک

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این رستوران :
 • Roya.noori
  نقدها:
  گزارش
  رستوران موزه حمام قلعه همدان
  توصیه شده توسط کاربر

  موزه و سفره خانه سنتی حمام قلعه که قدمت 150ساله دارد در محله قدیمی قاشق تراشان واقع در خیابان شریعتی قرار گرفته و متعلق به دوره قاجار است.
  که در حال حاضر با کاربری سفره خانه سنتی و موزه مردم شناسی فعالیت دارد.
  محیطی سنتی و زیبا برای سرو غذاهای اصیل ایرانی..غذای ما سیخ کبابی سبزیجات همراه با کباب تنوری مخصوص همدان به نام سرداشی و برنج و سیخ مرغ زعفرونی بود.کیفیت غذاها عالی و خوشمزه و برخورد پرسنل خیلی خوب بود..
  نوشیدنی که ما سفارش دادیم شربت زعفران بود که تو تنگ های قشنگی بود(انواع شربت های خوشمزه که قیمت هر تنگ 15 هزاره)..
  اگه به شهر زیبای همدان رفتید حتما از این مکان زیبا و غذاهای خوشمزش غافل نشید?
  #گلفام_سفر

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • بهار قادری
  نقدها:
  گزارش
  رستوران حمام قلعه
  توصیه شده توسط کاربر

  اين رستوران در يك حمام قديمي مربوط به دوران قاجار قرار داره. صاحب خوش ذوق اين حمام اونو تبديل به يك رستوران موزه كرده. موزه مردم شناسي كه با پرداخت ٣ هزارتومن مي تونيد از اون ديدن كنيد. اما در صورتي كه براي غذا خوردن تشريف ببريد، بازديد از موزه رايگان. فضاي داخلي و مجسمه هايي كه هر كدوم داستاني از حمام رو بازگو ميكنه فضاي زيبا و جذابي براي اين رستوران ايجاد كرده. اما جداي از اينها اونچه كه باعث ميشه اين رستوران يكي از بهترين رستوران هاي همدان باشه، غذاهاي بسيار عالي و خوشمزه اون در كنار حسن خلق و مهمان نوازي كاركنانش هست. بي شك مي تونيد لذت خوردن يكي از بهترين كبابهاي عمرتون رو در اين رستوران تجربه كنيد. همه كباب ها در لحظه آماده و طبخ ميشه بخاطر همين، طعم و مزه بسيار دلپذيري داره. قيمت ها هم بسيار منصفانه است و عليرغم اين غذاي عالي و با كيفيت رقم نجومي نداره. كباب ثريايي، كباب بنابو كباب اسكندري اين رستوران روبه شدت پيشنهاد مي كنم
  #تايسيز

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه: