Close
رستوران

رستوران رهبری

Rahbari Restaurant

پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

نوع کاربری

رستوران

امکانات رزرواسیون

امکان رزرو

سبک آشپزی

رستوران ایرانی

نوع وعده های غذایی

ناهار
شام

قیمت

اقتصادی

امکانات

صندلی
دارای پارکینگ
پرداخت الکترونیک
پارکینگ اختصاصی

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این رستوران :
 • سمیه برازنده
  نقدها:
  گزارش
  رستوران رهبری تبریز
  توصیه شده توسط کاربر

  این رستوران بزرگ و زیبا، در منوی خود تنوع بسیار زیادی دارد و از انواع غذاهای لذیذ در منوی خود داراست و از آن گذشته دارای منوی متنوع کافی‌شاپ نیز هست.
  این رستوران بالاتر از هتل مرمر، نرسیده به میدان بسیج قرار دارد و همه روزه میزبان مهمانان خود می‌باشد.
  به غیر از منوی متنوع کافه و رستوران دارای دکوراسیون و فضایی بسیار زیبا و دل‌نشین است و برای مهمانی‌ها نیز بسیار مناسب می‌باشد.
  #گلفام_سفر

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • Mzb
  نقدها:
  گزارش
  رستوران رهبری
  توصیه شده توسط کاربر

  برای ناهار رستوران رهبری رو انتخاب کردیم دکور اسیونش چوبی بود و حس خوب و مثبتی به انسان منتقل میکرد. یکی از رستورانهای تازه تاسیس و خوب تبریز هست نمیشه گفت خارج از شهره اما تو مرکز شهرم نیست مشگل جا پارک وجود نداره برا همین.غذاهاش عالی بود جوجه کبابش واقعا خوب و لذیذ بود.رفتار کارکنان و گارسونهاش خوب و مطلوب بود و حواسشون به مشتریها بود. قیمت غذاها معمولی بود و کیفیتش هم انصافا خوب بود.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • ف.میزبان
  نقدها:
  گزارش
  رستوران رهبری
  توصیه شده توسط کاربر

  رستورانی که فضای چوبی داره یه حس خوب و آرامش به مشتریانش میده منو دوستم برای یه همفکری روی یه کار دنبال جای دنج و آرامی میگشتیم برای ناهار به این رستوران خوشگل رفتیم فضای بزرگ و درعین حال آرام و دنجی داشت و موزیک سنتی که پخش میشد خوشایند بود ما سفارش دادیم و مشغول کار شدیم یکم زمان برد تا غذا اماده بشه اما گذر زمان رو زیاد متوجه نشدیم در حالت کلی طعم غذاهاش خوب بود برخورد کارکنان هم خیلی خوب بود بعد غذا برامون چایی نبات اوردن که خیلی بهمون مزه داد تقریبا ۳ ساعت اونجا موندیم تا کارمون تموم بشه هیشکی جز ما نبود اینکه خیلی با گشاده رویی بدرقمون کردند و نظر مثبتی رو برذهن برجای گذاشت.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه: