Close
رستوران

رستوران وو کی ال

WOW KL Restaurant

پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

نوع کاربری

رستوران

امکانات رزرواسیون

امکان رزرو

سبک آشپزی

بین المللی
مالزیایی

نوع وعده های غذایی

ناهار
شام

قیمت

اقتصادی

امکانات

صندلی
پارکینگ خیابانی رایگان
پرداخت الکترونیک

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این رستوران :
 • Roya.noori
  نقدها:
  گزارش

  رستوران تئاتر سالوما
  رستورانی در نزدیکی برج kL که برای شناخت غذاهای شرقی و آشنایی رسم و رسومات مالایی راه اندازی شده..
  به محض ورود ما به کوالالامپور این رستوران به ما پیشنهاد شد با کلی تعریف و تمجید و اینکه با کل غذاهای آسیای شرقی و فرهنگ مالایی آشنا میشید و ما هم تازه از راه رسیده گفتیم چی از این بهتر?وقت ورود با مراسم خاصی اومدن استقبال و وقتی وارد تالار شدیم دور تا دور غذاهای رنگارنگ با سالنی که انتظار داشتم بزرگتر باشه ولی نه در حد یه تالار معمولی?مراسم  روی سن شروع شد با لباسهای محلی و بومی و مراسمات قبایل آدمخوار مالزی که هنوز هم هستن اون قبایل به این دلیل که یادشون بمونه از کجا به کجا رسیدن!!!بعد نمایش ظرف برداشتیم و دور تا دور مشغول تست غذا شدیم چشمتون روز بد نبینه که به مزاج ما ترکیب تندوشیرین باهم اصلا نمیخوره?رسیدم به سیخ های چوبی کباب که کلی ذوق زده برداشتم ولی با تست کردن یه مقدار به هزار بدبختی قورتش دادم?خلاصه به خوردن سالاد و شیرینی بسنده کردیم که با گشنگی نخوابیم اون شب??البته که بین غذاها از ایران خورشت قیمه بود با برنج با کیفیت معمولی که به نسبت بد نبود..
  تنها خوبی این رستوران تو شب اول سفر برای ما پیدا کردن دوستهای ایرانی بود که تا آخر سفر باهم بودیم??
  خلاصه اینکه اینجا رو بهتون پیشنهاد نمیکنم..اگرم کنجکاو بودید که برید با تور نرید میتونید خودتون برید و هزینه کمتری بپردازید

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • ناصر Nassaj2011
  نقدها:
  گزارش
  رستوران‌سالوما
  توصیه شده توسط کاربر

  مجموعه WoW Kl با نام رستوران سالوما برای ایرانیان‌شناخته شده‌است.‌این‌رستوران‌توسط‌وزارت فرهنگ مالزی برای معرفی آیین  محلی این‌کشور طراحی و ساخته شده است. آژانس‌های گردشگری و تورلیدرهای بلیط این‌مجموعه را عرضه میکنند، اما خود شما نیز میتوانید با مراجعه حضوری و با پرداخت هزینه کمتر از آن استفاده کنید‌. سرویس دهی این رستوران اجرای شوی آیین های سنتی مالایی به همراه سرو شام بصورت بوفه و سلف سرویس‌است؛ غذاهای محلی و بین المللی در این رستوران عرضه میشود.‌کیفیت غذاها در حد متوسط و چندان هم متنوع نیست. پس توصیه میکنم‌تنها در صورتی که به آیین های محلی علاقه مندید از این مجموعه استفاده کنید چرا که غذاهای آن چندان فوق العاده و جذاب نیست. مخصوصا اگر در هتل ۴ ستاره به بالا اقامت دارید اکثر غذاهای محلی در صبحانه برای شما ارائه میشود.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه: