Close
رستوران

رستوران گرین بل

Green Bell Restaurant

پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

نوع کاربری

رستوران

امکانات رزرواسیون

امکان رزرو

سبک آشپزی

فست فود

نوع وعده های غذایی

ناهار
شام

قیمت

اقتصادی

امکانات

صندلی
پارکینگ خیابانی رایگان
پرداخت الکترونیک

تصاویر کاربران

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این رستوران :
 • مجید میرزادی
  نقدها:
  گزارش
  رستوران محبوب محلی ها
  توصیه شده توسط کاربر

  رستوران گرین بل در خیابان فریتهی و در شمال جزیره ماله کشور مالدیو قرار دارد. جزیره ماله بسیار کوچک است و دسترسی به همه چیز آسان است. ما در ماه رمضان در این جزیره بودیم و یکی از رستورانهایی که قبل از افطار در حال سرویس دهی بود همین رستوران گرین بل بود. ظاهر رستوران بدک نبود و داخل هم معمولی بود و البته به شدت تاری بود ( فکر میکنم به خاطر ماه رمضان بود )
  از لحظه ورودمان تا لحظه آخر ، یک ثانیه هم زنگ تلفن رستوران قطع نمی شد و پشت سرهم سفارش تلفنی بود که داده می شد و پیک های موتوری تند و تند در رفت و آمد بودند و مسئولیت خطیر حمل غذا در این ماه مبارک بر دوشِشان بود . از همین تعداد سفارشات متوجه شدیم که جای بدی نیامده ایم ...
  ما یک سیب زمینی سرخ شده ، یک اسپاگتی با ماهی تون و یک ماهی انگشتی سُرخ شده سفارش دادیم .ماهی تون در مالدیو پایه و اساس اکثر غذاها است . توجه داشته باشید که در ماله مثل اکثر شهرهای جنوب شرقی آسیا ، غذاها پر ادویه سرو می شود . اینجا هم بعد از سفارش هر کدام از غذاهای مذکور ، گارسون می پرسید : " اِسپایسی اُر نات اِسپایسی ؟ "
  اسپاگتی با ماهی تون زیاد چنگی به دل نزد و آن چیزی که فکر می کردم نبود اما ماهی انگشتی سرخ شده طعم جالب و خوشمزه ای داشت . فکر می کنم کمی هم از سرکه بالزامیک روی ماهی ها استفاده کرده بودند که مقداری حالت ترش مزه به آنها داده بود و با ذائقه ما سازگارتر شده بود.
  سیب زمینی سرخ شده ، ماهی انگشتی ، اسپاگتی با ماهی تون ، یک نوشابه و یک آب معدنی مجموعا 175 روفیا که با مالیات نهایتا شد 186 روفیا ! با توجه به ارزش پولی ضعیف ما نسبت به دلار ، غذا نه چندان گران و نه چندان ارزان به حساب می آمد...
  #مالدیو #ماله #رستوران_گرین_بل

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه: