Close
تکسیم گونین
مازیار آآآ
نقدها:
گزارش
هتل خوب
توصیه شده توسط کاربر

در سفری سه روزه به شهر استانبول مسافرت کردیم. پس از رسیدن به استانبول، در فرودگاه متوجه شدیم که به خاطر اشتباه آژانس هتل گرند هالیک که برای ما رزرو شده بود، جای خالی ندارد و لیدر تور، هتل تکسیم گونن را برای اقامت ما در نظر گرفته است.

در ابتدا به علت این اشتباه ناراحت شدیم. لیدر مدعی شد در صورت عدم رضایت از این هتل، هتل دیگری را در نظر خواهد گرفت. پس از مشاهده هتل و اقامت در آن، تصمیم گرفتیم در این هتل بمانیم. هتل تقسیم گونن در مرکز شهر، در یکی از کوچه های میدان تقسیم بنا شده است که از امتیازات هتل از نظر موقعیت می باشد. هتل دارای ساختمان قدیمی و بسیار ساده است. نمای بیرونی هتل هیچ جذابیتی ندارد. لابی هتل بسیار کوچک است. اتاق هتل تمیز و امکانات آن هر روز شارژ می شود. یکی از ایراد های اتاق، متصل بودن اتاق های مجاور توسط یک در می باشد. هرچند این در قفل است اما صدای افراد در اتاق مجاور به صورت واضح شنیده می شود. رستوران هتل منتهی به خیابان می باشد. صبحانه های این هتل متنوع و قابل قبول است. رفتار پرسنل این هتل مودبانه و مقبول می باشد. از مزایا و زیبایی های این هتل استخر رو باز و یک رستوران در بام هتل می باشد.

با توجه به اینکه بیشتر زمان اقامت در استانبول به بازدید از اماکن دیدنی و گشت های شهری و خیابانی می گذرد، هتل تکسیم گونن شرایط مناسبی را از نظر راحتی و پاکیزگی برای مسافران ایجاد کرده است. علاوه بر این که موقعیت مکانی هتل بسیار عالی است. لذا برای کسانی که قصد اقامت در یک هتل چهار ستاره را دارند، اقامت در این هتل پیشنهاد می گردد.

نوع سفر:
تاریخ سفر: