Close
رستوران

رستوران لبنان شاورما

Lobnan Shaverma Restaurant

پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

نوع کاربری

رستوران

سبک آشپزی

فست فود

نوع وعده های غذایی

ناهار
شام

امکانات

تحویل در محل

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این رستوران :
 • غزاله آشتیانی
  نقدها:
  گزارش

  تعریف این رستورانو تو سفرنامه ها زیاد خونده بودم. برای صرف شام به این رستوران رفتیم که دقیقا روبروی مرکز خرید سیتی سنتر قرار داره. فضای باز بسیار بزرگی داشت و موقع شام حسابی شلوغ بود. وقتی رسیدیم شاورما گوشت تموم شده بود و مجبور شدیم مرغ سفارش بدیم. حدود 1 ساعتی منتظر نشستیم برای آماده شدن غذا. تا یه ساندویچ مرغ سرد و بدمزه به دستمون برسه. چیزی که در ساندویچ تقریبا وجود نداشت مرغ بود. تمامشو پرکرده بودن از گوجه و خیار شور و یه سس بسیااار یخ. در مورد برخورد پرسنل هم نمیتونم چیزی بگم چون اصلا پرسنلی وجود نداشت تو محوطه. فقط غذاهارو میزاشتن تو یه سینی پلاستیکی و میدادن دست مشتری. قیمت غذاها بالا نبود. موقع پرداهت هزینه رسید میدادن اما شماره ای اعلام نمیشد برای دریافت غذا. تمام مدت یک ساعت آماده شدن غذارو همسرم تو صف تحویل غذا ایستاده بود. در مجموع اصلا راضی نبودم و اصلا توصیه نمیکنم این رستورانو.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • شکوفه.
  نقدها:
  گزارش
  لبنان شاورمای قشم
  توصیه شده توسط کاربر

  برای خوردن یک شاورمای لبنانی در قشم میتوانید پس از یک خرید از سیتی سنتر برای رفع خستگی به رستوران و فست فودی که در نزدیکی سیتی سنتر است مراجعه کنید. این رستوران با غذاهای لبنانی و عربی و تند و شاورماهای خوشمزه پذیرای شماست.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • S.khezri
  نقدها:
  گزارش
  رستوراني با شاورماهايي عالي
  توصیه شده توسط کاربر

  رستوران لبنان شاورما در جزيره قشم نزديك مجتمع سيتي سنتر ١ (جنب درب اصلي) قرار دارد. در اين رستوران انواع غذاهاي لبناني و عربي و فست فود و نوشيدني سرو ميشود. ما چون عصر رفتيم به عنوان ميان وعده فقط شاورما سفارش داديم طعمش خيلي خوب بود و همگي خوشمون اومد. فضاي رستوران به صورت باز هست و شيك و بزرگ هست. برخورد و رسيدگي پرسنل هم خوبه و قيمت ها هم مناسب و اقتصادي هست. تنها ايراد اينجا استفاده از سيني هاي پلاستيكي كهنه بود كه كمي هم رنگشون عوض شده بود.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه: