Close
رستوران

رستوران امین

Amin Restaurant

پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

مجتمع پذیرایی امین ، دراین مجموعه انواع غذاهای سنتی وایرانی با کیفیت خوب طبخ میشود ، صبحانه ،نهار شام ، چای قلیان عصرانه ، نان داغ ، رستوران نمونه گردشگری قدمت 25 سال باچند لوحه تقدیر از سال 80 به بعد ، لذت خوردن یک غذای خوشمزه ، میزبان جشن ها ومراسمات شما عزیزان در محیطی شادوطبیعت بکر میباشد.

نوع کاربری

رستوران

سبک آشپزی

رستوران ایرانی

نوع رژیم غذایی

غذای حلال

نوع وعده های غذایی

صبحانه
ناهار
شام
میان وعده

قیمت

اقتصادی

امکانات

صندلی
خدمه رستوران
پرداخت الکترونیک

آیا شما صاحب این کسب و کار هستید؟

برای پاسخ به نظرات، بروزرسانی اطلاعات و موارد دیگر مالکیت خود را به ثبت برسانید و پنل اختصاصی خود را از ما دریافت کنید.

ثبت ادعای مالکیت

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این رستوران :
 • کاربر لست سکند امید خدایاری
  نقدها:
  گزارش
  رستوران امین
  توصیه شده توسط کاربر

  در کیلومتر 95  جاده تهران به فیروزکوه و در نزدیکی فیروزکوه، رستورانی قرار داره که میتونید صبحانه، نهار و شام رو در اونجا صرف کنید. ما برای صبحونه به این رستوران رفتیم. فضای رستوران بزرگ و از دو سالن تشکیل شده، و به انتخاب خودتون می‌تونین روی تخت یا میز بشینید.  سفارش ما املت، سوسیس تخم مرغ و نیم رو بود که ما طعمشونر دوست داشتیم البته املتش به نظر من بهتر از بقیه بود. همراه با غذا نون داغ که همونجا پخت میشه سرو میشه که خیلی خوبه. درخصوص کارکنان رستوران به نظرم اصلا آموزش دیده نبودن و برای هر موضوعی باید میرفتی دنبالشون، چندین بار برای آوردن منو، سفارش غذا، آوردن نون و ... مجبور بودیم بریم یکی از پرسنل رو پیدا کنیم. از دیگر نقاط ضعف رستوران اینه که فاکتور به ما ندادن و در آخرم ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده دریافت میکنن.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • کاربر لست سکند سعید عسکریان
  نقدها:
  گزارش
  مطمئن در جاده
  توصیه شده توسط کاربر

  هروقت از مسیر فیروزکوه قصد شمال کردیم بدون درنگ توقفی در رستوران امین در امین آباد نزدیک فیروزکوه خواهیم داشت همه وعده ها و میان وعده ها اعم از صبحانه ناهار شام و عصرانه را در این رستوران تجربه کردیم با توجه به اینکه دو مسیر رفت و برگشت فیروز کوه جدا و در پاره ای نقاط بافاصله نسبت به هم است موقعیت این رستوران در وسط و مابین دو مسیر جالب توجه است به نوعی دو بر است رستوران دو سالن دارد که بسته به جمعیت از آنها استفاده می شود چیدمان هم به صورت تخت هست و هم میز و صندلی یکی از نکات مثبت رستوران پخت نان در محل می باشد همه وعده ها برای ما باب میل بوده است میزان مراجعه کنندگان نشان از رضایت مشتری دارد برخورد پرسنل محترمانه و مناسب است کیفیت غذاها قابل قبول بوده و درحد یک رستوران بین راهی مطمئن می باشد.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • کاربر لست سکند مریم رجایی
  نقدها:
  گزارش
  رستورانی با کیفیت در جاده فیروزکوه
  توصیه شده توسط کاربر

  رستوران امین در جاده فیروزکوه و در نزدیکی این شهر قرار داره. کیفیت غذا به نسبت سایر رستورانهای این مسیر خوب بود.
  فضا و دکوراسیون رستوران هم زیبا بود و چشم انداز زیبایی به طبیعت نیز داشت.

  غذاهای انتخابی ما ماهی قزل الا، ته چین گوشت و جوجه ناردونی بود. کیفیت و طعم همه غذاها خوب بود. اما حجم ته چین و مرغ خیلی زیاد بود.

  برخورد پرسنل رستوران هم بسیار خوب بود و وقتی درخواست کردیم یکی از ماهی ها رو که بیش از حد سرخ شده بود عوض کنند با روی باز پذیرفتند.
  نان تازه نیز در محل پخت میشد و چای نیز بصورت دمی بود.

  در مجموع از این محل راضی بودیم، فقط غذاها کمی چرب بود و روغن حیوانی استفاده شده بود که ممکنه بعضی افراد خوششون نیاد.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه: