Close
هتل آدالیا الیت لارا
یکتا
نقدها:
گزارش
آدالیا الیت لارا هتلی خوب و خاطره انگیز
توصیه شده توسط کاربر

سلام خدمت دوست داران سفر.

امسال برای چندمین بار مسافر آنتالیا بودم و اینبار هتل کروان سرای لارا رو انتخاب کردم. قبل از هر چیز همانطور که در سفرنامه های قبلی گفتم سطح توقع خودتون رو از هتل های ترکیه پایین بیارید. به طور مثال یک هتل ۵ ستاره در آنتالیا برابر یک هتل ۴ ستاره در دبی هستش. البته هتل های آنتالیا بسیار بزرگتر و بهتر از هتل های دیگر شهرهای ترکیه مثل کوش آداسی و استانبول و ... هستند.

هتل کروان لارا هتلی به شکل U انگلیسی طراحی شده و دارای ۹ طبقه است. هتلی ۵ ستاره با خدمات UALL که به مسافران سرویس میدهد. هتل در زیربنایی بسیار بزرگ دارای زمین تنیس و زمین فوتبال همچنین استخر درون محوطه باز و استخر سرپوشیده است. از دیگر امکانات هتل سونا، جکوزی، حمام ترکی، سالن ورزش، محوطه باز و بسیار زیبا، بار ۲۴ ساعته، و... میتوان اشاره کرد.

در فصل زمستان که امکان استفاده از استخر روباز وجود ندارد میتوانید از استخر سرپوشیده بهره ببرید. کارکنان بسیار مودب و خوش برخورد هستند و فقط متاسفانه تسلط کافی به انگلیسی ندارند. همچنین این هتل در فصل پاییز و زمستان رزروشن فارسی زبان ندارد. غذاها خوب هستند اما شاید باب میل ایرانیان نباشد، اما کیفیت غذا قابل قبول است.

امکانات :
رستوران بین المللی.
سرویس روم روزانه رایگان.
سیف باکس.
کافی شاپ ۲۴ ساعتها در سه مکان مختلف.
برنامه انیمیشن هر شب از ساعت ۸ تا ۱۱ .
اتاق مخصوص نگهداری کودکان.
خدمات گشت و رنت کار .
مناسب برای سفر خانوادگی.
معایب :
استخر سرپوشیده بسیار سرد و تقریبا غیر قابل استفاده.
تسلط کم کارکنان به انگلیسی و عدم وجود رزروشن فارسی زبان.
آب میوه های طبیعی غیر رایگان.
حوله های مندرس و مستعمل.
خدمات رنت کار فقط با کارت اعتباری قابل استفاده است.
خدمات پزشکی بسیار ضعیف.

در ضمن در آخر یه نکته ای رو تذکر میدهم و چون بدون قصد و نیتی بد و از روی دلسوزی و پایبندی به نقد منصفانه است، امیدوارم مورد توجه قرار بگیره.

نوع سفر:
تاریخ سفر: