Close
رستوران

شیشا لانج

Shisha Lounge

پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

شیشا لانج در سولاریس مونتکیارا (Solaris Montkiara) شهر کوالالامپور مالزی قرار دارد. این کافه در سال ۲۰۱۰ آغاز به کار کرد و یکی از بهترین رستوران های خاورمیانه ای در مالزی محسوب می شود. در این رستوران طعم فراموش نشدنی غذای مدیترانه ای و خاورمیانه ای و همچنین غذاهای مالزی را می توان چشید.

نوع کاربری

کافه
رستوران

امکانات رزرواسیون

امکان رزرو

سبک آشپزی

خاورمیانه ای
پیتزا
رستوران ایرانی

نوع رژیم غذایی

غذای حلال

نوع وعده های غذایی

ناهار
شام

قیمت

اقتصادی

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این رستوران :
 • ناصر Nassaj2011
  نقدها:
  گزارش
  شیشا لانژ کوالالامپور
  توصیه شده توسط کاربر

  رستوران یا به عبارت بهتر کافه ایرانی شیشالانژ، در خیابان نسبتا گران و لوکس سولاریس کوالالامپور واقع شده که از منطقه توریستی و مثلث طلایی فاصله دارد. همانطور که از اسم این محل پیداست عرضه قلیان اولویت اصلی خدمات آن است. اما کیفیت غذاها و موسیقی زنده آن نیز در حد عالی است. این رستوران برنامه پخش زنده مسابقات فوتبال تیم های مطرح ایرانی را نیز دارد. همچنین برنامه های مفرح دیگری از قبیل مسابقه خوانندگی،  ... را نیز دارد. برنامه ها از طریق شبکه های اجتماعی این رستوران قابل پیگیری است. دیزی این مجموعه از جمله بهترین غذاهای منوی آن و پیتزای قورمه سبزی نیز عجیب ترین غذای منوی این رستوران است.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • سمانه
  نقدها:
  گزارش
  رستوران شیش و لانچ کوادالامپور
  توصیه شده توسط کاربر

  معمولا توی سفرهای اسیایی وجود داشتن یه رستوران ایرانی خیلی خوشحال کنندس.ما یه نهار و شام رو توی رستوران شیش و لانچ کوالالامپور بودیم.کیفیت غذا عالی بود.رفتار پرنسل که ایرانی هم نبودن ولی کمی زبان فارسی رو بلد بودن خوب بود.به ما پیشنهاد شد کباب یا جوجه بخوریم .ما جوجه رو ترجیح دادیم.قیمت غذا گرون بود.صاحب رستوران ایرانی بود.
  موسیقی زنده هم دارن ظاهرا گاهی اوقات البته باهزینه بیشتر.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • Saber k
  نقدها:
  گزارش
  غذاي درجه يك و عالي
  توصیه شده توسط کاربر

  ما در تور نيمروزي آژانس ترنج به رستوران شيشا لانج رفتيم ، هم فضاي بسيار زيبايي داشت و هم غذاي درجه يك و خوشمزه اي خورديم ❤️?

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه: