Close
رستوران

رستوران پسران کریم (مشهد)

Pesaran-e Karim Restaurant Mashhad

پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

رستوران پسران کریم در سال 1359 در خیابان طالقانی افتتاح گردید و از سال 1376در محل فعلی واقع در بلوار خیام 23 (فرهاد 22) انتقال یافت و در حال حاضر شعبات دوم و سوم این رستوران د ر برج آلتون و انتهای خیام شمالی مجتمع مروارید پذیرای مهمانان و همشهریان عزیز می باشد.
دلیل نامگذاری این رستوران یاد و خاطره بنیانگذار آن ٬مرحوم کریم قاسم زاده حاتمی پدرمان می باشد که به مدت تقریبا 56 سال از سال 1300 تا 1356 به مدیریت رستوران مشغول بوده اند. در این مجموعه سعی شده است از بهترین و سالم ترین مواد غذایی استفاده وکنترل دائمی جهت حمل بهداشتی مواد غذایی از مبدا تا مقصد و توجه ویژه به فضاهای آماده سازی و انبارهای مواد غذایی و طبخ غذا در محیط کاملا بهداشتی (بطوریکه 65% کل زیربنای رستوران مختص این فضاها می باشد) و در نهایت تمام سعی افراد این مجموعه اعم از مدیریت ٬ مسئول بهداشت ٬ دامپزشک و کارکنان محترم ارائه غذای سالم برای مهمانان عزیز می باشد 

نوع کاربری

رستوران

سبک آشپزی

رستوران ایرانی

نوع وعده های غذایی

ناهار
شام

امکانات رزرواسیون

امکان رزرو
امکان رزرو آنلاین

نوع رژیم غذایی

غذای حلال

قیمت

گران

امکانات

بیرون بر
صندلی
خدمه رستوران
صندلی بلند
دارای پارکینگ
پرداخت الکترونیک

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این رستوران :
 • Kharazmi
  نقدها:
  گزارش
  بررسی کیفیت و ارائه خدمات
  توصیه شده توسط کاربر

  رستوران پسران کریم رو به توصیه یکی از دوستانم انتخاب کردم ، کیفیت غذا های رستوران خوب بود ، قیمت هر پرس غذا خیلی گرون بود که البته با این حجم افزایش قیمت ها واقعا بهشون حق میدم .
  سرویس دهی خوب بود اما کمی کند عمل میکردند .
  حجم غذا ها برای هر پرس واقعا برای دو نفر کافی است و به نظرم اگر به صورت زوج قصد تهیه نهار را دارید حتما یک پرس کافی است .
  رستوران پسران کریم چند شعبه داره که شعبه اصلی باید حتما صف باییستید ، ولی کیفیت در سایر رستوران هاش یکی است و توصیه میکنم که از شعبات دیگرش استفاده کنید تا کمتر معطل بشید .
  امیدوارم از خوردن غذا لذت ببرید .

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • سعیده قاسم پور
  نقدها:
  گزارش
  رستوران پسران کریم
  توصیه شده توسط کاربر

  اسم رستوران پسران کریم رو قبلا بخاطر روش پخت ماهیچه شون شنیده بودم و بخاطر همین توی سفر به مشهد یکی از گزینه هامون اینجا بود.
  رستوران ۳ تا شعبه داره که کیفیت غذا توی همه شون یکسانه. برای ما نزدیکترین شعبه برج آلتون بود.رستوران در طبقه دوم مرکز خرید آلتون قرار داره و سالنش متوسط با دکور معمولی بود.کیفیت غذا خوب بود.ماهیچه خیلی خوب پخته شده بود و طعم خوبی داشت.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • Mmm Nnn
  نقدها:
  گزارش
  لذت از یک غذای ایرانی با کیفیت عالی
  توصیه شده توسط کاربر

  سلام
  من توی توضیحات قیمت عبارت گران رو مشاهده کردم ولی به همه توصیه میکنم کیفیت غذای این رستوران رو با رستوران های دیگه مقایسه کنند واقعا عالیه وقتی با بچه باشید و نگران سلامت غذا باشید بهترین گزینه است فقط چون استقبال ازش زیاده به نظرم سالن یه کم کوچک و فشرده بود و کیفیت شلیک و چلوگوشت حرف نداشت

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه: