هتل جیپور ماریوت
Naeemeh ghasemi
نقدها:
گزارش
جیپور ماریوت ،هتلی شیک و باکلاس
توصیه شده توسط کاربر

هتل بسیار شیک و قشنگی بود. دارای لابی بزرگ و دلباز. اتاق های بزرگ و شیک و تمیز. دارای مینی بار پولی و همچنین مینی بار شارژی رایگان شامل دو بطری آب، چای و قهوه.

لوازم بهداشتی موجود شامل، دمپایی ، مسواک، خمیر دندان، شامپو، صابون، ژل بدن، لوسیون بدن، شوینده دهان و حتی سوهان ناخن. حمام دارای دوش و وان هست. داخل اتاق تلویزیون، یخچال، سیف باکس و چای ساز موجود هست.

هنگام پذیرش دو عدد کارت به شما داده میشود چون برای استفاده از آسانسور و رفتن به طبقات نیاز به کارت دارید و فقط با استفاده از کارت میتونید سوار آسانسور شده و تنها به طبقه ای بروید که اتاق شما قرار دارد.

رستورانی که صبحانه سرو میشود بسیار بزرگ هست و در طبقه همکف قرار دارد. صبحانه بسیار مفصل هست و انواع غذاهای سرد و گرم هندی و بین المللی در آن سرو میشود. میتونید سفارش نودل با سبزیجات دلخواه هم بدین.

کوکی های خیلی خوشمزه ای هم داره که پیشنهاد میکنم حتما استفاده کنید. استخر هتل تقریبا در مرکز ساختمان و در طبقه -1 قرار دارد و رو باز هست. چند فروشگاه سوغات هم وجود داشت که در ساعاتی که ما هتل بودیم اونها بسته بودن. امکانات تفریحی دیگه ای هم داشت و به راحتی میتونید ساعاتی رو در هتل خوش بگذرونید. نزدیک هتل یک پاساژ بزرگ هم وجود داره.کارمندان هتل مودب بودن و البته ما برخورد زیادی باهاشون نداشتیم. اقامت تو این هتل حس خیلی خوبی رو به ما میداد.
#تایسیز #جیپور #ماریوت

نوع سفر:
تاریخ سفر: