Close
رستوران

رستوران خزرفیش

Khazarfish Restaurant

پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

نوع کاربری

رستوران

امکانات رزرواسیون

امکان رزرو

سبک آشپزی

دریایی

نوع وعده های غذایی

ناهار
شام

قیمت

اقتصادی

امکانات

صندلی
پرداخت الکترونیک

آیا شما صاحب این کسب و کار هستید؟

برای پاسخ به نظرات، بروزرسانی اطلاعات و موارد دیگر مالکیت خود را به ثبت برسانید و پنل اختصاصی خود را از ما دریافت کنید.

ثبت ادعای مالکیت

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این رستوران :
 • کاربر لست سکند Mzb
  نقدها:
  گزارش
  رستوران دریایی خزر فیش
  توصیه شده توسط کاربر

  وقتی یه رستوران خوب باشه تعریفشو از خیلیا میشنوی چاره ای جز امتحان کردن نداری ما هم با تعریف دوستان رفتیم ببینیم این جای تازه تاسیس چطوره !!!
  رستوران خزر فیش فضای دلبازو شادی با صندلی های رنگارنگی داشت نشستیم و امدن سفارش گرفتن ما و کته ماهی و چیپس اند فیش و نوشیدنی سفارش دادیم و زیاد هم طول نکشید غذاها خوب و خوشمزه بود کته ماهی با ماهی حلوا درست شده بود به امتحانش میارزید محیط خوب و غذای خوب یه شب خوب رو برای ما ساخت.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • کاربر لست سکند ف.میزبان
  نقدها:
  گزارش
  رستوران خزر فیش
  توصیه شده توسط کاربر

  رستوران دریایی باید خوب و با کیفیت باشه و غذای خوش طعمی ارائه بده چون محصولات دریایی یه بوی خاصی داره که اصلا خوش آیند نیست ماهی باید تازه باشه خوشمزه و خوش طعم باشه رستوران خزر فیش یه گزینه خوب برای محصولات دریایی بود که ما اولین بار بود اونجا میرفتیم. این رستوران توی منطقه ولیعصر تبریز بالاتر از فلکه ایرداک باز شده.
  مکان رستوران بزرگ و دلبازه و ۲ طبقه هست و هر طبقه با چیدمان متفاوت کلاسیک و اسپرت با صندلی های رنگارنگ شاد بود ما طبقه بالا رو انتخاب کردیم که کلاسیک تر بود جناب گارسون امدند خوش امد گفتن وسفارش گرفتن، غذای ما کته ماهی بود ماهی به شکل ته چین روی قالب سبزی پلو سرخ شده بود با دور چین سالاد و خیار شور توی ظرف مسی توی سرو شد البته همه ظرفهای غذا و نوشیدنی رستوران مسی بود غذای ما که خیلی خوشمزه بود طعم ماهی رو دوست داشتیم فقط کمی کم نمک بود.
  ما بخاطر اینکه شام بود دونفره به پرس سفارش دادیم و سیر شدیم اما اگه همراهتون آقا باشه یه پرس برای دونفر فکر خوبی نیست?، آماده شدن غذا زمان زیادی هم طول نکشید که اینم خوب بود حوصلمون سر نرفت قیمتها هم خوب بود نصبت به کیفیت غذا خیلی مناسب بود و بخاطر افتتاح رستوران۲۵% بهمون تخفیف هم دادن که بیشتر از هر چی چسبید ?

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه: