Close
هتل دلفین ایمپریال لارا
الهه ر
نقدها:
گزارش
هتل لوکس اما بی کیفیت

در ایام نوروز 94 به مدت 6 شب در این هتل اقامت داشتیم. هتل در بدو ورود گیرایی زیادی داره و لابی بسیار بزرگ و با لوسر بسیار بزرگش چشم هر کسی رو خیره میکنه. تعداد آسانسوها واقعا زیاد هست و زمان کمی رو از این بابت از دست میدید.
البته کلا دفعه دمی بود که در نوروز به آنتالیا سفر میکنم و بازهم پیشمانم که این کار رو کردم.

بزرگترین مشکل و ایراد هتل در کیفیت و تنوع غذاها هست که از این هتل با ایم شکل و ظاهر و هزینه ای که کرده اید انتظار خیلی بهتری خواهید داشت اما تقریبا دل هیچ کدام از اعضا تیم ما رو (16 نفر) در این زمینه به دست نیاورد و هیچ کسی بعد از 2 3 روز رغبتی برای استفاده از خدمات خورد و خوارک هتل نداشت.

ایراد دیگر اتاقهای Land View هست که واقعا منظره جالبی نداره و پیشنهاد میکنم اتاق Sea View بگیرید . البته هتل کلا میگه Sea Side و این یعنی اینکه هیچ تضمینی نیست که شما دید دریا رو داشته باشید و فقط رو به حیاط و محوطه و در محموع در سمت ساحل خواهید بود که البته از نظر من ارزش هزینه اضافی (نفری 150/000 تومان رو داره) البته در این زمینه ما شانس آوردیم ومنظره کامل دریا رو داشتیم اما یکی از همراهان منتظره هتل Delphin Diva رو داشت و خیلی شاکی بود.

استخر آب گرم هتل واقعا آبش گرم بود و هر موقع که بارون نبارید (که تقریبا و از شانس بد ما تقریبا 70% مواقع باورن میبارید) تونستیم از استخر آب گرم هتل به راحتی استفاده کنیم. اگر کلیه امکانات هتل قابل استفاده بود مطمئنا سفر بهتری میشد اما خوب خیلی از بخشها بسته بودن (در فضای باز و محوطه هتل منظورم هست) اما خوب باز درصدس مناسب بود . یک روز که هوا خیلی خوب و گرم بود حتی پارک ابی هتل رو هم باز کردن که خیلی ها استفاده کردن.

تیم انیمیشن هتل خیلی چنگی به دل نمیزد و کارشون خیلی خوب نبود. خدمات رستوران 24 ساعته هیلی چنگی به دل نمیزد و واقعا بعد از اتمام شام دیگه نمیشد روی خوردنی های این بخش حساب ویژه ای کرد. بعضی وقتها ترجیح میدادیم با کیک و دسر و میوه و سالاد خودمون رو سیر کنیم. تعداد ایرانیهای محجبه هتل هم تقریبا زیاد بود و تو هیج هتلی در این حد ندیده بودم که خیلی برام جالب توجه بود . کلا هفته اول 90% هتل ایرانی بود و هر جا رو نکاه میکردی ایرانیهای عزیز رو میدیدی.

دسترسی هتل به مرکز خرید Terra City خیلی خوب بود و با 35 40 لیر تاکسی شمارو به اونجا میبرد و البته خط 7 اتوبوس هم با هزینه خیلی کمتری از اونجا رد میشد . نکته جالب لباس فروشیهای بیرون این مرکز خرید بود که خیلی برای لباسهای میهمانی شب ویژه بانوان عالی بود. Terra City هم تنها مرکز خریدی بود که داخلش Zara داشت.

داخل هتل هم Game Center بو نبود اما فقط پینگ پونگ مجانی بود و بقیه بازی ها پولی بودن . سینما هم داره که یا فیلم و کارتون به زبان ترکی میزاره و یا به زبان روسی. اسپا و ماساژ خوبی داره و با کمی چک و چونه زدن میشه تخفیف خوبی گرفت و خدمات بدی هم نمیداد. کارکنان هتل مخصوصا در کافی شاپها عملکرد خیلی حرفه ای نداشتن و ناوارد به نظر میرسیدن خیلی هاشون اما مهربان و فعال بودن و البته با تاخیر زیادی درخواستهای شما رو انجام میدن.

دور و بر هتل انواع اقسام سوپر مارکت - آژانس مسافرتی - داروخانه و مرکز خرید هست و همچجنین دسترسی به فرودگاه هم خیلی خوب بود. البته فکر میکنم دوتسانی که در فصل بهتری برن خیلی بیشتر بهشون خوش میگذره . من در نوروز اقامت در این هتل رو توضیه نمیکنم .

نوع سفر:
تاریخ سفر: