Close
هتل آسینیا
نگار حلمی
نقدها:
گزارش
هتلی قدیمی در میان بهشت
توصیه شده توسط کاربر

من،همسر و دختر 5 ماهه ام به همراه مادر و پدرم برای تعطیلات ژانویه 2015 به مدت 3 شب در این هتل اقامت داشتیم. برنامه سفر را بدون تور چیده بودم و با تحقیق زیاد هتل آسنیا را از میان هتلهای لنکاوی انتخاب کردم. نمی دانم در زمان اقامت ما احتمالا هنوز تورهای ایرانی قراردادی با هتل آسنیا نداشتند چون حتی یک ایرانی دیگر هم در اینجا ندیدیم.
هتل آسنیا هتلی در زمین بسیار بزرگ و عریض است که دارای دو بال بسیار طولانی دو طبقه است. راهروی پیاده روی طولانی ای باید طی میکردیم تا به اتاقمان برسیم. به دلیل اینکه در آن زمان برای دخترم کالسکه مورد نیاز بود درخواست دادیم که طبقه اول اتاق بگیریم که با وجود گرانتر بودن اتاقهای طبقه اول ، مورد قبول واقع شد.
این هتل قدیمی مزایای زیادی هم داشت از جمله اینکه اتاقهای بسیار بزرگ و دلبازی در دو جهت استخر و جنگل داشت. دو تا اتاق اولی که در طبقه بالا دیدیم با دو اتاقی که بعدا گرفتیم از نظر شکل و سایز کاملا متفاوت بود، اتاقهای ما هم با هم خیلی فرق میکرد و در دو بال مختلف ساختمان قرار داشت. ساختمان قدیمی بود ولی شکل زیبایی داشت.
این ساختمان در میان جنگل و کوه فوق العاده زیبایی قرار داشت که حتی در هنگام شنا در استخرهای متعدد هتل میمونها را بر روی درختان میدیدیم که با شادی اینور و آنور میپرند.
از استخرهای هتل هر چه بگویم کم است. برای هر نوع سلیقه و روحیاتی استخری خاص وجود داشت که در کنار هم قرار گرفته بودند. استخر آرامش، رود آرامش، استخر موج، استخر کم عمق، استخر کودکان با آبشارهای چتری شکل، استخر های بزرگسالان، سه-چهار تا سرسره آبی نه چندان بلند، اما هیجان انگیز.
صبحانه بسیار کامل دور فضای استخر و همچنین محیط سرپوشیده (اما نه چندان خنک) همراه با غذاهایی مثل املت که همانجا به سلیقه مهمانان درست میشد.
از جمله معایبی که میتوان گفت عدم دسترسی بسیاری از اتاقها به محیط استخر بود و به همین خاطر باید راهروی طولانی تا لابی پیموده میشد و بدتر از آن اینکه از لابی به فضای استخر و رستوران حدود 15 تا پله وجودداشت که برای ما با کالسکه خیلی دردسر بود.
شبها در کنار استخر برنامه های جالبی مثل و شعبده بازی همراه با شام بوفه اجرا میشد که افرادی از بیرون هتل بلیط خریده و استفاده میکردند. ما هم در گوشه ای دورتر مینشستیم و در کنار سفارش شام از یکی از رستورانهای هتل از برنامه ها لذت می بردیم. باید بگویم که برخلاف تصورمان آنقدر شام لذیذ و با قیمت مناسبی بود که شب بعد هم همینکار را دوباره تکرار کردیم.
سرعت اینترنت در اتاقمان قابل قبول بود و سرویس دهی و خدمات بخوبی انجام میشد.
محل هتل از دید ما ایده آل بود. در کنار ساحل و خیابان زیبای ساحلی قرار گرفته بود و در نزدیکی آن چندین سوپر مارکت، رستوران و بازار و پاساژ قرار داشت که برای پیاده روی ایده آل بود.
در کل باید بگویم که منتظر فرصتی هستیم تا دوباره به این هتل شاد و سرزنده و زیبا برای یک تعطیلات رویایی برویم.

نوع سفر:
تاریخ سفر: