Close
هتل شروود اکسکلوسیو لارا
هدی درخشان
نقدها:
گزارش
هتل شروود
توصیه شده توسط کاربر

با سلام.من در تاریخ ۱۹ شهریور ۹۵ به همراه همسرم به مدت ۱ هفته در این هتل اقامت داشتم.
پروازمون اطلس جت بود و با وجود ناهماهنگی های زیاد توی فرودگاه امام،و نیم ساعت توقف در فرودگاه آدنا روی هم رفته خوب بود.
ما از تور ر.....و دولت بلیطمون رو گرفتیم که به جرات میتونم بگم شاه دزد تورهاست! اگر هر تور به مسافراشون هر قیمتی داده بودن،این تور همون خدمات رو ۳ برابر گرون تر به ما عرضه میکردن.لیدر تورمون خانم نسیم بودن،که در بدو ورود ازمون خواستن تا زودتر بلیط کنسرت و رافتینگ و چیزهای دیگه رو ازشون بخریم،و چون ما این کار رو نکردیم،لیدرمون حتی با ما سلام و علیک نمیکرد!

امکانات هتل: از ۳ بلوک تشکیل شده،که ما در بلوک دوم بودیم.اتاقها همه منظره دریا و ساحل و پارکهای آبی رو داشتن ولی چون بیشتر وقتمون رو بیرون از اتاق بودیم چندان اهمیتی نداشت.ولی دیوارها عایق بندی ندارن و خیلی نازکن،طوری که صدای تلویزیون اتاق بغل تا صبح واضح شنیده میشد که باعث از بین رفتن آرامش میشه.اتاقها تمیز هستن ،بطور روزانه حوله و بقیه وسایل شارژ میشن.تمیزی هتل در همه ی قسمتها خوبه.

تنها وعده غذایی که با ذائقه ایرانی همخوانی داره،صبحانه است.معمولا همه چیز مهیا است .ناهار و شام با سلیقه ی ما جور نیست.بیس غذایی هر روز متفاوته،مثلا در یک وعده انواع غذاهایی که با گوشت هست سرو میشه ولی این دلیل بر خوشمزه گی غذا نیست.شما هیچ وقت گرسنه رستوران رو ترک نمیکنید،چون سیب زمینی پخته،قارچ و تن ماهی همیشه هستن.اسنک بار هتل معمولیه،و بیس اصلیش ماهی هست،که خب با سلیقه ی من همخوانی نداشت.سس مایونز هم فقط ۲ شب سرو شد و بعد به علت گرمی هوا و فاسد شدن سسها حذف شدن.

برنامه های هتل شاد بود،هر شب یه قسمت از هتل از ساعت ۹:۳۰ تا ۱۲ کلاب بود،که تقریبا برنامه های متفاوت و دیدنی داشتن.مسابقات و ورزشهای آبی در دو نوبت برگزار میشد و هر روز ساعت ۴ عصر یه مسایقه بود.

هتل از مراکز خرید اصلی آنتالیا مثل تراسیتی و مارک آنتالیا دوره و اگر بخواهید با اتوبوس برین حدود ۱:۳۰ ساعت باید در اتوبوس بایستید.
برخورد کارکنان هتل بسیار مودبانه و خوبه،ولی حتی مسول پذیرش هم انگلیسی متوجه نمیشن!
۴ استخر مجزا،باعث میشه شما به راحتی شنا کنید و یه استخر هتل فقط مخصوص بالای ۱۶ ساله،که برای ریلکس کردن عالیه.
ایرانی توی این هتل کمه ولی تعداد عربها و هندی ها بسیار زیاده که همین مشکل سازه.
نکته آخر اینکه تمام خدماتی که تور با قیمت گزاف ارائه میده خودتون میتونید به راحتی و با یک سوم قیمت تهیه کنید.بلیط رافتینگ رو تور به ما ۶۵ دلار میداد،در صورتی که ما از بالاتر از هتل ۱۵ دلار خریدیم.

نوع سفر:
تاریخ سفر: