Close
رستوران

رستوران دوگا برگر

Duga Burger Restaurant

پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

نوع کاربری

رستوران

سبک آشپزی

فست فود

نوع وعده های غذایی

ناهار
شام
میان وعده

قیمت

اقتصادی

امکانات

صندلی
پرداخت الکترونیک
بازار و مراکز خرید

آیا شما صاحب این کسب و کار هستید؟

برای پاسخ به نظرات، بروزرسانی اطلاعات و موارد دیگر مالکیت خود را به ثبت برسانید و پنل اختصاصی خود را از ما دریافت کنید.

ثبت ادعای مالکیت

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این رستوران :
 • کاربر لست سکند مریم رجایی
  نقدها:
  گزارش
  دوگا برگر، خوشمزه و باکیفیت
  توصیه شده توسط کاربر

  خوشبختانه تعداد برگری های باکیفیت در تهران رو به افزایشه. یکی از اینها دوگا برگره که در فود کورت عرش آجودانیه قرار داره. فودکورت فضای بزرگ و خوبی داره. ما ظهر جمعه مراجعه کردیم و خلوت بود و میشد با خیال راحت و به دور از جمعیت غذا خورد. غرفه دوگا برگر در ضلع شمال شرقی فودکورت واقع شده.
  منو شامل برگرهای دویست گرمی و همچنین برگر مرغ و برگر گیاهی است. سفارش ما یک برگر کلاسیک و یک دوگا برگر بود. برای هر برگر میشه پمپ پنیر و یا سس قارچ سفارش داد که در واقع سسی است که روی برگرها ریخته میشه و ما هم سفارش دادیم. حجم سس پنیر زیاد بود که من ازشون خواستم کمتر بریزن که حروم نشه ولی گفتن امکانش نیس و دستگاه مقداری مشخصی رو میریزه.
  طعم و کیفیت و حجم ساندویچها خوب و برای یک نفر مناسب بود. برگرها دست ساز هستن و خوش طعم بودن و به خوبی و کامل پخته شده بودن.  طعم سس پنیر و همچنین قارچ خوب اما خیلی قوی هست و بر طعم برگر غالب میشه، برای یکبار امتحان کردن خوبه اما بدون این سس ها به نظرم بهتر میتونه باشه. البته سس رو بصورت جدا و داخل ظرف هم میشه سفارش داد.
  دوگا برگر، پیاز سوخاری معروفی هم داره که به شکل گل درست میکنن، موقع مراجعه ما متاسفانه پیاز سوخاری موجود نبود. سرویس دهی هم مناسب و سریع بود. برای خوردن برگرها دستکش هم بهمون دادن که کار رو راحتتر کرد اما باز هم خوردن این مدل برگر خیلی راحت و تمیز نیست.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • گزارش
  چرب و چیلی
  توصیه شده توسط کاربر

  آقااااا عرضم به حضورتون دوگا برگر قبلا توی فوت کورت ملل بود ولی الان چند وقتیه جاشونو عوض کردن و به فوت کورت تجاری عرش آجودانیه اومدن.
  درباره برگرهاش بگم که خیلی خوشمزه و با کیفیته ولی...
  مشکل جایی شروع میشه که شما برگرتون رو با بمب پنیر سفارش میدید.
  خیلی خوشمزه و چرب و مضر تر میشه اما همه اینا به کنار، باتوجه به اینکه بهتون برای صرفش دستکش میدن اما باز هم بعد از اتمام برگرتون صورتتون مثل بچه ای میشه که به زور بهش غذا دادن???
  قیمت هاشون کمی گرون بود ولی ارزششو داشت و رفتار صندوقدار هاشون هم محترمانه بود.
  در نهایت من که دوباره میرم شما هم برید خیلی حال میده!!!
  #مسترهانتر
  #mrhunter

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه: