Close
رامادا ریزورت لارا
Roozbeh
نقدها:
گزارش
اقامت بسیار عالی در هتل رامادا ریزورت لارا
توصیه شده توسط کاربر

با سلام خدمت دوستان.با توجه به اینکه خودم برای سفرها و انتخاب هتل از نظرات دوستان در این سایت کمک گرفته ام،دوست داشتم نظرات خود را با سایرین به اشتراک بگذارم تا بهترین خاطرات در سفر برایشان ثبت شود.
سفر من دوبخش داشت:
۱-پرواز ایران ایر که بسیار خسته کننده و سخت و ملال آور بود،چون پرواز از تهران به دنیزلی بود و از دنیزلی با اتوبوس به آنتالیا رفتیم که حدود ۵ ساعت خسته کننده با اتوبوس بسیار بدی را سپری کردیم،در مجموع برای مثال اگر خدمت شما عرض کنم ۱۲ ساعت در راه بودیم،چون ما ساعت ۱۸:۳۰ دقیقه هتل را ترک کردیم و ساعت ۶:۳۰ به تهران رسیدیم.پیشنهاد میکنم حتما از پروازهای ترک استفاده کنید تا مستقیم در فرودگاه آنتالیا فرود آید.
۲-اقامت بسیار عالی در هتل رامادا ریزورت لارا:این هتل از نظر موقعیت مکانی بسیار مناسب بود و شما میتوانستید با اتوبوس ۰۷ که به مرکز شهر و مراکز دیدنی و خرید میرفت ،به راحتی سفر کنید و به بازار های مارک آنتالیا،تراسیتی،شهر قدیم(کالیجیا)،دودن پارک و... بروید(مدت زمان رسیدن به این مراکز بین ۱۵ تا ۲۰ دقیقه با اتوبوس بود و هزینه سفر هم ۲/۷ لیر).با اتوبوس ۵۱۱ که باز هم در همان ایستگاه جلوی درب هتل می ایستاد میتوانید به مرکز خرید دپو اوتلت و فرودگاه و خارج شهر با همین مبلغ سفر کنید.
رفتار کلیه خدمه هتل بسیار عالی بود و همیشه با لب خندان جوابگوی ما بودند،البته به خاطر تسلط بر زبان انگلیسی به راحتی با همه ارتباط برقرار کردیم و مارا راهنمایی میکردند،حتی در لحظاتی که از دست مسافران بسیار خسته بودند(به دلیل هجوم مسافران به بار و...)
اتاقها و فضای هتل بسیار تمیز بود و کلیه خدمات ۲۴ ساعته ارائه میشد ،فقط یادآوری کنم که داخل اتاق هتل مسواک و خمیر دندان وجود ندارد.
کلیه غذا ها باب طبع ما ایرانیها بود و فوق العاده خوشمزه بود.
در طول روز هم داخل هتل بازیهایی نظیر دارت و تیر و کمان و واتر پلو و... برگزار میشد.شبها هم که مسابقات و کلاب فعال بود.
با توجه به سرمای هوا در این فصل ما نتوانستیم از خدمات کنار ساحل استفاده کنیم ولی احتمالا تابستان آنها نیز فعال میشود.
نکات منفی شامل حضور برخی هموطنان ما بود که به دلیل زیاده روی گاهی نزاع و درگیری دیده میشد و برخی رفتارهای غیر انسانی و دور از شان و شخصیت ما ایرانیان دیده میشد.
نکته منفی دیگر فروختن تورهای گردشی توسط شرکت تورلیدر بود که قیمتش بالاتر از قیمت واقعی بود،من هیچکدام از تورها را نخریدم و خودم با اتوبوس به آن مناطق رفتم.برای مثال تور خرید ۱۰ دلار که من با ۵/۴ لیر به آن مراکز رفتم،یا تور رافتینگ ۳۵ دلار که من با ۱۵ دلار به رافتینگ رفتم.به هیچ عنوان تور نخرید و با استفاده از راهنمایی های خدمه هتل یا بخش ارتباط با مشتری هتل ،خودتان با قیمت ارزان سفر کنید.
ترجیحا به کسی اعتماد نکنید و با وسایل حمل و نقل عمومی نظیر اتوبوس سفر کنید.
من تور یک هفته از تاریخ ۲۳ اسفند ۹۷ تا ۲ فروردین۹۸ را به قیمت ۴/۰۰۰/۰۰۰ تومان خریدم و خدمات هتل از هزینه پرداختی من بسیار بیشتر بود.
امیدوارم توانسته باشم راهنمای خوبی برایتان باشم

نوع سفر:
تاریخ سفر: