Close
هتل کلاب سرا
مازیار آآآ
نقدها:
گزارش
هتل لوکس
توصیه شده توسط کاربر

در نوروز 1392 به همراه دوتن از دوستانمان عازم آنتالیا شدیم. تور از آژانس امیدان پراز گرفته شد که یکی از آزانس های بسیار خوب کشور می باشد. مسئول تور در آزانس امیدان پرواز، به طرز جذابی از شرایط هتل کلاب سرا تعریف کرد. با پرواز شرکت ماهان عازم شدیم. هواپیما در فرودگاه شهر اسپارتا نشست. لیدرهای تور با برخوردی بسیار خوب به استقبال ما آمدند و در طول مسیر از جاذبه های شهر آنتالیا صحبت کردند. با اتوبوس از فرودگاه تا هتل سه ساعت راه بود.
هتل کلاب سرا در منطقه لارا قرار گرفته است که حدودا 10 دقیقه با وسیله نقلیه با مرکز شهر فاصله دارد. از لحاظ منطقه ای موقعیت مکانی این هتل بسیار عالی است. نمای ورودی هتل چندان جذاب نمی باشد اما معماری ساختمان های داخلی هتل که از معماری دوره سلجوقی الگو گرفته شده است، بسیار زیبا و گیرا است. لابی هتل دارای یک سالن بزرگ همراه با کافی شاپ و پیانو می باشد. هر شب نوازنده ای زبر دست پیانو می نوازد که محیطی آرام و دلنشین را جهت گفتگوهای شبانه فراهم می کند. لوسترهای بزرگ طلایی از سقف آویزان شده است. نمای سقف با نور پردازی با رنگ های متفاوت که مدام در حال تغییر است جلوه سالن را دوچندان می کند.

در لابی هتل پله های بزرگ با نرده های طلایی که انسان را به یاد خانه های اشرافی می اندازد، شما را به سمت رستوران هتل سوق می دهد. رستوران هتل شامل دو سالن بزرگ است. میز و صندلی سفید همراه با رو میزی قرمز رنگ، همزمان با تغییر رنگ های سقف، لذا صرف غذا را افزایش می دهد. تنوع غذایی در این هتل در مقایسه با دیگر هتل ها در سطح خوب قرار دارد. منوی غذایی این هتل شامل اواع پیش غذاها مانند سوپ، انواع غذاهای گرم و سرد و همچنین دسرها و شیرینی های بسیار متنوع و خوشمزه می باشد. میز شیرینی این هتل واقعا رویایی است.

در طبقات بالاتر اتاق ها قرار دارند. بعضی اتاق ها رو به دریا است ولی بعضی دیگر نمای زیبایی ندارند. راه روی منتهی به اتاق ها مملو از آینه های بزرگ با قاب طلایی و بسیار شیک می باشد. رنگ زمینه داخل اتاق طلایی می باشد که احساس یک اتاق سلطنتی را به مهمان می دهد. اتاق بسیار تمیز است و به صورت منظم نظافت صورت می گیرد. اتاق ها دارای تراسی می باشند که در آن ها میز و صندلی تعبیه شده است. همچنین حمام اتاق دارای وان بسیار بزرگ و تمیز می باشد.

استخر سر پوشیده هتل در داخل هتل قرار دارد که چندان بزرگ نیست اما استخر های روباز هتل که شامل سه استخر می شود در محوطه بسیار وسیع هتل قرار دارند. هتل کلاب سرا درای فضای و باغ بسیار بزرگی در مقایسه با دیگر هتل ها می باشد که در نهایت منتهی به ساحل می شود. البته در زمان عید بخش عظیمی از این فضا به علت کمبود مهمان، تعطیل می باشد.

ساحل هتل بسیار وسیع و دارای امکانات تفریحی و ورزشی است. در بخشی از مسیر ساحل، سازه های سنگی زیبایی ساخته شده است. در نزدیکی ساحل و در کنار یکی از استخرهای هتل، در ساعات خاصی از روز، فست فود سرو می شود.

کارکنان هتل خوش برخورد و مهربان هستند در حدی که بعد از گذشت دو سال، هنوز با تعدادی از آنها در ارتباط هستیم. اکثر کارکنان هتل به زبان انگلیسی مسلط می باشند. در طول روز کارکنان هتل بازی ها و ورزش هایی جهت سرگرم کردن مهمان ها فراهم می کنند.

این هتل دارای موزه جواهرات می باشد!

در کل بودن در این هتل، حس بودن در یک هتل بسیار لوکس را برای مسافران ایجاد می کند. به طوری که اگر کسی چند روز مهمان این هتل باشد، از آن پس، بودن در هر هتلی برای او لذت بخش نخواهد بود.
البته از معایب هتل می توان از نبودن برنامه های سرگرم کننده در ساعات قبل از نیمه شب یاد کرد. همچنین تعطیلی بخش عظیمی از سالن های موجود در محوطه هتل و تعطیلی سره سره های آبی از دیگر معایب این هتل در ایام عید می باشد.
به نظر می رسد اقامت در این هتل، در ایام تابستان، بسیار لذت بخش باشد.

نوع سفر:
تاریخ سفر: