Close
رامادا ریزورت بای ویندهام کوش آداسی
امید محرری
نقدها:
گزارش
هتلی مناسب برای اقامت در جزیره کبوتر
توصیه شده توسط کاربر

هتل در جایی مناسب و آرام قرار داره و اتاقهای بزرگ اون همگی دارای تراس هستند. فضای بیرونی هتل نیز بسیار زیباست. تنوع غذایی آن همانند دیگر هتلهای پنج ستاره است. از در پشتی هتل, یک ون با سه لیر به مرکز شهر, بازارهای برند و نمادهای جزیره میبرد و از در جلویی هتل, یک وَن که روی آن نوشته سلجوق, با سه لیر به نزدیکی شهر باستانی اِفِسوس میبرد و اگر بخواهیم به روستای توریستی شیرینجه برویم با همین وَن, در پایانه شهر سلجوق پیاده و سوار وَن شیرینجه میشویم با شش لیر که بنده پیشنهاد میکنم حتما به آنجا سری بزنید.این هتل سرگرمیهای شبانه نیز دارد گاهی نمایش, گاهی آتش بازی با موسیقی و...

هتل رامادا, از جاییکه هتلی با خدمات All است چند بار دارد که از صبح تا ۱۲ شب, سرویس رایگان دارند,
در اتاقها, صابون.شامپوسر , شامپو بدن,دمپایی حوله ای, پاشنه کش, چای ساز و سشوار موجود است و روزانه دو تی بگ, دمنوش گیاهی, نسکافه, سون آپ, آب و نوشابه برای اتاق شارژ میشد, اما شامپو نرم کننده نداشت!
در کل هتل آرام و خوبی بود اما از جایی که ما در ایام نوروز آنجا بودیم, نتوانستیم به خاطر سردی هوا از استخرهای هتل استفاده کنیم.
سه نکته مثبت دیگر از هتل در پایان:
۱.با وجود خدمات رسانیAll, واقعا تفاوتی با خدمات UAllحس نکردیم بجز اینکه خوراکی رایگان در رستوران فقط تا ساعت ۱۲ شب بود
۲. اگر به ناهار هتل که تا ساعت۲ظهر هست, نرسید, رستوران ایتالیایی هتل, از ۲تا۴ عصر خدمات میدهد فقط سفارش میدهید و برایتان سرو میکنند.
۳. در تمام فضاهای گسترده داخلی(اتاق و رستوران)و بیرونی(حیاط) هتل, اینترنت وایفا موجود است.
یک نکته منفی: عملکرد کارکنان آن چه در پذیرش چه در خدمات,تا حدودی ضعیف بود و در شان هتل پنج ستاره نبود.

نوع سفر:
تاریخ سفر: