Close
رستوران

رستوران شب نشین

Shab Neshin Restaurant

پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

نوع کاربری

رستوران

امکانات رزرواسیون

امکان رزرو

سبک آشپزی

رستوران ایرانی

نوع وعده های غذایی

ناهار
شام

قیمت

اقتصادی

امکانات

فضای باز
صندلی
پارکینگ خیابانی رایگان
پرداخت الکترونیک

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این رستوران :
 • مجید میرزادی
  نقدها:
  گزارش
  باغ رستورانی پر از گل و گیاه!
  توصیه شده توسط کاربر

  ما برای یک میهمانی کوچک به فریمان رفته بودیم و میزبان برای سنگ تمام گذاشتن مارو به این رستوران و به گفته خودشون بهترین رستوران شهرشون بُرد. رستوران به سبک رستورانهای شاندیز-طرقبه مشهد ساخته شده بود. با استفاده از چوب و داربست و آبنما و گل و گیاه! اینقدر گل و گیاه و گلدون تو این رستوران بود که در واقع فکر میکردی وارد یک گلخونه شدی!! خیلی جالب بود که حتی اگر یک وجب جای خالی پیدا کرده بودن سرسع یک گلدون گذاشته بودن که پُرِش کنن!
  رستوران بصورت دوبلکس طراحی شده بود که طبقه پایین حالت کافه داشت و طبقه بالا رستوران بود. همچنین آلاچیق ها در طبقه پایین بودند. ما به طبقه بالا رفتیم. تمامی همراهان کوبیده سفارش دادند و یک نفر پلومرغ مخصوص!
  غذا کمتر از ۱۰ دقیقه به همراه سرویس (نوشیدنی و نان و زیتون و ماست که هزینه‌ش روی غذا نبود و جدا باید پرداخت میشد که البته به نظرم کار خوبیه و مشتری به اندازه نیاز سرویس میگیره و نه مازاد) رسید. سفره یک بار مصرف رو که باز کردم بوی کهنگی میداد و خیلی بی کیفیت بود!! حالا نمیدونم شانس ما بود و ته رول بود که اینجوری شده بود یا...
  اما غذا بسیاااار عالی و خوشمزه بود. کوبیده و برنج بسیار لذیذ و با کیفیت تهیه شده بود و به جرات میتونم بگم تو مشهد کباب به این خوشمزگی کمتر پیدا میشه تا شهر کوچکتری مثل فریمان! حجم غذا هم طبق معمول برای ما دو نفر که کم خوراک هستیم زیاد بود و یه بشقاب برنج رو دو نفره خوردیم. اما بقیه همراهان هر کدوم یه بشقاب رو کامل میل کردند!
  پرسنل رستوران با لباس فرم و با اینکه اکثرا کم سن و سال بودن اما مشخص بود که تو کارشون حرفه‌ای هستن و من خیلی خوشم اومد. سیستم گرمایش هم گرماتاب بود که بسیار عالی و مناسب همچین فضایی هست.
  از لحاظ قیمتی خیلی فرقی با مشهد نداشت و با توجه به کیفیت فوق العاده بالای غذا به نظرم یک سر و گردن باالاتر از تمام کوبیده هایی بود که تا به‌حال خوردم!
  در مورد جای پارک برای ماشین هم از اونجایی که شهرهای کوچکتر مشکل ترافیک و جای پارک ندارن صحبتی نمیکنم اما محض اطلاع اینکه فضای بزرگ و خاکی جلوی رستوران گنجایش حداقل ۲۰-۳۰ ماشین رو داشت. این رستوران رو به تمام کسانی که گذرشون به فریمان میوفته و یا قصد تردد بین مشهد-تربت‌جام و یا بالعکس رو دارن ( این رستوران در حاشیه جاده اصلی مشهد-فریمان-تربت‌جام قرار داره) به شددددت پیشنهاد میکنم.
  #فریمان #رستوران_شب‌نشین

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه: