Close
تکسیم گونین
Javad Sarnaz
نقدها:
گزارش
تکسیم گونین هتلی بسیار خوب و راضی کننده
توصیه شده توسط کاربر

با سلام. من به همراه همسرم 4 شب در این هتل اقامت داشتیم. من با وسواس زیاد این هتل رو انتخاب کردم. یه نکته ی خیلی مهم به دوستانی که قصد سفر به استانبول رو دارن باید بگم اونم اینکه اصلا فکر نکنید هر هتلی نزدیک میدون تکسیمه پس موقعیته خوبی داره. میدون تکسیم این ور و اونورش خیلی فرق داره. یه سری هتل ها تو خیابونهای اطراف تکسیم هستن که شاید صد متر با میدون و خیابون استقلال فاصله داشته باشن اما همون صد متر رو باید از کوچه های با شیب زیاد و پر از تعمیرگاه رد بشید.
خوبیه هتل تکسیم گونن اینه که بهترین سمت میدان قرار داره توی کوچه ای بسیار شیک و با کلاس با سنگ فرش مدرن و پر از کافه ها و مغازه های زیبا و دلپذیر. که همون دو سه دقیقه پیاده روی تا میدان تکسیم رو واقعا لذت بخش میکنه.
فضای سرو صبحانه در طبقه یازدهم با چشم اندازی زیبا واقعا فوق العادس. خود صبحانه هم هیچی کم نداره و بسیار کامله انواع غذاهای سرد و گرم و نوشیدنی های متنوع و چند مدل میوه که هر روز هم عوض میشن.
رفتار کارکنان بسیار بسیار بسیار عالی و خوب هستش و تمامشان به معنای واقعی جنتلمن بودن و خوش برخورد.
سرعت اینترنت در تمام نقاط هتل عالی هستش.
نظافت هر روز به خوبی انجام میشود و چای و آب معدنی و نسکافه هر روز شارژ می شود.
حمام و سونا در طبقه ی منفی 2 هستش که راضی کننده هست. یه استخر هم در پشت بام هست که چون موقعی که ما رفتیم هوا سرد بود من نتونستم استفاده کنم.
در کل ما نقطه ضعفی در این هتل ندیدیم و نسبت به هزینه ای که کردیم بسیار راضی بودیم.

نوع سفر:
تاریخ سفر: