Close
رستوران

مجموعه رستوران های عمارت وکیل

Emarat Vakil Restaurant Collection

پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

نوع کاربری

رستوران

سبک آشپزی

رستوران ایرانی

نوع وعده های غذایی

ناهار
شام

قیمت

گران

امکانات

صندلی
دارای پارکینگ
پرداخت الکترونیک

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این رستوران :
 • U_6931662
  نقدها:
  گزارش
  جموعه رستوران های عمارت وکیل
  توصیه شده توسط کاربر

  جدای از کیفیت و طعم و تنوع غذایی مکان بسیار صمیمی و جذاب . بخاطر گلدانهای گل طبیعی و گلدان شیشه ایی روی میز . البته من عکس ها را بر اساس علاقه و ثبت خاطرات گرفتم نه اینکه جهت شرکت در مسابقه مکان رستوران در بهترین جای صفائیه و دارای پارکینگ مناسب و پرسنل بسیار خوشرو و با نزاکت و دارای گلدانهای طبیعی که فضای با صفایی را بوجود آورده . سقف رستوران آینه نصب شده که تعداد گلدانها را افزایش میدهد . سرویس پذیرایی و بشقابها شیک و مدرن هستن . تنها رستوران مدرن که یه قسمت چایخانه هست که میتوانیم خودمان از سماور آتیشی چای تازه دم بریزیم و نوش جان کنیم که البته چای را مهمان هستیم#گلفام_سفر

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • فرزانه امینی زاده
  نقدها:
  گزارش
  مجموعه رستوران عمارت وکیل
  توصیه شده توسط کاربر

  مجموعه رستوران عمارت وکیل در شهر یزد ، نرسیده به میدان ابوذر، ابتدای کوچه سنبل قرار گرفته .
  این مجموعه که از سال 97 شروع به کارکرده شامل چهار رستوران ، یک کافه ، چایخانه و کیترینگ هست که در ساختمانی چند طبقه با نمایی زیبا و دکوراسیونی شیک و جذاب مشغول به فعالیت هست.
  کیترینگ این مجموعه در طبقه منفی یک ، چایخانه در همکف ، رستوران سام که به صورت سلف سرویس هست و از بین غذاهای متنوعی که داره میتونید هر کدوم رو که دوست دارید انتخاب کنید و در آخر مسیر هزینه غذاهایی رو که برداشتید حساب کنید و مزیتش به آماده بودن غذاهاست و تو این مورد هیچ معطلی ندارید. رستوران ساز که توی اون انواع کباب ها سرو میشه در طبقه اول ، رستوران سریر که منو متنوعی از غذاهای عربی و مدیترانه ای داره در طبقه دوم ، رستوران سزار که غذاهای ایتالیایی و بین المللی رو سرو میکنه در طبقه سوم ( که در حال حاظر در ساختمان روبروی مجموعه هست و هنوز نقل مکان نکرده ) ، کافه روف گاردن هم که بر روی پشت بام مجموعه قرار گرفته که هنوز افتتاح نشده.
  هر کدوم از رستوران ها دارای دکوراسیونی متفاوت از همدیگه هستند و به زیبایی چیدمان شدن.
  پرسنل این مجموعه بسیار حرفه ای و مهمان نواز هستند و با خوش رویی از شما پذیرایی میکنن.
  از این مجموعه رستوران سام و سزار رو امتحان کردیم که هر دو کیفیت غذایی خیلی خوبی داشتن و حتما در سفرهای دیگه که به یزد داشته باشیم رستوران های دیگه مجموعه رو امتحان خواهیم کرد.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • Hesam
  نقدها:
  گزارش
  عمارت وکیل
  توصیه شده توسط کاربر

  مجموعه رستورانهای عمارت وکیل یزد تین مجموعه شامل ۷ رستوران مجزا هستش که در حال حاضر ۴ تا از رستوراناش راه اندازی شده

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه: