Close
رامادا ریزورت بای ویندهام کوش آداسی
علیرضا حسامی افشار
نقدها:
گزارش
تعطیلات رویایی دیگری در کوش آداسی
توصیه شده توسط کاربر

این هتل در ابتدای جاده ی ورودی شهر کوش آداسی قرار داره بطوریکه هنگام عزیمت از فرودگاه ازمیر با هر وسیله ای که تشریف بیارین از جلوی این هتل رد خواهید شد و دم دست هست. از در پشتی این هتل هم جاده ای هست که دولموش ها به داخل شهر میرن.فاصله هتل تا مرکز شهر (قلعه کبوتر) حدود چهار کیلومتر هستش که با فاصله زمانی حدود هر 5 دقیقه دولموش هست.هزینه دولموش به ازای هر نفر 3 لیر هستش.

در ابتدای ورود به هتل چهار بلوک به چشم میخوره که تعداد 485 اتاق رو در خود جای دادن.با کمک نگهبانی درب هتل به Reception راهنمایی میشین که به سه زبان ترکی استانبولی، انگلیسی و آلمانی پذیرای شما هستند.

طراحی بلوک ها و ساختمان هتل بگونه ای هست که تمامی اتاقها یه منظره رو به دریا از بالکن رو دارن.اتاقهای دو نفره معمولی متراژی حدوداً 35 الی 40 متر مربعی دارن که یک تخت دونفره ویا دو تخت یک نفره در اختیارتون قرار میگیره.در بعضی از اتاقها تخت مخصوص کودک و یک کاناپه تخت شو نیز قرار داره و بعضی از اتاقها نیز بجای این موارد یک میز و صندلی دارن.دو تا صندلی به همرا یک میز و البته زیر سیگاری برای افراد سیگاری بدلیل اینکه اتاقها None Smoking هستند در بالکن هم قرار داره که خوردن یک چای دبش در کنار همراه محترمتون با منظره غروب خورشید دل انگیزه.

کتری برقی به همراه چند عدد چای کیسه ای و نسکافه، یک عدد بطری آب که هر روز تجدید میشه ، آب میوه و نوشابه محتویات مینی بار هست که رایگان هم هستش.گاو صندوقی هم که در داخل اتاق قرار داره پولی هست (به ازای هر روز 3 لیر) که البته مبلغ رو به هنگام تحوبل اتاق عودت میدن.دسترسی به اینترنت هم علاوه بر اتاق در کل محوطه هتل نیز قابل دسترس می باشد.

تلویزیون کابلی به همراه سیستم گرمایش و سرمایش رایگان از دیگر امکانات رفاهی اتاق میباشد.

حمام و دستشویی هم به اندازه کافی بزرگ و لوکس هست. شامپوبدن، شامپو سر و روغن برای موها و خمیردندان از جمله وسایلی موجود در حمام علاوه بر حوله های موجود می باشد.تمییز و مرتب کردن اتاق و تعویض حوله های دست و صورت و حمام نیز در صورت درخواست شما هر روز انجام میگیره.

و اما رستوران:

برایی دوستانی که شاید اولین سفرشون به کوش آداسی و یا این هتل باشه تجربه ام میگه که بیاد ماندنی ترین سفرشون خواهد بود. صبحانه هتل از ساعت 7 صبح شروع و تا ساعت 10 ادامه داره. ناهار از ساعت 12:30 الی 14:30 و شام هم از ساعت 19:00 الی 21:00 سرو میشه .

البته مابین این زمانها برای دوستانی که به هر دلیل نتونستن به وعده های اصلی برسن بارهای متنوع با غذاها و اسنک های خوشمزه پذیرایی میکنن.

تنها ایرادی که بنده حقیر برای این هتل داشتم فقط برای رستوران بود دلیلشم هم اینه که با وجود اینکه تنوع غذایی بسیاری در هر سه وعده صبحانه، ناهار و شام وجود داشت ولی هتل همه داشته ها و منوی غذایی خودش رو یکجا بر روی میز قرارداده و با گذشت یک یا دو روز غذای جدیدی نمی بینین هرچند تنوع غذایی همونطوری که عرض کردم زیاد بود و ذائقه اش هم به مذاق ما ایرانیها نزدیک.

از محوطه داخلی هتل که بیرون میاییم شش تا استخر روباز دیده میشه که البته بخاطر تو در تو بودن دوتا به نظر میرسه.استخرها به اندازه کافی بزرگ و آبشون تمیز هست که با وجود شلوغی هتل اصلاً به چشم نمیاد.در گوشه ای نیز پنج تا سرسره آبی وجود داره که هرچند در مقایسه با پارک آبی آدالند و آکوافانتسی کوچک هستن ولی باز هم بهتر از نبودنش هست و چند ساعتی رو میشه مشغول شد و لذت برد.

ساحل اختصاصی کنار هتل صخره ای هست که موقع شنا کردن باید حواستون به تیزی صخره ها باشه چراکه خیلی تیز هستن و در بعضی مواقع باعث زخمی شدن دست و پا میشن.هتل ساحل اختصاصی شنی هم داره که از محوطه هتل دوره اما با سرویس هایی که هر یک ساعت حرکت میکنن میتونین از این ساحل شنی هم استفاده کنین هرچند این دوری ساحل از هتل باعث تنبلی در رفتن میشه و من خودم استفاده نکردم.

برنامه های شبانه هتل هم از ساعت 9:30 شب شروع میشه ولی در مقایسه با برنامه های سایر هتل ها که دیدم چنگی به دل نزد و بنده از شش شبی که در هتل بودم فقط دوشب برای دیدن این برنامه ها رفتم.برنامه ها هم شامل رقص با آهنگ های کودکانه همراه با کودکان ، آتش بازی و انواع رقص ها بود البته برنامه آتش بازی که داشتن به سرپا وایستادن و دیدنش می ارزید.

نوع سفر:
تاریخ سفر: