رستوران

کافه رستوران رویایی

Royaei Cafe Restaurant

پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

نوع کاربری

کافه
رستوران

امکانات رزرواسیون

امکان رزرو

سبک آشپزی

پیتزا
فست فود
رستوران ایرانی

نوع وعده های غذایی

ناهار
شام

قیمت

گران

امکانات

صندلی
پارکینگ خیابانی رایگان
پرداخت الکترونیک

تصاویر کاربران

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این هتل:
 • Mana
  نقدها:
  گزارش

  رستوران رویایی در محل پر رفت و آمدی قرار دارد و پشت دیوار شیشه ایش پیشخدمتهایی با لباس رسمی در تکاپو هستند و میل و کنجکاوی پذیرایی شدن در رستوران را در رهگذران به وجود می آورند. اما اگر هر رهگذری مثل ما وقت ورود به بدترین نقطه رستوران: گوشه ای تاریک و بدون جریان هوا و در نزدیکترین فاصله با یکی از پر سر و صداترین جشن تولدهای ممکن در کافه و رستورانها هدایت شود، اگر چشم رهگذر دید ضعیفی نداشته باشد و لکه های بی شمار روی صندلیها را ببیند، اگر این همه برچسب قیمت که روی قیمت قبلی چسبیده زیاد سبب لبخندش نشود،اگر او هم مثل ما برای سفارش دادن و تقاضای جا به جایی صندلی بعد از نیم ساعت تلاش موفق به جلب توجه هیچ کدام از پیشخدمتها نشود و لازم باشد برای جلب توجه پیشخدمت او را تعقیب کند. اگر تمام وقت غذا خوردن مثل ما لازم باشد دستهایش را برای دور کردن پشه های ریز و فراوان توی رستوران استفاده کند.... کیفیت و مزه غذا قابل قبول بود اما اینکه غذا حدود پنج دقیقه بعد از پیش غذا و نوشیدنی بعد از هر دو از راه می رسد چندان حرفه ای به نظر نمی آید! استفاده ازسس به صورت یک روپوش برای غذا و نه تزئین یا همراه هم چندان جذاب نیست. شاید کاسه سس در مرکز پیتزا ظاهر آن را جذاب کند اما رسم بر این است که ظرف زیر غذا باشد نه روی آن!! و کسی چه میداند کف این کاسه پیشاز مستقر شدن روی پیتزا کجاها را زیر پا گذاشته؟ بیشتر از نیمی از حجم لیوان نوشیدنی را یخ قالبی گرفته آن قدر که مجبور به سفارش نوشیدنی دوم شدم که جالب اینکه لیموناد دومی به سبکی کاملا متفاوت از لیموناد اولی تهیه شده بود و طبیعتا طعمی متفاوت هم داشت. و مسلما نمی شود اینها را تجربه ای مطلوب دانست! ِ

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • eliiikhano0m
  نقدها:
  گزارش
  نقد و برسي كافه رستوران رويايي
  توصیه شده توسط کاربر

  طراحي بسيار شيك، كلكسيوني از قفسها و نورها فضايي بسيار دل انگيز رو بوجود آورده كه در نگاه اول هر بيننده اي رو مجذوب خودش ميكنه.
  نحوه برخورد و سرويس دهي كاملا مناسب و به موقع!
  عكس قابل مشاهده شامل يك بشقاب استيك واتيكان مي باشد ولي اسم نوشيدني رو خاطرم نيست فقط ميدونم نوشيدني ويژه اين رستوران هست كه هر هفته با طعم جديد ارائه ميشود.
  استيك كاملا ترد و خوش طعم بود و نوشيدني طعم خيلي جالبي داشت . حتما امتحان كنيد .
  قيمتها با توجه فصا و كيفيت كاملا معقول هست.
  ما كه مشتري پر و پا قرص اين رستوران شديم .??
  در ضمن ما هر وقت كه ميريم يه تولد اونجا برگزار شده?

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه: