Close
آستریا بدروم ریزورت
حسین حمزه لو
نقدها:
گزارش
نقد و بررسی
توصیه شده توسط کاربر

با سلام بنده خرداد ماه امسال مجردی به این هتل سفر کردم با پرواز قشم ایر ایرباس که پرواز خوبی رود اما صندلی بنده تو هواپیما شکسته بود و قابل نشستن نبود و جای من رو عوض کردن و در اون لحظه بسیار ناراحت بودم از این که با این همه ثروت بخلطر بی کفایتی تو کشور ثروت مند من صندلی هواپیما مثل صندلی مینی بوس شکسته .... بگذریم

بعد از سه و نیم ساعت پرواز یه ازمیر رسیدیم و بعد یک ساعت لیدر ما پسر جوان به نان آرمین مارا بوسیله اتوبوس به هتل برد
ساعت ۷ صبح به هتل رسیدیم و بعد از خوردن صبحانه اطاق رو تحویل گرفتیم به محض ورود یاد نقد های دوستان افتادم لابی هتل قدیمی و گرم بود خلاصه بعد ۲ ساعت اطاق رو تحویل گرفتیم اطاق خیلی از لابی و رستوران و امکانات هتل دور بود ودر ضمن بخاطر ساخت هتل در دامنه کوه هتل پله های زیادی دارد از همان ابتدای روز ۹۰% مسافران هتل که اروپایی بودند بیدار و در استخر مشغول تفریح و آفتاب گرفتن بودند .
رستوران اصلی هتل بقدری تنوع غذایی داشت که هرگز به دو رستوران دیگر نرفتم .
ماساژدر این هتل بسیار گرون و بی کیفیت بود .
هتل تیم انیمیشنی داره که برنامه هاشون قدیمی و زیاد جالب نیست که تو این تیم دختر ایرانی به نام ماندانا هست که حضور او باعث خوشحالی ایرانی ها ست.
صبح ها ساعت ۱۱ در استخر اصلی مسابقه برگزار میشه که جالبه
عصر ها ساعت ۴ هم همینطور و شب ها ساعت ۹ در سالن رو باز هم برنامه رقص و آواز هست و ساعت ۱۱/۳۰ هم مسافران رو به دیسکو ها در واکینگ استریت میبرند .

چیزی که ما فرهنگش رو تو ایران هرگز یاد نگرفتیم انعام دادنه که با دادنش خدمات بهتر و بیشتری به ما میدن که از ۱۰ لیر شروع و بسته به کرم شما دارد اما اونها مثله مانیستن و در هر حال تشکر میکنند چه ۱۰ لیر چه ۱۰۰ لیر

هرگز پول های خود را بیرون از گاوصندوق نگذارید چون مستخدم ها بعنوان انعان ممکن است که بردارند چون بدروم شهر با کلاس ترکیه هست ودر ان تیپ یا همان انعام های ۱۰۰۰ لیری هم میدهند .

رفتار کارکنان خیلی خوب است .

طبق معمول از رفتار زشت و زنندهء هموطنان عزیزم که از شهری که نام نمیبرم آمده بودم از الباقی مردم و کارکنان هتل خجالت کشیدم که چون فکر میکردند انها زبان مارا نمیدانند مدام به بقیه مردم فوهش های رکیک میدادند چشم چرانی میکردند .

خیابان واکینگ استریت در فاصله ۱۵ دقیقه ای هتل است البته پیاده که تیم انیمیشن هتل با گرفتن ۱۰ لیر یا ۱۲ هزار تومان با مینیبوس شما را به انجا میبرند و با تاکسی دربست ۱۵ لیر میشود . پاشا و پوش بهترین و شلوغ ترین هستن

شهر بودروم امن است ونیازی به ترس نیست اما باز هم سعی کنید گروهی یا چند نفری بیرون بروید و ترجیحا قبل از سفر نقشه آفلاین اون شهر رو دانلود کنید .

با در خواست از رزروشن و انعام میتوانید اطاق خود را عوض کنید .

در این هتل میتوانید تتو داعم و هالیدی تتو بزنید که بعد ۴ هفته پاک میشود .

هتل ساحل بسیار زیبایی دارد و همچنین ۴ اسکله جهت آفتاب گرفتن دارد که خیلی زیباست .
هتل دارای سالن بندن سازی ماساژ حمام ترکی استخر روباز و سر بسته و ۴ بار ۳ رستوران و سر سره آبی کوچک و استخر کودک و یک برج و و سالن نمایش و فروشگاه و سالن ورزش با میز پینگ پنگ و ۲ میز ۸بالبیلیارد و زمین تنیس و گاوصندوق در اطاق ها و تهویه و تراس خصوصی و مینی بار در اطاق و ال سی دی می باشد .

حتما کرم ضد افتاب کرم آلورا که کرم بعد اصلاح سینره الورا خیلی خوبه ببرید قرص سردرد سر ما خوردگی نبات گاز استریل چسب زخم پماد سوختگی و کرم عرق سوز با خودتون ببرید چون هزینه در مان در ترکیه خیلی بالاست مثلا یه دکتر سرما خوردگی بین ۵۰۰ تا ۸۰۰ هزار تومان آب میخوره پس هر چی که نیاز دارید رو در ایران با ۵۰ هزار تومان بخرید وببرید و اگر استفاده نشد به کسانی که فراموش کردن بدهید ۰

بار من بار استخر پسر جوان مسلمان و خوش رویی به نام حسین است که سرویس عالی یی به مسافران میدهد.

روز اخر ما اطاق رو ساعت ۱۲ تحویل دادیم اما ساعت ۵ لیدر اومد دنبالمون که بریم و بعدا فهمیدیم میتونستیم اطاق رو نگه داریم .

کلا این موضوع رسم شده که لیدر های ایرانی سر ایرانی ها رو کلاه بذارند و همیشه روششون اینه که مردم رو میترسونند تا با اونا سفر کنید شما میتونید تمام خدمات رو خودتون ارزون تر خریداری کنید از تور کشتی تا رافتینگ یا آکوا پارک .

ارمین لیدر ما میخواست یه سیمکارت خالی رو به من ۷۵ هزار تومان بفروشه که من از زیر اسرار زیادش در رفتم .

اما کلا همیشه مسافرت به ادم های با برنامه و مجهز خوش میگذره بدروم هم با کلاس ترین شهر ترکیه هست که بیشتر پولدارهای ترکیه و سوپر استار های در اونجا ویلا دارند و برای استراحت به اونجا میان و البته آخرین موضوع اینکه این هتل هتل خانوادگی هست و برای مجرد ها یی که به زبان مسلط نیستند هال مناسبی نیست

ضمنا هر وقت سوار تاکسی میشوید حتما قبلا کرایه رو بپرید و طی کنید و کسانی که زبان بلد نیستند حتما برنامه گوگل ترنسلیت رو دانلود کنید تا بتونید کار های روز مره خودتون رو انجام بدین و گیر نکنید . سفر خوش و شنا هم تجربه خودتونو بعد از سفر اینجا بنویسید .

نوع سفر:
تاریخ سفر: