Close
هتل میلینیوم پلازا
نیلوفر ورزش نژاد
نقدها:
گزارش
اقامتی دلنشین در میلینیوم پلازا
توصیه شده توسط کاربر

این هتل پنج ستاره، در اتوبان شیخ زاید و در مجاورت ایستگاه مترو قرار گرفته و از این بابت موقعیت خیلی خوبی داره. علاوه بر این، وجود چند رستوران، داروخانه و سوپر مارکت در نزدیکی هتل، از نقاط قوت این هتل به حساب میاد.
هنگام ورود از ما 500 درهم به عنوان دیپوزیت گرفتن که در هنگام چک اوت، از اونجایی که اتاق ما مشکلی نداشت، به صورت کامل به ما عودت دادن و ضمناً برای هر شب، 30 درهم هزینه توریست از هر اتاق دریافت میشه.
این هتل 65 طبقه داره و آسانسورها، با سرعت فوق العاده ای این طبقات رو طی می کنن. اتاق ما در طبقه 47 هتل بود و چون در زمان اقامت ما، تولد پسرم بود، در زمان پذیرش به ما اعلام کردن که اتاقمون رو ارتقا می دن و یک اتاق پریمیوم در اختیار ما قرار دادن که ویوی اتاق رو به اتوبان شیخ زاید و دریا بود. اتاق مون یک تخت دو نفره داشت که بلافاصله برای پسرم یک تخت خواب آوردن که خیلی هم راحت و خوب بود.
اتاق از هر جهت کامل و بدون عیب و نقص بود. تخت خواب بزرگ و راحت، مینی بار کامل (البته با هزینه بالا)، کتری برقی و سرویس چای و نسکافه، مبلمان راحت و تلویزیون بزرگ، حمام و سرویس بهداشتی بزرگ و مجهز و شلنگ در دستشویی !! ، صابون و شامپوهایی با کیفیت خوب، میز اتو، سیف باکس و ... بخشی از امکانات اتاق ما بود.
ویوی اتاق خصوصا در شب فوق العاده بود. اونم وقتی که بعد از یک روز پر هیجان و دوست داشتنی، یک چای یا نسکافه درست کنی و بشینی رو به روی پنجره و از خوردن چای و دیدن منظره لذت ببری.
استخر هتل نسبتا کوچک بود. جکوزی هم در کنار استخر بود ولی چون استخر معمولا خلوت بود، استفاده از اون برای ما خیلی راحت بود. حوله و تخت هم به اندازه کافی بود آنهم تمیز و مرتب.
صبحانه هتل واقعا با کیفیت و خوب بود. ما چون صبحانه رو دوست داشتیم و کامل می خوردیم، معمولا میلی به نهار نداشتیم و معمولا وقت هم نداشتیم. برای همین نهار و شام مون یکی می شد.
برخورد پرسنل پذیرش و خدمه هتل و پرسنل رستوران هم خیلی خوب بود و همه سعی در راضی نگه داشتن مسافر ها داشتن.
در کل من هیچ نقطه ضعفی در هتل ندیدم و کاملا این هتل رو به دوستان توصیه می کنم. هم مجهز و لوکس هست و هم موقعیت خوبی داره. امیدوارم که دوستانی که به دبی سفر می کنن و در هتل اقامت دارن، از اقامتشون لذت ببرند

نوع سفر:
تاریخ سفر: