Close
رستوران

کاری پوت

Curry Pot

پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

نوع کاربری

رستوران

سبک آشپزی

آسیایی

نوع وعده های غذایی

ناهار
شام

آیا شما صاحب این کسب و کار هستید؟

این کسب و کار برای شماست یا شما آن را اداره می کنید؟ برای پاسخ به نظرات ، به روزرسانی و موارد دیگر مالکیت خود را به ثبت برسانید.

ثبت ادعای مالکیت

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این رستوران :
 • ادریس بهرام پور
  نقدها:
  گزارش
  اولین تجربه غذای سنتی سریلانکا
  توصیه شده توسط کاربر

  رستوران کاری پات هرچند که تابلو درست حسابی ندارد و تا کاملا دم در رستوران نرفته اید متوجه نمی شوید اینجا رستوران است ! اما یکی از لذیذ ترین غذاهای عمرم را در همین رستوران بدون تابلو خوردم ! آدرسش را فقط میتوانید با گوگل مپ پیدا کنید !! قیمت های بسیار مناسب دور و بر 20 30 هزار تومن برای انبوهی غذای خوشمزه واقعا اینجا را بهشت من کرد ! غذاها با پایه پلو روی برگ نیلوفر آبی شروع میشد و بقیه به انتخاب شما اضافه میشد. ما تقریبا نصف بیشتر غذاها رو سعی کردیم داشته باشیم. لذت دیگر، غذاخوردن با دست بود، واقعا لذت بخش بود. غذاها تند و با طعم بسیار غلیظ ادویه جات معطر بود که کل قشر مغز را درگیر آنالیز طعم ها میکرد، اولین تجربه م از غذاهای سریلانکا اینجا بود و واقعا عالی بود. در مورد محیط رستوران نظر خاصی ندارم چون سوزش لب و لوچه مون ناشی از فلفل غذا بحدی شدید بود که کلا یادم نمیاد محیط چه شکلی بود ! فقط میتونم بگم چندتا میز و صندلی در عادی ترین حالت ممکن. راستی، آبمیوه زنجبیل رو با غذا حتما امتحان کنید که عااالیه.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • هانا صالحی
  نقدها:
  گزارش
  کاری پوت
  توصیه شده توسط کاربر

  رستوران کاری پوت یکی از رستوران‌های غذای سریلانکایی با قیمت مناسب در کنار دریاست که ما به پیشنهاد راهنمای محلی مان رفتیم. غذاها با مخلفات که تنوع بسیاری داشت سرو میشد ابتدا انتخاب کردیم که گوشت یا مرغ کنار برنج بگذارد بعد از سایر ظرف ها هر کدام را که انتخاب میکردیم بصورت دورچین می‌گذاشت. غذا در برگ لوتوس سرو میشد و با دست خورده میشد چون از قاشق و چنگال خبری نبود و واقعا چسبید. بسیار غذاها خوش طعم و با کیفیت بودند و خیلی هم تند که خوردنش کار هرکسی نبود. همراه غذا نوشیدنی زنجبیل سفارش دادیم که نوشیدنی سریلانکا ست و مزه خاص و جدیدی داشت. به نظرم سفر به سریلانکا بدون رفتن به این رستوران ناقص است. قیمت هر پرس غذا 25 هزار تمن شد.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه: