Close
رستوران

رستوران بانی چو

Banicho Restaurant

پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

نوع کاربری

رستوران

امکانات رزرواسیون

امکان رزرو

سبک آشپزی

استیک
بین المللی

نوع وعده های غذایی

ناهار
شام

قیمت

اقتصادی

امکانات

صندلی
پارکینگ خیابانی رایگان
پرداخت الکترونیک

آیا شما صاحب این کسب و کار هستید؟

این کسب و کار برای شماست یا شما آن را اداره می کنید؟ برای پاسخ به نظرات ، به روزرسانی و موارد دیگر مالکیت خود را به ثبت برسانید.

ثبت ادعای مالکیت

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این رستوران :
 • کاربر لست سکند araz b
  نقدها:
  گزارش

  تو یکی از وعده های غذاییمون که خاستیم بیرون بخوریم به رستوان بانی چو تو خیابون شریعتی اراک رفتیم که شاید کسایی که تجربه غذا خوردن تو این محل رو نداشته باشن هم با ظاهر اینجا جذب این رستوران میشن به نظر من ظاهر و دکور یک رستوران درصد ناچیزیه برای انتخاب محل صرف غذا ولی خب موثره دکور این رستوران امروزی و شیک بود ولی کیفیت غذاها نسبت به قیمت خیلی پایین بود در کل به نظر من تو همچی جاهایی با دکور خوب باید غذاهای کیفیت بالا سرو بشه که متاسفانه کم کم به این نتیجه میرسم که هر چقد ظاهر شیکتر کیفیت غذا پایینتر .

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • کاربر لست سکند Yannar
  نقدها:
  گزارش
  رستوران بین المللی بانی چو
  توصیه شده توسط کاربر

  در خیابان شریعتی اراک رستوران بین المللی بانی چو قرار داره که انواع غذاهای ایرانی و خارجی رو سرومیکنه. دکوری مدرن که استفاده از متریال چوب حس خوبی بهتون میده همه چیز تمیزه و بواسطه ی نور نقطه ای در سقف همه چیز براق بنظر میاد. من ی پرس پلو و درباری و نوشابه سفارش دادم که قیمتش ۴۶ تومن شد و برنج تماما ایرانی و درباری بسیار با کیفیت و حجمش راحت دو نفر رو سیر میکردو نسبت به هزینه پرداختی خیلی بصرفه بود .پرسنل بسیار رفتار محترمانه ای داشتند.در کل از همه‌ چیز راضی بودم

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه: