Close
رستوران

فست فود ویسلند

Visland Fast Food

پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

نوع کاربری

رستوران

امکانات رزرواسیون

امکان رزرو

سبک آشپزی

فست فود

نوع وعده های غذایی

ناهار
شام

قیمت

اقتصادی

امکانات

صندلی
پارکینگ خیابانی
پرداخت الکترونیک

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این رستوران :
 • Mana
  نقدها:
  گزارش

  از آن دست فست فودهاست که واقعا برای زندگی پر سرعت امروز ساخته شده اند. فضای بزرگی دارد برای پذیرایی از جمعیت زیاد در ساعات معمول غذا خوردن و فاصله های میزها هم به گونه ای است که همه کس می توانند خلوت نسبی خود را داشته باشند و مثلا به ادامه کاری بپردازند که رسیدگی به آن باعث غذا خوذدن در فست فود شده! منوی گویا و درشتی هم بالای صندوق و محل سفارشات نصب شده که کار را برای مشتری به خصوص در ساعات شلوغی راحت می کند.
  کیفیت غذا معمولی بود. سیب زمینی از همان سیب زمینیهای نیمه آماده بود و کاهو و پنیر توی چیز برگر هم مستقیما از سرمای یخچال به ساندیبچ منتقل شده بودند جوری که سرمای کاهو بیشتر از گرمای همبرگر احساس می شد.
  در آن فضای بزرگ من بخش نزدیک به خیابان را ترجیح می دهم. به خصوص در طول روز که نور خیابان این بخش را روشنتر می کند و مثلا برای مطالعه مناسب تر است.به خاطر باز و بسته شدن در هوا هم بهتر تهویه می شود و از شلوغیهای دم صندوق و گپ و گفتهای فروشنده و مشتری هم دور است.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • bahar
  نقدها:
  گزارش
  فست فود ویس لند
  توصیه شده توسط کاربر

  فست فود واقع در بلوار كشاورز و در محدوده طرح ترافیك قرار داره . غذاش كیفیت مناسب و قابل قبولی داره. از طریق اسنپ فود هم میتونید سفارش بدید. بین فست فودهای منطقه بین جمالزاده و بلوار و كارگر تا وصال و فاطمی ، ویس لند انتخاب بدی نیست .
  این منطقه بخاطر اداری بودنش و جای پارك نداشتن ، كمتر فسف فود عالی و خانوادگی پیدا میكنید . معمولا كافه های دانشجویی یا ساندویچ فروشیهای مقرون بصرفه و یا رستوران های غذای ایرانی هستند.
  معمولا تو این منطقه كه باشم ، ویس لند بین فست فودها جزو انتخابهای اول دومم هست.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه: